תיקשור- הפוך רצונך לצינור- ורוקן עצמך מצורך!

הפוך רצונך לצינור שדרכו יושגו מטרותייך!

אז אני רוצה לדבר על רצון וצורך, אני רוצה לשאול דרך תיקשור וכתיבה אינטואיטיבית, איך זה שאנו רוצים כל כך הרבה דברים ומשיגים כל כך מעט ולנצח חיים בתסכול על כל אשר לא השגנו.

אני רוצה לעשות זאת דרך דיאלוג עם "דמות" מדריך.

את מוכנה לתת מספר דוגמאות על רצונות שלך או של אחרים?

כן, אני ללא הרף נתקלת באנשים שכל הזמן כל כך רוצים דברים וכל כך לא מאושרים ובסוף נוצר מצב אבסורדי שבו אנו רק רוצים ורוצים, ובסוף נשארים ברצון, וכלום לא מושג, אז מה אנו עושים?

ומה את יכולה להגיד לגבייך?

שאני כל כך רוצה, להתפתח, ושיהיה לי כסף, לעבוד פחות קשה, שיהיה לי יותר זמן לעצמי, לכתוב ולהשלים דברים, לפרסם ספרים... אבל כל פעם שאני רוצה ליצור, אני רק חושבת על כמה זה קשה וכמה אני צריכה להשקיע, וכמה אין לי זמן, ושוב אין לי זמן, וככה אני במלכוד כבר כל השנים האלה.

כן כן זו אחת מהבעיות שלכם בעולם המודרני, אתם נשחקים תחת המגף הדורסני של הזמן, ואז נוצרת אצלכם סתירה, במיוחד אצלכם האנשים המפותחים ברוח. קשה לכם לקשר בין תשוקת הנשמה ליכולת שלכם ליישם דברים במימד הזמן הארצי.

תסביר את עצמך

ראי בתי, כאשר אתם מתחברים לאנרגיות רוחניות אז הכל עבורכם אפשרי, אתם חשים המון אור, יכולת, ובמיוחד כח רצון. זה מאוד פשוט. אתם חשים שהנה אתם יצירתיים, שהכל אפשרי. לכתוב, להלחין, ליצור וכו'.הכל כבר נראה כל כך מובן מאליו, כל כך מושלם, כל כך בא לידי ביטוי.

ואז מה קורה?

הנה אתם נגשים למלאכה, ואז זה לוקח המון זמן בעולם הארצי, ויש את כל מטלות היומיום המרגיזות ואין את הזמן לעשות את מה שרוצים לעשות. נו זה בדיוק הכוונה, אני רוצה כל כך הרבה דברים ומתחילה כל כך הרבה דברים ובסוף לא עושה הרבה, ואז אני יוצאת מתוסכלת ואין לי עוד כח ונורא קשה לי ומרגישה שהחיים שלי נטחנים עד דק, אז אני רוצה עצות מעשיות איך מתגברים על כך. אין ברירה, חיי החומר ריקים הרבה פעמים מתוכן של חיי הרוח, ומזמן אין לכם את החיבור הנכון לרצון.

למה הכוונה?

בואי ונתפלסף קצת, ונבין שאלוהים הוא זרם של יצירה אשר אינו פוסק לרגע. זה כוח אדיר ביקום, אשר כל הזמן בונה ויוצר בשצף קצף, כמו נהר זורם שנמצא בתנועה מתמדת.

זה כמו פירמידה שבראשה נמצא כוח הרצון האלוהי הטהור. ואילו אנו, "המגורשים מגן העדן,", מנותקים מזה בעצם. אין בעשיה שלנו את חדוות הרצון, את חדוות העשיה, אנו רק עושים את מה שצריכים ולא את מה שבאמת היינו רוצים.

אתה באמת מתפלסף יותר מדי. אתה יודע, פעמים רבות אני שואלת אנשים, "אז מה אתם רוצים", אם היו נותנים לכם את כל האפשרויות שבעולם ואת כל המשאבים, אז מה בדיוק הייתם רוצים לעשות, ואתה יודע מה הם עונים לי

מה? מה?

כלום!

מרביתם אינם יודעים לענות על שאלה זו, הם אינם רוצים דבר!

הם אינם משתוקקים לכלום. ואני רואה זאת אצל אנשים אשר כבר הגיעו לגיל מאוחר, הם כבר לפני פנסיה והם כמו מכונה משומנת היטב הממלאת את המוטל עליה, את תפקידיה.

הם אינם יודעים מה רוצים, כי מעולם לא חשבו על כך משך חייהם!

ישר הם נכנסו לנעליים של עול ותפקידי החיים.

רק אלה שיותר רגישים, חשים את הריקנות ואת חוסר הסיפוק!

רבים אומרים, אבל איך לעזור לאנשים, איך להגיע לזה, כל כך הרבה רצון טוב הולך לאיבוד.

כן יקירתי זו בעיה, זו חברה שמצמצמת אפשרויות אבל בואי ולא נסטה מן הנושא שלנו, חשוב שנבין את המשמעות של רצון אמיתי.

רצון אשר הופך לצינור.

רצון אשר ממגנט אליו דברים, ולא רצון אשר נובע מתוך חוסך וחסך, ואז בהוא מתחלף בפחד וחוסר אמונה שלא ניתן להשיג עוד דבר, והרצון הופך לפנטזיה ומנתק אותך מן המציאות שלו.

נכון, את זה אני מבינה.

עלייך לא רק להבין את זה אלא גם להפנים את זה. עלייך לדעת שרצון אמור להפוך לצינור, וזה לא קורה כאשר הוא מעורב בצורך!!! ככל שתרצי מבלי להצטרך כל כך כך, אז הרצון יהיה יותר טהור ויותר נקי.

אז אם אני לא צריכה משהו למה לי בכלל לרצות אותו? יש כאן סתירה.

לא אם תביני את אשר אני רוצה לומר. ובואי נכניס לכאן מילה חדשה! רצון לעומת רקון. משורש ריקנות. כאשר אתה רוצה, עלייך לרוקן עצמך מכל צורך, מכל הזדקקות, ולא- הרצון שלך יצור תשוקה בלתי מושגת ואז הוא בעצם מרוקן אותך! כלומר, רוקן עצמך בראש וראשונה, כדי שהרצון לא ירוקן אותך.

איך עושים את זה?

במילים אחרות?

כאשר את תרצי דברים, נסי קודם לעורר בתוך עצמך גל של שמחה, על עצם הרצון אשר בך!!!

אז זה יהיה רצון נשמה אמיתי!

כי הרצון האמיתי הוא שמחה, שמחת היצירה, חדוות הבורא!

לנשמה אין זמן!

היא נמצאת בהוויה מוחלטת והיא אינה יודעת אלא את התשוקה, יותר נכון את חדוות התשוקה!

ובאופן מעשי?

לכן כאשר את רוצה משהו, נסי לחוש את השמחה על עצם זה שאת רוצה. ולא את התסכול!

את יודעת כמה זה אבסורד?

את יודעת שאנשים רבים מפחדים להגיע לעיקר הזה, לרצון האמיתי הזה?

כלומר?

את יודעת כמה הם מפחדים לגעת באושר, שמא הוא יעלם, שמא לא יהיה להם עוד זמן או אפשרות להגישם את המשך הרצון, את מה שעושה להם כל כך כיף, ואז הם חוזרים שוב לאפרוריות של חיי היומיום, ושוב הזמן זורם כגלגל, ללא הרף חוזר על עצמו, והחיים שלנו נטחנים עד דק.

אתה נשמע לי מאוד פואטי, אבל בכל זאת איך אנו חשים שהרצון אכן אמיתי.

תראי, הרצון הוא צינור לתשוקתה של הנשמה לבטא את עצמה ללא הרף במישור החיים הפיזי. וחשים את זה! חשים את זה באהבה בעיקר, ובגלל זה אנשים כל כך מתמכרים לה!

הם חשים דרכה חוויה שלא מן העולם הזה, חוויה של דיאלוג, של יצירה עצמית, הם בהחלט אוהבים את עצמם, את מה שהם הופכים להיות כאשר הם נמצאים עם אדם אהוב, אבל בואי ולא נסטה מן הנושא! במשך הזמן, אדם לומד להכיר בתוכו את חדוות היצירה הזו, את הרצון הזה, אשר נותן לו כוח, מרומם את רוחו, והוא מתעלה מעל חיי היומיום, ויוזדעת את מה הכי חשוב?

כן, מה הכי חשוב?

הוא לא שורף אותנו! הוא לא מסנוור לנו את החיים והופך את עצמו למה שאת כינית "סטוץ רוחני". כלומר, לא גורם לנו לחוש געגוע ללא הרף ולחוש שהחיים הרגילים שלנו מחווירים ולא שווים לעומתו!

הוא לא יוצר מימד נפרד שנרצה לברוח אליו ולחיות באופוריה!

איך אני ארגיש את זה?

מאוד פשוט יקירתי. תראי, אי אפשר להיות כל הזמן במדיטציה, אי אפשר להיות ברוממות הרוח. היו פעמים אשר עשית מדיטציה, וחשת אנרגיות מאוד חזקות, המון אור ואהבה, אבל אחר כך כאשר באת לתפקד בחיי היומיום היה לך קשה! היית עצבנית, היית מתוחה, ראית את חוסר טעם שבכל דבר!

לכן זכרי, וזכרי זאת היטב!

כאשר את קמה אחרי חוויה מרוממת רוח וחשה מסופקת, זה סימן שהתחברת לרצון האמיתי! כי אז את שמחה לחלוק עם אחרים את ההרגשה הטובה שלך, ללא התנשאות, בדרך בה הם יכולים להבין אותך.

כן אני מבינה למה אתה מתכוון ותן לי לסיכום להגיד זאת במילים של שיר!

הפוך רצונך לצינור להגשמת משאלותייך

שיאיר מלבך כאור בדרך להשגת מטרותייך

כי כשהרצון הופך לצריך

אז את לבך הוא יחשיך

ותיוותר רק עם רגש האכזבה המר

על זה שבעצם לא השגת דבר

לכן רוקן עצמך מלהזדקק

על אף שבמטרתך אתה כה חושק

כי אל רצון הנשמה הלב יגיל וישמח

ואז לעצמך ולאחרים תהפוך למבורך!

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

תודה גילה ~ אהבתי

זה קורה לי הרבה פעמים אני רוצה לעשות עוד ועוד ועוד ושום דבר לא זז הכל נשאר בתוכי ובעולמות הגבוהים לואיז

דברים שכתבתי בחדוות התיקשור לפני 15 שנה, והנה הם כל כך רלוונטיים היום.

תהנו

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: גילה בויום
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר