איך היה במג'יק מליק?

אז ככה....

קודם כל המוסיקה מדהימה, וממש לא צריך לשאול לדעתי מליק מזארדי הוא היוצר הראשי של הרכב זה, מה מליק שולט ביד רמה ויצירתית עד מאד בלהקתו המוכשרת. הסאונד הכללי של ההרכב בנוי על שיטת הטקסטורה, כלומר יוצרים מעיין בליל נהדר של צלילים וגוונים ואז כל מה שנמצא באמצע כבר לא כ"כ משנה, אתה פשוט נחשף להמון אינפורמציה ששוטפת אותך במשך כל הקונצרט ואתה (או במקרה זה, אני) מגיע לסיום הקונצרט הלום, המום ולא יודע אם היה גדול או האם זה היה יותר מידי. אני יצאתי עייפה, ויכול להיות שזה היה בגלל שהקונצרט התחיל אחרי 11 למרות שהיה אמור להתחיל ב10. אבל הייתי גם מותשת, הרבה אנשים עזבו ללא כל נימוס כבר בקטע האחרון, זה היה מובן, זאת לא היתה חוצפה, זה היה פשוט יותר מידי אינפורמציה, צריך גם להתחשב בקהל המסכן שרוצה לספוג אבל יש לו סף ספיגה. אז בואו נתחיל מהתחלה, הגענו לבארבי כפר-סבא, היה קר גם מחוץ למועדון וגם בתוך המועדון, רצינו לשתות משהו חם, אבל אין משקאות חמים בבארבי כ"ס, סבבה, רצינו קוקטייל שיחמם, גם נגמר הקלואה שמרכיב יותר מחצי מהקוקטיילים בתפריט, סבבה, אז הסתפקתי בשנדי, שהיה קריר ומספק, חיכינו, חיכינו, גם עוד קצת חיכינו, בסוף זה קרה, הם עלו על הבמה, מליק התחיל ב-intro מרשים של נגינה סוערת עם המון אויר ושירה הרמונית תוך כדי הנגינה, דבר מאד מרשים במיוחד שמר מליק מצליח לעשות אפקטים מרשימים עם קולו וכל זה תוך כדי נגינה בחלילו. שאר חברי הלהקה עלו על הבמה ומאד התרשמתי לראות בחורה מנגנת על הבייבי במיומנות מגניבה (לפריה היה פעם חלום להיות בסיסטית), ככל שהקונצרט התחמם הבנתי שיש פער גדול בתוך ההרכב, יש את הקלידן והמתופף שהם חיות מדהימות נגנים ואנשי רעיונות חבל על הזמן. ויש את הבסיסטית שסובלת מחוסר גרוב ויותר מידי עסוקה ב"לעשות את זה נכון" ולא בלהרגיש את המוסיקה והסקסופוניסט שלא בדיוק הצדיק את קיומו, אבל, כמו שאמרתי בהתחלה, ההרכב הזה מצליח לחפות על הבעיות של עצמו, הם מצליחים ליצור מיקשה אחת שנותנת אימפקט חזק ביותר אל תבינו אותי לא נכון!!! מר מליק קיבל את תואר, מר ריאות מברזל 2004, איזה אורך נשימה מטורף... ועל הקלידן הזה אנחנו עוד נשמע, בטוח!!! רק חבל שלא תפסתי את שמו. כדאי ללכת לראות, יש עוד הזדמנות אחת מחר בזאפה, אני רוצה בהזדמנות זאת לתת איזה כיפק היי לנישה מוסיקלית שמוצאת מה שמעניין אותי ומביאה את זה לארץ, כל מיני הרכבים חדשניים עם צלילים מעבר לים וחומר מקורי that's the shit!!! ותודה לליאה ומיכאל אני ממש לא מבינה אותך, לך לראות אותם אתה ממש תהנה.

פריה, אני מבקשת מייל שלך.

איזה יופי!!!

חבל שלא יכולתי להגיע להופעות שלהם. ועוד הבאת את הסקירה המעולה שלך על ההופעה אתמול. טוב, אולי מחר אני אסיים את כל הדברים בזמן ואוכל לנסוע להופעה האחרונה שלהם. אוף אני נהיה חנון עם הלימודים האלה...

פריה, אני מבקשת מייל שלך.

המיילים שלנו

priad@walla.co.il hagolem@walla.co.il מי ששאל אותי בקשר לשם המשתשמש שלי (הזה שלפני השטרודל בכתובת האימייל), אין פה קשר (ישיר) למהר"ל מפראג אלא יותר למאיירינק.

נו, אני מחכה למייל של מנג'אזת בכיליון עיניים, מה קורה?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ג'אז ובלוז
בחר
בחר