לדני א . בהמשך לשיחתנו אתמול , הייתי הערב בקונצרט וממש דעתי דומה לזו שלך .

המנצח צעיר אבל מעולה שלט בתזמורת שליטה מעולה . לא יודע עם שמתה לב שכל ההרכב , הענק , של התזמורת לא ישב בדרך שיגרתית . הקטע הראשון מחייב כמה שמיעות חוזרות , אבל לדעתי אין ממנו עדיין הקלטות פומביות . ... ובהמשך . אני מתנצל גם כאן בפומדי מאחר שלא הבנתי , מסתבר את מהות ההתכתבות . קורה. כנראה צודק מי שאומר שכל מחלוקת אפשר לישב בשיחה שקטה ואני חושב שעשינו זאת ואיש מאיתנו לא הפסיד דבר. ולפחות אני מצידי אשמח לשאול שאלות ולהחליף איתך מידי פעם דברים - כאן . חובב

חובב היה קשה לא לשים לב

לצורת הישיבה המיוחדת של התזמורת - המנצח דיבר על זה.

הוא דיבר אנגלית , וגם מישהיתה איתי וגם אני לא קלטנו את הקטע הזה .. תודה

תגידו? אתם מחכים שנסחט את זה ממכם? הרי זה האירוע המרתק של השנה

האם נפגשתם ונעשיתם ידידים? מי היה מאמין, דניאל אנדרסן וחובב1 נפגשים בפורום ולא מתווכחים אני גאה בכם הנה חברים, צריך להתבונן בזה ולהבין שאולי אפשר גם אחרת אני מצביעה אמצע יא יא יא למרות שהוויכוחים שלכם הסעירו אותנו בלילות גלישה משעממים נשמח לקבל אתכם גם כידידים נתגעגע לימים האחרים.... וכן אני זוכרת היו ימים.... היו לילות...... היו בקרים........ בהצלחה בדרך החדשה אבל אולי לפעמים ככה בשביל החבר'ה, איזה מריבונת קטנה? אולי? לא צריך להחזיר תשובה ישר עכשיו, תחשבו על זה, תזרמו עם החיים, נראה לאן זה יתפתח... טוב פריה מסיימת את שידוריה לאחה"צ זה ונפרדת ממכם לשלום ביי

תחזיקי את הסוסים

חובב בסך הכל נפגש איתי לשיחת הבהרות - וגילה שהוא הולך להופעה של הפילהרמונית שאני הייתי בה יום קודם - אם יהיה צורך אשלוף ציפורניים כלפי מי שאחשוב שהרוויח את זה.

נענענענע חחחח בשיחה פרטית אתה פחות מיליטנתי . אתה מתבייש ? אני דוקא לא . חחחחחחחחחובב

אני לט מתבייש - סתם מתאים את התגובות שלי לצורך באותו רגע

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ג'אז ובלוז
בחר
בחר