גילה תעזרי לי דחוףףף

גילה היקרה: אני פעם ראשונה פה ,ואני נורא מאמינה בכל העניין של מיסטיקה וגורל ומהסיבה הזאת אני כאן.... אני מרגישה שבשנתיים האחרונות מסיבה שלא ברורה לי הכל "נחסם" לא "זז" עזבתי את העבודה ,נפרדתי מקשר של שנים וכלום לא הולך .... יש סיבה לכך? אני פשוט אובדת עיצות.... אני זקוקה לתשובתך כמו אוויר לנשימה חשבתי אפילו על צעד אינפנטילי ביותר שאין ממנו כל חזרה ....(שרונה)

ביומיים הקרובים אהיה קשור לתיקשור, אבק ומטאטא!!!

שלום לך אז אני נוסעת היום לתל-אביב, ואתן שם ערב תיקשור ואת מוזמנת לבוא וככה אוכל לענות על שאלותייך! להלן פרטים: האגודה לפיתוח המודעות סניף תל-אביב הרצאות, סדנאות וקורסים בנושאים: מיסטיקה, קבלה, פאראפסיכולוגיה, התפתחות אישית ומודעות עצמית לשמחתנו כתובות האתר ORYADA חזרה אלינו, ולכן האתר הוא גם בכתובת oryeda.com וגם. oryada.com , עדכנו אותנו בכתובת דואר אלקטרוני, כמו 300 איש ומעלה שכבר עשו זאת, ומקבלים באופן שוטף עדכונים וגם תחזיות ומאמרים. ולסיום אשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובקשה. גילה 5625759-050 כתובתנו בחיפה: עמק הזיתים 3 חיפה, 8642104-04, 8677501-04, 5625759-050 כל הפעילות מתקיימת בגורדון 26, קומה ב' משמאל, תל-אביב, 5229934-03 עד ל-17.4.06 הוספנו עוד טלפון נייד- )שלא מיועד להשארת הודעות( 054-8186506 חג פסח שמח היום הערב האחרון בגורדון 26- אתם מוזמנים לחוות ערב תיקשור רב ערוצי ורב מימדי בואו לחוות חווית תיקשור מיוחדת יום א' 16.4 חול המועד פסח בשעה 20:00 גילה בויום, הידועה בתיקשוריה המדהימים והבהירים, פיתחה יכולת תיקשור ייחודית במינה. מבחינתה מדובר בסוד חדש של מודעות קוסמית, ולכן התיקשור אינו אלא התחברות ל"אני הקוסמי", מה שמחבר אותנו לעצמנו ולכל המידע ביקום בעת ובעונה אחת, מעין "אינטרנט קוסמי". גילה מגדירה את עצמה לא כמתקשרת עם, אלא כמתקשרת דרך: תמונות, חפצים, ישויות ומדריכים. אתם מוזמנים לחוות ערב תיקשור רב מימדי ו"רב אפשרי": הביאו תמונות מכרים, גם של אלה שאינם עוד ובואו עם חפצים אישיים שעליכם. בערב יועברו מסרים אישיים וקוסמיים בדרך של כתיבה אינטואיטיבית, שימוש בחפצים ותמונות התחברות למדריכים קוסמיים וצדיקים להעברת מסרים אישיים דרכם בנושאים שונים!!! חוויה מיוחדת מובטחת. המחיר 45 ש'. מומלץ להביא קלטת. זיכרו- מוצאי שבת 29.4- ניפגש במסיבת פתיחה חגיגית!!! שריינו לכם ערב זה!!! מיום חמישי הקרוב 20.4- ניפגש ביהודה הלוי יהודה הלוי 101 דירה מספר 3 כלומר- קומה שנייה דלת משמאל גם יהיה לנו טלפון חדש: 03-5606160 כתובות דואר אלקטרוני: כתובות דואר אלקטרוני: mailto:gila@oryeda.com, gilaboym@netvision.net.il אתר: www.oryeda.com תוכנית תל-אביב יצאה לאור!!! www.oryada.com/daftel.html לצפייה באינטרנרט: http://www.oryada.com/tayear2006-web.htm להדפסה כ-17 עמודים http://www.oryada.com/tayear06-prt.doc ביום ה' 6.4- גילה בויום בערב תיקשור ונורמרולוגיה ביום א' 9.4 – נפתלי פרום במבוא נוסף לסוד האותיות והשמות הפעילות מתחדשת ובגדול!!!!!! אנו עוברים דירה החל מ-17.4.06 יהודה הלוי 101 דירה מספר 3 כלומר- קומה שניה דלת משמאל גם יהיה לנו טלפון חדש: 03-5606160 מספר קל לזכור קראו על הדירה החדשה! www.oryada.com/dira.htm ------------------------ אז כפי שאת מבינה, מחר אני עוברת דירה, ואהיה קשורה היטב לאריזה, אבק ומטאטא וספונזה, מה שלא עשיתי בערב פסח. אז את מוזמנת היום בערב וכל מי שרוצה! כדאי, תיקשור לכל אחד!!! ואם לא היום אז ביום ה' בברכה גילה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר