אני צריכה עזרה!

אני נולדתי ב 25/08/78 ב 7:55 בבוקר וקוראים לי אילנה אני רוצה רק לשאול דבר אחד: האם אני אצליח להתקבל לעבודה שאני למדתי למקצוע (הוראה בבית הספר) זה 5 שנים אחרונות ועדיין לא מצאתי עבודה האם אמצא משהו בקרוב. תודה מראש!

חביבתי, תפני לייעוץ באופן פרטי

הפורום הזה לא עונה לשאלות אישיות ואני מקווה שתביני - יש הסבר למעלה. כל טוב מלי

תודה בכל אופן!

את מזל אריה

לרוב הם רובם מצליחים בהרבה תחומים. בהצלחה וכול טוב!

חשבתי שאני מזל בתולה לא?!

סורי אני איטית היום חחחח

מתנצלת

לפחות קצת עזרה!!! (אולי mag5555)

לא יודעת מה קורה לאחרונה אני לא מוצאת עבודה בתחום , בעבודות שאני עובדת לאחרונה כול הזמן אני יוצאת השעיר לעזעזל למרות שלא עשיתי כלום חוץ מלהיות במקום הלא נכון ובזמן הלא נכון אבל זה לא אשמתי וחוץ מזה אני מבולבלת ועצבנית ! אני יודעת שכדאי לי ללכת ליוץ אישי אבל גם זה לא מצליח לי מכמה סיבות לכן הודה מאוד אם מישהו יגיד לי בכמה מילים מתי התקופה הזאת תעבור !

את מזל אריה

לרוב הם רובם מצליחים בהרבה תחומים. בהצלחה וכול טוב!

היא מזל בתולה-חבל שאת עונה ללא ידע

ובטח שאיי אפשר לאמר על ההצלחה של אדם רק לפי מזל החודש.

חשבתי שאני מזל בתולה לא?!

מצטערת לאמר לך שהתחזית שאת מבקשת אין באפשרותי

לתת בפורום, זה דורש ממני זמן רב מידיי של חישובים ובדיקות, משהו חלקי אשמח לשלוח לך אם תרשמי לי ישירות לאימייל מס פקס, זה מה שאוכל לתת לך ללא תשלום.

היא מזל בתולה-חבל שאת עונה ללא ידע

ובטח שאיי אפשר לאמר על ההצלחה של אדם רק לפי מזל החודש.

את צודקת, אבל זה משהו שאני לוקחת בחשבון

ובאותו יום הייתי מאוד איטית ומטופשת, סליחה

לכולנו יש ימים כאלה

רק רציתי לאמר לך שלהגיד כי אריות הם תמיד חזקים, זו הכללה גסה, כי אנחנו מורכבים מחלקים רבים ושונים במפת הלידה, החלק של האריה הוא דיי פגיע, הוא זקוק לתשומת לב תמידית, ולא תמיד זה בנמצא. שיהיה לך ערב נפלא.

אני צריכה עזרה!

אני נולדתי ב 25/08/78 ב 7:55 בבוקר וקוראים לי אילנה אני רוצה רק לשאול דבר אחד: האם אני אצליח להתקבל לעבודה שאני למדתי למקצוע (הוראה בבית הספר) זה 5 שנים אחרונות ועדיין לא מצאתי עבודה האם אמצא משהו בקרוב. תודה מראש!

לא שווה להיות מורה!

כל עכבה לטובה. אולי עדיף שלא תהיי מורה. זה מקצוע משפיל, מקללים אותך, יורקים עלייך. בזיון !!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: גילה בויום
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר