כישופים

שלום, שמי עדי ואני עוסקת בשמאניזם ומלמדת כישוף שמאני. כלל בסיסי בכישוף שמאני הוא שאין לחדור לגבולותיו של אדם אלא אם הוא מבקש זאת! כל פעולה שאינה ידועה לאדם עליו היא מבוצעת מזמנת חזרה של פריצת גבולות ולאו דווקא בתחום שעליו נעשה הכישוף, כלומר יכולות לצוץ כל מיני צרות ובעיות. כישוף, או במילים עדינות יותר ונוחות לאוזן הוא יצירת מציאות וזירוז של שינויים בחיים. זה עובד וזה חזק, לכן רצוי ואף הכרחי שהכוונה תהיה טהורה ושתתקבל רשות לביצוע הפעולה. מומלץ להימנע ממאגיה שחורה ומחדירה להילה של אחרים, אם לא רוצים לחטוף בומרנג...

במקרה נכנסתי לפורום זה, ואת נשמעת לי רצינית

אני בהחלט מבינה את הרעיון שאסור לפגוע באדם אחר ויש לפעול בדרך הטוב, אך כיצד ניתן בדרך טובה לגרום לשכן שממרר לי את החיים שיירד ממני, וזאת בלי לשלם לו על כך? שיהיה לך חג שמח, והמשיכי להפיץ את הטוב.

השכן...

ראשית, תודה על הבעת האמון! לגבי השכן- מאחר ואנו לא מבצעים פעולות על צד שלישי, יש לבדוק אצלך-מה הגורם לבעיה, מה מזמן את האנרגיה השלילית מצידו, מדוע הוא מציב בפניך "מראה" כזו? איפה ביחסים ביניכם ובחייך בכלל את מאפשרת ומזמנת את החיצים הללו. ישנן מספר פעולות שניתן לבצע כדי לטפל בבעיה הזו, מהכיוון שלך בלבד, אולם אין זה המקום לפרט. אשמח לעזור. אהבה, עדי.

הגעת למקום הלא נכון

יש לי שאלה ?

בזמן האחרון דברים לא זורמים בחיי חברה טענה שמדובר בכישוף האם זה ייתכן ואים כן איך מבטלים או איך יודעים מי אחראי לכך???

כישופים

האם מישהו יודע מה עושים כדי לגרום לבחור לאהוב. איך מכשפים בחור.

ואם היו עושים לך כזה דבר ?

למה לכשף בחור ולהכריח אותו לאהוב אותך נגד רצונו ? האם זה בסדר ? ואם היו עושים לך כזה דבר? זה בסדר ? אז זה לא בסדר ולא רק שזה לא בסדר זה טמטום שמישהו יאהב אותך נגד רצונו הטוב והחופשי. אז קרוב לוודאי שבשל יאושך תפני למישהי/ו תשלמי לו אלפי שקלים, במקרה הטוב, וככה גם תחטאי וגם תחטיאי אחרים... וזכרי שעל כישופים אין מחילה לעולם בשמיים. אז תרגיעי ותתעשתי ותרדי מהרעיון המחריד הזה, עדיף לך להצמיד אקדח לראשו ולהכריח אותו באיומי אקדח לאהוב אותך. בקיצור - לכי חפשי מי שיאהב אותך מרצונו הטוב והחופשי שבוע טוב מלי

יש לי שאלה ?

בזמן האחרון דברים לא זורמים בחיי חברה טענה שמדובר בכישוף האם זה ייתכן ואים כן איך מבטלים או איך יודעים מי אחראי לכך???

עלייך לבדוק את העניין כמו שצריך

יכול להיות שמדובר בכישוף ויכול להיות שמדובר במליון סיבות אחרות פשוט צריך לבדוק כראוי שיהיה לך אחלה של שבוע מלי

כישופים

נו תראו איזה משועממת....לגרום לבחור שיתאהב בך ?

עד כדי כך חוסר בטחון עצמי ? כל כך קשה להציג את עצמך ? מה כבר יקרה אם כן ? כאילו מה ניסגר איתך אין דבר כזה כישוף.... תעשי לי טובה ילדה לכי לבחור תציגי את עצמך לא רוצה לא קרה כלום חלאס מה ניסגר פה עם אנשים....

כן ,אך תרשי לי לגלות לך משהו......

כישופים מסוג זה שייכים למשפחה של כישופים המכונים בעיני ככישופי כפיה !!! .לעניות דעתי ,את עצמך לא היית רוצה שאני אעשה כישוף ואגרום לך להתאהב ולהיות משועבדת למישהו שאין סיכוי שבעולם תתאהבי בו. כמו שאת לא היית רוצה שיעוללו לך זאת אחרים לא מעוניינים שיעוללו להם זאת . מרבית עמיתיי העוסקים בכך מתנגדים לסוג זה של כישופים . כישופים אלה לרוב אינם יציבים ,הם פגים לאחר זמן קצר והמחיר עליהם הוא יקר אח"כ ולא רק פיננסית..... תשמעי לי אם בחור לא מעוניין בך ,כנראה שהוא עצמו לא מי יודע מה שווה זאת.

יש לי שאלה ?

הצעה .

צלמי את ציפורני כף ידך ממש מקרוב .ושילחי לי למייל את התמונות .יקח לי זמן מועט לבחון את מצבך ולשלוח לך מייל חזרה. אל תאמיני לכל מי שפונה אלייך ואומר שיש לך עין הרע. ללא בדיקה מפורשת של הנושא. הנה המייל שלי : ibp1@walla.co.il

כן ,אך תרשי לי לגלות לך משהו......

כישופים מסוג זה שייכים למשפחה של כישופים המכונים בעיני ככישופי כפיה !!! .לעניות דעתי ,את עצמך לא היית רוצה שאני אעשה כישוף ואגרום לך להתאהב ולהיות משועבדת למישהו שאין סיכוי שבעולם תתאהבי בו. כמו שאת לא היית רוצה שיעוללו לך זאת אחרים לא מעוניינים שיעוללו להם זאת . מרבית עמיתיי העוסקים בכך מתנגדים לסוג זה של כישופים . כישופים אלה לרוב אינם יציבים ,הם פגים לאחר זמן קצר והמחיר עליהם הוא יקר אח"כ ולא רק פיננסית..... תשמעי לי אם בחור לא מעוניין בך ,כנראה שהוא עצמו לא מי יודע מה שווה זאת.

אתה יודע כמה פעמים אמרתי לה את אותן המילים?

האי הבנה בגלל.....

אי ההבנה נובע רק בגלל שהמקורות שאני ניזונה מהם הם ספר התורה, ואילו את נזונה מדת מונטאיסטית אחרת ו/או השאמניזם, כך שכל אחד מאיתנו רואה את הדברים בדרכו. כי ההתעסקות בכישופים על פי הקבלה זה שונה לגמריי מההתעסקות בהם בדתות אחרות. אז לא משנה אם זה בדרכי או בדרכך, מה שמשנה הוא שיש לנו הסכמה בדבר אחד, שאסור לעשות כישופים שליליים - על אנשים אחרים נגד רצונם והסכמתם. וקבלי גם ממני הרבה חום ואהבה והמון המון אור מלי

כל "פראקטיקה" מאגית היא אשלייתית

"כי ההתעסקות בכישופים על פי הקבלה זה שונה לגמריי מההתעסקות בהם בדתות אחרות" זאת אמירה כללית וחסרת כל תוכן את מדברת על העניין מנקודת מבט תיאורטית אם היה לך נסיון פראקטי בנושא היית מבינה שכישוף בכל התרבויות מבוסס על יכולות שנמצאת בטווח הספקטרום האנושי ללא קשר לדת. היהדות מחלקת מעשים מופלאים לניסים ולמעשים פחותים יותר שאין בהם "התערבות מלמעלה" בתרבויות אחרות עם דתות אחרות ההפרדה היא פחות חדה בין מעשי כישוף למעשים שמימיים במיתולוגיה המיצרית האלים עצמם משתמשים בכוחות מאגיים. מאגיה היא דרך חיים ולא תחביב אני אומר את זה בתור אחד שהולך בדרך. גם הקבלה שמחלקים אותה לכמה סוגים כאשר"מעשית" היא אחד מהקטגוריות והעניין הגובר שיש לאנשים ב"פן" הזה...זה הכל שטויות. כי מי שהולך בדרך הקבלה כמו מי שהולך בכל דרך מסוגל ליישם את התיאוריה למעשי בעוד אחד שרק נמשך לפן הפראקטי כאילו הוא מופרד מתייחס לנושא בצורה צרכנית . אני ישתמש בזה כדי להשיג משהו... לא משנה באיזה דרך אנחנו הולכים כל המחפשים האמיתיים הולכים ב-דרך,הדרך. אני באופן אישי מתחבר לתיאור של לאו צה הטאו.

מלי יקירה, יש כאן אי הבנה בסיסית בנוגע לטבעו או הגדרתו של כישוף.

כישוף הוא לא בהכרח שלילי. הרי שמענו לא פעם על המושג מאגיה לבנה?! מאגיה לבנה נועדה לעשות רק טוב,להבדיל ממאגיה שחורה שהיא כישוף שלילי. קמע הוא בהחלט סוג של כישוף שנועד לסייע בתהליכים, לזרז או לשנות סיטואציות. אני לא זקוקה לאנציקלופדיות בשביל לאמת את זה, ואני גם לא מבקשת להוכיח. כמרפאה שמאנית נחנכתי וזכיתי לידע נרחב בנושא, ואני מודה על זכותי זו. קישור המונח כישוף לשליליות נובע מדעה קדומה ומאי ידיעת החוקים לעומק. כמו-כן השימוש במונח טקס מצביע במהותו על התכוונות עמוקה והתחברות לכוחות הטבע וישויות רוחניות ואף התחברות למקור, או אלוהים, בדרך מסויימת. ישנם מכשפים הזקוקים ליצירת מרחב ספיציפי וטקסים כדי לבצע את השינוי, ויש שהגיעו לדרגת יכולת כזו שבה אינם נזקקים עוד לכלים ואביזרים. כישוף הוא הרשות לשימוש בכוחות האלוהיים הקיימים בטבע ובכל אחד מאיתנו תוך התכוונות ישירה ואמונה בכוח השינוי,והרשות נתונה. לא אכנס כאן לוויכוח דתי, רק אציין שלטעמי דת מונותיאסטית ( כדוגמת יהדות, נצרות, איסלאם) היא מערכת של שכר ועונש שנועדה להסדיר קיום אנושי ותו לא, ומבוססת בעיקרה על פחד. באלוהות אין פחד ואין ענישה. באלוהות יש רק טוב אינסופי שמאפשר לנו את החופש לפעול ליצירת חיינו, וזה המבדיל את האדם-חובת היצירה. כישוף לבן הוא אחד מכלי הזכות הניתנת לנו מבריאה- לעצב את המציאות שלנו, ושלנו בלבד, לתפישתי. לכן אדם שפונה לכישוף או למכשף מתוך רצון בשינוי בחייו, יכול בהחלט לזמן לתוך חייו את השינוי, גם באמצעות כישוף. כל טוב ואהבה.

הכוונה קודמת להגדרה

"כישוף הוא לא בהכרח שלילי. הרי שמענו לא פעם על המושג מאגיה לבנה?! מאגיה לבנה נועדה לעשות רק טוב,להבדיל ממאגיה שחורה שהיא כישוף שלילי" אם כבר דיברת על מונחים שהומצאו על ידי הדתות המונוטאיסטיות ואת עוד ציינת שאת לא מאמינה בדת מונוטאיסטית וטוענת שהיא שיטה של סחר ועונש. אז למה את משתמשת במונחים שלה? אין מאגיה שחורה ולבנה ,יש בני אדם עם יכולות מאגיות שבוחרים איך ליישם אותן. לאחר מחקר אישי שלי בנושא יש איזה שהיא אמת בחלוקה הזאת אבל היא רלוונטית רק למי שמתייחס למאגיה כדרך חיים ולא כתחביב או משהו סתמי להתעניין בו. זה נורא רומנטי לדמיין מלחמות מכשפים שחורים כנגד לבנים אבל זה אינפנטילי.

כישופים

למה לא להקסים?

את יכולה "להקסים" בחור , אבל "לכשף" בחור זה עניין אחר לחלוטין. הבעיה עם כישוף כזה שהוא יביא לאהבה אשלייתית ובכלל האשלייה בחיים שלך תתחזק מה שירחיק אותך מאור נשמתך.

שאלה לי אלייך

האם את היית רוצה שיכשפו אותך? שיכפו עלייך דעות ורצונות? אל תעשי משהו ששנוא עלייך לאנשים אחרים.

כישופים

שלום, שמי עדי ואני עוסקת בשמאניזם ומלמדת כישוף שמאני. כלל בסיסי בכישוף שמאני הוא שאין לחדור לגבולותיו של אדם אלא אם הוא מבקש זאת! כל פעולה שאינה ידועה לאדם עליו היא מבוצעת מזמנת חזרה של פריצת גבולות ולאו דווקא בתחום שעליו נעשה הכישוף, כלומר יכולות לצוץ כל מיני צרות ובעיות. כישוף, או במילים עדינות יותר ונוחות לאוזן הוא יצירת מציאות וזירוז של שינויים בחיים. זה עובד וזה חזק, לכן רצוי ואף הכרחי שהכוונה תהיה טהורה ושתתקבל רשות לביצוע הפעולה. מומלץ להימנע ממאגיה שחורה ומחדירה להילה של אחרים, אם לא רוצים לחטוף בומרנג...

היי עדי .רק לידיעתך .

אין דבר כזה מאגיה שחורה ומאגיה לבנה .מאגיה היא מאגיה היא מאגיה .זה כמו סכין ,היא יכולה לדקור מישהו והיא יכולה לחתוך לחם .מה שהופך אותה לרעה ואו טובה הוא המאג. מאגיה היא דרך חיים המקרינה החוצה את אופיו של המאג. האם הוא יעשה בה שימוש לטוב ואו לרע ,זאת תהיה בעצם השפעה של פנימיותו. למאגיה אין צבע ,היא תמיד תישאר מאגיה . זה מזכיר לי את הויכוחים בין בית שמאי לבית הלל ....

כישופים

איזה סרט על כישוף עשה לך שטיפת מוח שאת מאמינה שזה קיים ?

נו באמתסתכלו על הבחורה לשנייה....."איך מכשפים בחור...." מה ראית "מכושפת" ? בטח מעריצה יותר מידי תעשי לי טובה אין דבר כזה כישוף....חחחחחח חברים אני רק נופל מצחוק מההודעה הזאת אין לכם מושג כמה אני צוחק עכשיו אמרתי לך כבר...מכירים את הנבאדם מציגים את עצמך מי שאת באמת ...לא מתאים לו בעייה שלו לא שלך...רק שתדעי אם באמתבאמת מצאת מה שניקרא "כישוף" והצלחת לעשולת את זה עליו הוא יהיה אובססבי עליך יותר מידי בסוף ימאס...זה לא יהיה הבנאדם באמת שאת רוצה אותו..מישהו אחר באותו גוף תחשבי פעמיים מה את מבקשת.. לכו תבינו ת'בנות האלה....חכו אנשים אני רץ לראות מכושפות חחחחחח או אולי הארי פוטר מה עדיף ?
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: standoff
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר