כישופים

האם מישהו יודע מה עושים כדי לגרום לבחור לאהוב. איך מכשפים בחור.

כן , אני יודע

את מתחילה לדבר איתו ולקחת את מספר הפלאפון \טלפון שלו מתחילה לשוחח איתו ליצור קשר ושתזמיני אותו לצאת... אחרי זה תגידי לי עם זה עובד.

מלי זהירות עמית גונב לך לקו

עמית אני גאה בך

לא יכולת לתת תשובה יותר נכונה. ובקשר לשואלת, איך היא היתה מרגישה אם היו עושים לה כזה דבר נגד רצונה. וגם חבל שהיא לא מבינה שאהבה כזאת היא חארטה בארטה. אם הבחור לא אוהב אותה מרצונו הטוב והחופשי. אז עמית אני ממנה אותך לסגני בענייני כישופים עלה והצלח מלי

יש לכם שאלות בנוגע לכישופים?

פנו אליי ותקבלו תשובה בהקדם. את החוליה החלשה, שלום.

כישופים

האם מישהו יודע מה עושים כדי לגרום לבחור לאהוב. איך מכשפים בחור.

הגעת למקום הלא נכון

יש לכם שאלות בנוגע לכישופים?

פנו אליי ותקבלו תשובה בהקדם. את החוליה החלשה, שלום.

כישופים

שלום, שמי עדי ואני עוסקת בשמאניזם ומלמדת כישוף שמאני. כלל בסיסי בכישוף שמאני הוא שאין לחדור לגבולותיו של אדם אלא אם הוא מבקש זאת! כל פעולה שאינה ידועה לאדם עליו היא מבוצעת מזמנת חזרה של פריצת גבולות ולאו דווקא בתחום שעליו נעשה הכישוף, כלומר יכולות לצוץ כל מיני צרות ובעיות. כישוף, או במילים עדינות יותר ונוחות לאוזן הוא יצירת מציאות וזירוז של שינויים בחיים. זה עובד וזה חזק, לכן רצוי ואף הכרחי שהכוונה תהיה טהורה ושתתקבל רשות לביצוע הפעולה. מומלץ להימנע ממאגיה שחורה ומחדירה להילה של אחרים, אם לא רוצים לחטוף בומרנג...

ברגע שאדם מבקש-זה לא נחשב לכישוף

ברגע שאדם מבקש משהו על עצמו- זה לא נחשב לכישוף, ברגע שהוא מבקש להשפיע על אחרים נגד רצונם - זה כישוף. כל טוב מלי

אני מבקשת לחלוק על דבריך

כישוף הוא טקס מיוחד שנעשה מתוך כוונה מסויימת. לצורך העניין גם הכנת קמיעות, למשל, היא כישוף. אדם יכול לבקש כישוף לעצמו, וגם לעשות כישוף לעצמו, ואת זה אני אומרת מידע, למידה וניסיון אישי. לכן הפסילה כאן אינה במקום לטעמי. יש מקום לדעות ולאסכולות שונות. תודה.

חביבתי- יש מלא סוגי כישופים

יש מלא סוגי כישופים - ולאו דווקא רק בטכסים. כישוף - לא על פי דעתי ולא על פי דעתך - זהו דבר שלילי בלבד. ונתעלם מדעותינו ותפני לאנציקלופדיות בערך כישוף. כישוף נועד להזיק-לאחרים, או יותר מדוייק להגיד שכישוף נועד לעקוף את המזל של האדם ואת בחירותיו החופשיות. לכן נאמר במצוות שלנו ובתורה "ולא תחיו מכשפה"... אז בואי לא נתייחס למה שאני חושבת או את לכי תחפשי באנציקלופדיות מההו כישוף... ואם אדם עושה לעצמו קמע למען ישתפר מזלו בעניין זה או אחר זה לא כישוף...ולו רק בשל הסיבה שזה דבר שאינו מזיק, וכן הוא נעשה מתוך בחירה חופשית.... אז כל טוב לך מלי

לגולשי הפורום...

בפורום 'מיסטיקה ואסטרולוגיה ' דנים על נושאים רלוונטים ובוגרים והפורום אינו לוקח באחריותו לגרום נזק כגון כישופים וכדומה - הפורום לא נועד בשביל לעשות רע לאדם אחר אלא לשמח את הנפש + אהבת חינם ונושאים שעומדים בגבול הטעם הטוב.. שאלות כגון איך מכשפים אדם לא יקובלו כאן בפורום כי הפורום אינו נועד בשביל להזיק לאדם - יום טוב.

עוד משהו מעניין שעליתי עליו

במוסיקה כמו שבמוסיקה - לא באמת מעניין איך האדם נראה.. מה שמעניין אותם זה ה'ביצוע' וכך גם בחיי היום יום , מה שבאמת מעניין באדם הוא הביצוע שלו - אם הביצוע שלו יהיה טוב החיצוניות לא באמת משנה לו.. אם ביצועו יהיה בכי רע כך גם החיצוניות שלו תראה , כל בנאדם יכול להיות יפה , אלא אם כן זו זכות בחירתו.. יום טוב.

חביבתי- יש מלא סוגי כישופים

יש מלא סוגי כישופים - ולאו דווקא רק בטכסים. כישוף - לא על פי דעתי ולא על פי דעתך - זהו דבר שלילי בלבד. ונתעלם מדעותינו ותפני לאנציקלופדיות בערך כישוף. כישוף נועד להזיק-לאחרים, או יותר מדוייק להגיד שכישוף נועד לעקוף את המזל של האדם ואת בחירותיו החופשיות. לכן נאמר במצוות שלנו ובתורה "ולא תחיו מכשפה"... אז בואי לא נתייחס למה שאני חושבת או את לכי תחפשי באנציקלופדיות מההו כישוף... ואם אדם עושה לעצמו קמע למען ישתפר מזלו בעניין זה או אחר זה לא כישוף...ולו רק בשל הסיבה שזה דבר שאינו מזיק, וכן הוא נעשה מתוך בחירה חופשית.... אז כל טוב לך מלי

מלי יקירה, יש כאן אי הבנה בסיסית בנוגע לטבעו או הגדרתו של כישוף.

כישוף הוא לא בהכרח שלילי. הרי שמענו לא פעם על המושג מאגיה לבנה?! מאגיה לבנה נועדה לעשות רק טוב,להבדיל ממאגיה שחורה שהיא כישוף שלילי. קמע הוא בהחלט סוג של כישוף שנועד לסייע בתהליכים, לזרז או לשנות סיטואציות. אני לא זקוקה לאנציקלופדיות בשביל לאמת את זה, ואני גם לא מבקשת להוכיח. כמרפאה שמאנית נחנכתי וזכיתי לידע נרחב בנושא, ואני מודה על זכותי זו. קישור המונח כישוף לשליליות נובע מדעה קדומה ומאי ידיעת החוקים לעומק. כמו-כן השימוש במונח טקס מצביע במהותו על התכוונות עמוקה והתחברות לכוחות הטבע וישויות רוחניות ואף התחברות למקור, או אלוהים, בדרך מסויימת. ישנם מכשפים הזקוקים ליצירת מרחב ספיציפי וטקסים כדי לבצע את השינוי, ויש שהגיעו לדרגת יכולת כזו שבה אינם נזקקים עוד לכלים ואביזרים. כישוף הוא הרשות לשימוש בכוחות האלוהיים הקיימים בטבע ובכל אחד מאיתנו תוך התכוונות ישירה ואמונה בכוח השינוי,והרשות נתונה. לא אכנס כאן לוויכוח דתי, רק אציין שלטעמי דת מונותיאסטית ( כדוגמת יהדות, נצרות, איסלאם) היא מערכת של שכר ועונש שנועדה להסדיר קיום אנושי ותו לא, ומבוססת בעיקרה על פחד. באלוהות אין פחד ואין ענישה. באלוהות יש רק טוב אינסופי שמאפשר לנו את החופש לפעול ליצירת חיינו, וזה המבדיל את האדם-חובת היצירה. כישוף לבן הוא אחד מכלי הזכות הניתנת לנו מבריאה- לעצב את המציאות שלנו, ושלנו בלבד, לתפישתי. לכן אדם שפונה לכישוף או למכשף מתוך רצון בשינוי בחייו, יכול בהחלט לזמן לתוך חייו את השינוי, גם באמצעות כישוף. כל טוב ואהבה.

האי הבנה בגלל.....

אי ההבנה נובע רק בגלל שהמקורות שאני ניזונה מהם הם ספר התורה, ואילו את נזונה מדת מונטאיסטית אחרת ו/או השאמניזם, כך שכל אחד מאיתנו רואה את הדברים בדרכו. כי ההתעסקות בכישופים על פי הקבלה זה שונה לגמריי מההתעסקות בהם בדתות אחרות. אז לא משנה אם זה בדרכי או בדרכך, מה שמשנה הוא שיש לנו הסכמה בדבר אחד, שאסור לעשות כישופים שליליים - על אנשים אחרים נגד רצונם והסכמתם. וקבלי גם ממני הרבה חום ואהבה והמון המון אור מלי

עוד משהו מעניין שעליתי עליו

במוסיקה כמו שבמוסיקה - לא באמת מעניין איך האדם נראה.. מה שמעניין אותם זה ה'ביצוע' וכך גם בחיי היום יום , מה שבאמת מעניין באדם הוא הביצוע שלו - אם הביצוע שלו יהיה טוב החיצוניות לא באמת משנה לו.. אם ביצועו יהיה בכי רע כך גם החיצוניות שלו תראה , כל בנאדם יכול להיות יפה , אלא אם כן זו זכות בחירתו.. יום טוב.

נכון עמית מה שחשוב זה הבצוע או המהות

ולא משנה מה אתה עושה בין אם זה מוזיקה, או ארכיטקטורה, או רופא, או ווט אבר מה שחשוב זה המהות ולא הצורה החיצונית. אז כאמור לגביך.... אתה חמוד אתה מלי
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר