ואם כבר....

אנחנו מדברים על כתיבת שירים חיוביים, ומחשבות טובות.. יש עוד דרך אמנותית להביע זאת ..צילום. אז תרשו לי להציג בפניכם תמונה שצילמתי, שבעיניי משדרת המון דברים חיוביים... הזריחה :) שמעלה רק אסוציאיות טובות בראש:)

עדי היקר - ספיישל בשבילך...(פעם ראשונה בחיי כותבת שיר)

קודם כל ...בבקשה...אל תצחקו עליי...מה לי ולשירים? טוב אז ככה: ילדה/נערה/אישה מחפשת את הדרך לאמת שבתוכה... היער סבוך..... הכל חשוך... הולכת אבודה..... ילדה/נערה/אישה נושאת תפילה.. מבקשת בכל ליבה... להגשים את חלומה.. לחיות עם האמת שבתוכה.... ילדה/נערה/אישה מביטה לשמיים... רואה כוכב.. כוכב זוהר... כוכב מאיר... מבקשת משאלה... משאלה אחת קטנה... אלי הטוב....בבקשה...תגשים את חלומי לחיות עם האמת שבתוכי. אוהבת אותכם נעמי

נעמי

בהחלט נעים לקרוא שיר מקסים כל כך :) הלוואי שהילדה/נערה/אשה שבתוכך תגשים את כל חלומותיה :) אהבתי מאוד, כל הכבוד!

נעמי

בהחלט נעים לקרוא שיר מקסים כל כך :) הלוואי שהילדה/נערה/אשה שבתוכך תגשים את כל חלומותיה :) אהבתי מאוד, כל הכבוד!

מורן מתוקה - תודה רבה על מילותייך

מרגש אותי לקרוא תגובות חמות כאלה..תודה לך חמודה שבוע טוב עם הרבה אור ואהבה נעמי

בתור אחת שאוהבת חריזה- השיר מקסים

מצא חן בעיני הרצף של ילדה נערה אישה לכן תרשי לי לכתוב שיר זה מנקודת היבט אחרת: ילדה/נערה/ אישה נולדה אל הדרור ונשמתה מקידמת דנא באה מן האור וגם אם היער סבוך החושך הוא רק מסביבה כי הוא בליבותם של אלו שאבדו האור ולא ידעו אהבה כי עם האמת תחייה תמיד והכוכב המאיר בלבה הוא נוצץ כי האמת היא אחת והתקוה נצחית ואת כנפיה אף לא אחד יקצץ!!! בקיצור ומסקנה ------------- באנו מן האמת, מעולם לא איבדנו אותה, באיזה שהוא מקום אנו מוותרים עליה, אבל חלק מהכוכב שבנו, שהוא ניצוץ הנשמה אז נהניתי משירך ובהצלחה על כל המיכשולים והנה אצרף לך שיר פרי עטי.. בהודעה נפרדת גילה

המנון ההחמצות בחיים!!!

מצרפת שיר, על המוטיב שאנו ללא הרף מתמשים במילה אבל, שהיא היפוך אותיות של המילה בלא!!! המנון ההחמצות בחיים ------------------- כאשר זה כן עם אבל אז אין בכלל כי אבל זה בלא ואז כלום לא יבוא ונישאר עם הרצון כששלום בלב לא ישכון וכשהאבל יהפוך לחבל יוותר רק התירוץ - אין בגלל

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

עדי היקר - ספיישל בשבילך...(פעם ראשונה בחיי כותבת שיר)

קודם כל ...בבקשה...אל תצחקו עליי...מה לי ולשירים? טוב אז ככה: ילדה/נערה/אישה מחפשת את הדרך לאמת שבתוכה... היער סבוך..... הכל חשוך... הולכת אבודה..... ילדה/נערה/אישה נושאת תפילה.. מבקשת בכל ליבה... להגשים את חלומה.. לחיות עם האמת שבתוכה.... ילדה/נערה/אישה מביטה לשמיים... רואה כוכב.. כוכב זוהר... כוכב מאיר... מבקשת משאלה... משאלה אחת קטנה... אלי הטוב....בבקשה...תגשים את חלומי לחיות עם האמת שבתוכי. אוהבת אותכם נעמי

בתור אחת שאוהבת חריזה- השיר מקסים

מצא חן בעיני הרצף של ילדה נערה אישה לכן תרשי לי לכתוב שיר זה מנקודת היבט אחרת: ילדה/נערה/ אישה נולדה אל הדרור ונשמתה מקידמת דנא באה מן האור וגם אם היער סבוך החושך הוא רק מסביבה כי הוא בליבותם של אלו שאבדו האור ולא ידעו אהבה כי עם האמת תחייה תמיד והכוכב המאיר בלבה הוא נוצץ כי האמת היא אחת והתקוה נצחית ואת כנפיה אף לא אחד יקצץ!!! בקיצור ומסקנה ------------- באנו מן האמת, מעולם לא איבדנו אותה, באיזה שהוא מקום אנו מוותרים עליה, אבל חלק מהכוכב שבנו, שהוא ניצוץ הנשמה אז נהניתי משירך ובהצלחה על כל המיכשולים והנה אצרף לך שיר פרי עטי.. בהודעה נפרדת גילה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

גילה - פשוט מקסים

גילה יקרה - אני מאוד שמחה שהשיר נגע במשהו למרות שאני לא כשרונית בכתיבת שירים (אני ביצירות עם הידיים - אוהבת לחוש). אבל עוד יותר שמחה לקרוא את נקודת מבטך מתוך השיר וכשאני קוראת בין השורות, אני מגלה את המסר הגדול בתוכו. מסר שכל אחד צריך לקחת לעצמו. המילים חזקות, משדרות בטחון ועוצמה שכבר מקריאה ראשונית יש בכוחן לשנות תוך שניות מחשבות שגויות. אהבתי כל שורה ושורה מדברייך, ומי יתן ובכולנו נצוץ הכוכב תמיד יאיר. תודה רבה על הבאת השיר המקסים זה ריגש אותי מאוד. אור ואהבה נעמי

המנון ההחמצות בחיים!!!

מצרפת שיר, על המוטיב שאנו ללא הרף מתמשים במילה אבל, שהיא היפוך אותיות של המילה בלא!!! המנון ההחמצות בחיים ------------------- כאשר זה כן עם אבל אז אין בכלל כי אבל זה בלא ואז כלום לא יבוא ונישאר עם הרצון כששלום בלב לא ישכון וכשהאבל יהפוך לחבל יוותר רק התירוץ - אין בגלל

עבורי מסמלת המילה...

אבל = חצוי, לא שלם, תנאי, התלבטות, שבסופו של דבר מכריע יותר הצד של הלא. אכן כן , החמצות בחיים. תודה על הארה גילה אור ואהבה ויום טוב נעמי

עבורי מסמלת המילה...

אבל = חצוי, לא שלם, תנאי, התלבטות, שבסופו של דבר מכריע יותר הצד של הלא. אכן כן , החמצות בחיים. תודה על הארה גילה אור ואהבה ויום טוב נעמי

אבל.......

אבל אני רוצה טיול לירושליים...אני צריכה להתאוורר מהבלאגן של מעבר הבית. הרבה אהבה מלי

אבל.....אחר כך...

יהיה לך כיף גדול בדירתך החדשה. ברכה ומזל הרבה אור והרבה אהבה נעמי
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: גילה בויום
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר