ניתוח אופי

תני לי ניתוח אופי לתאריך לידה 14/7/1970

ניתוח אופי

14.7.1970 וואלה איזה הפגזה. תני לי ניתוח אופי!!! וואלה, איזה דרישות. מה את רוצה לדעת, איך אפשר ככה לדעת. את מספר גורל 2 מ-38. עם לבטים קשים בין זוגיות לקריירה. בכלל האם יש לך זוגיות? כי את מאוד דומיננטית. קרייריסטית, אופי חזק, השירדותית, עובדת קשה, מלחמתית לפי יום לידה 14 וקשוחה. הרבה תהפוכות ומשברים לפי שנת לידה 1970. בגלל הרבה 7 ו-4 בתאריך הלידה אז מצד אחד מסגרתית ומצד שני מאוד מיסטית ונמשכת לאידיאלים. אז בהצלחה גילה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

זה לא שלי

התאריך לידה הזה הוא לא שלי, רציתי שתנתחי את האופי כדי שאני אדע אם אפשר לסמוך על האישה הזאת ואם היא אישה טובה אז מה את אומרת בקשר לזה?

למה לא ענית לי? ולמה מחקת לי את ההודעות?

למחוק בטח לא מחקתי וציינתי גם שלא אענה

שלום לך בטח לא מחקתי, כל ההודעות מתגלגלות לדפים קודמים. חוץ מזה אמרתי, ואפילו מאוד בנחרצות, את המדיניות שהצבתי לגבי מתן תשובות בפורום. אמרתי שאם אענה, אודיע על כך מראש. וחוץ מזה אמרתי, שנהגת בצורה מאוד לא אתית, כאשר אתה נותן לי כאן תאריך של מישהו אחר, ועוד מבקש ממני שאני אפסוק לגבי בן אדם אחר, שבכלל לא יודע שמנתחים אותו כאן בפורום, אם הוא אמין או לא!!! זה לא יעלה על הדעת!!! זה הגדיש עבורי את הסאה. אז לתשומת לבך! תן לאינטואיציה שלך להוביל אותך, אני את שלי אמרתי. בברכה גילה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

ניתוח אופי

תני לי ניתוח אופי לתאריך לידה 14/7/1970

ניתוח אופי

אתה בטוח שאתה רוצה את זה בפומבי רק בגלל שאז אולי בחינם?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: גילה בויום
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר