חוסר מזל?? או יד הגורל?

כל הקשרים שהיו לי הסתימו יחסית מהר גג חודש אין לי מושג מדוע? אני נראית טוב ועל אף שאדם לא יכול להעיד על עצמו רבים מסביבתי טוענים כך גם הגברים בחיי טוענים שאני מיוחדת יפה ומושכת למה אים כן הקשר מתחיל מהר ונגמר מהר ואין חיבור ריגשי ???

זה נובע מכמה סיבות שיש לכך תשובות..

להיראות יפה זה לא בהכרח טוב, אם את נראת טוב, אז ברור שהגברים ימשכו אל היופי שלך , ולא אל הפנימיות שלך.. לכן הקשרים שלך כל כך קצרים, כי שבחור אוהב את היופי שבך - זה בדרך כלל מעיד כל קשר כושל. קשר אמור להיות אמיתי - והשבחור יאהב אותך כפי שאת, ולא רק את איך שאת נראת..

על * ושהבחור*

חוסר מזל?? או יד הגורל?

כל הקשרים שהיו לי הסתימו יחסית מהר גג חודש אין לי מושג מדוע? אני נראית טוב ועל אף שאדם לא יכול להעיד על עצמו רבים מסביבתי טוענים כך גם הגברים בחיי טוענים שאני מיוחדת יפה ומושכת למה אים כן הקשר מתחיל מהר ונגמר מהר ואין חיבור ריגשי ???

זה נובע מכמה סיבות שיש לכך תשובות..

להיראות יפה זה לא בהכרח טוב, אם את נראת טוב, אז ברור שהגברים ימשכו אל היופי שלך , ולא אל הפנימיות שלך.. לכן הקשרים שלך כל כך קצרים, כי שבחור אוהב את היופי שבך - זה בדרך כלל מעיד כל קשר כושל. קשר אמור להיות אמיתי - והשבחור יאהב אותך כפי שאת, ולא רק את איך שאת נראת..

ולכן אין חיבור ריגשי.

חוסר מזל?? או יד הגורל?

שבירת הרגלים

התשובה המודעת לעצמה היא : כי את מזמנת לחייך מערכות יחסים כאלו מתוך חוסר התמודדות עם בעיות ריגשיות עמוקות. אולי את חושבת לעצמך...אני לא מזמנת כאלו מערכות יחסים...אין מצב...בדיוק בגלל המחשבה הזאת סביר להניח שכן . אם את מאמינה שאת חסרת מזל, זה מה שאת מזמנת באותו רגע . מושכות חייך הן בידייך אלה אם "וויתרת" עליהם ,למרות שאין אפשרות אמיתית כזאת, רק אפשרות אשלייתית שווויתרת על מושכות חייך. תירגול טוב בשביל לצאת מהסיטואציה ,לפי דעתי, הוא לשבור הרגל . אם זה עישון,אכילת יתר,עודף אגו,ביטוי עצמי לא מספק ואלה רק כמה...

על * ושהבחור*

עמית - מילים כדורבנות

עמית נשמה תפנים אני כל רביעי חמישי בתל אביב, אף אחד לא יענה לך במסנג'ר. וחומד לא טוב לשנות דעה בכל פעם שתה מבואס או אין לך מצב רוח. אתה צריך להיות עקבי. ואתה חמוד אתה שבת שלום ושבת זה ש=שינה ב=בשבת ת=תענוג. ואין לי כוונה להתעורר עד מוצא"ש.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר