הנחות לקונצרט של דג'יברי ואארון גולדברג מחר ברעננה (רביעי ב 21:00)

יתקיים במשכן העירוני למוזיקה ואמנויות ברחוב השומר 19 רעננה טלפון 09-7464036 מחיר רגיל - 70 ש"ח מחיר לתלמידים\סטודנטים\חיילים - 50 ש"ח מחיר לחברי הפורום שאינם נמנים על הנ"ל - 60 ש"ח להתקשר ולהזמין כרטיסים מראש בציון הקטגוריה אליה אתם משתייכים ראיתי את השלישייה טל רונן , שחר חזיזה , אלי דג'יברי כבר פעמיים מארחים אמני ג'אז מניו יורק מחר אראה אותם בפעם השלישית מארחים שוב כך שההמלצה לקונצרט הנ"ל היא בגוף השורה מעל וכל מילה נוספת מיותרת. מי שרוצה להצטרף אני יוצא מראשון בשעה 19:45 ולכולכם יש את הנייד שלי (אני משער) ביי דובי

דובי האם יש מצב שאני נוסע איתך?

דובי...איזה רכב יש לך שאתה מזמין את כל הפורום לבוא איתך? ו...

תעדכן אותי אם קורה משהו מעניין.... אני לא כל יום בבית... אני רוצה לבוא למפגשים של הפורום ואין לי מושג אף פעם מתי הם.

דובי, ביטלתי את הצטרפותי, מצטער ותודה רבה!

פשוט צריך לחסוך כל אגורה עכשיו בשביל כל מיני דברים שאני קונה מכספי בזמן הקרוב: מחשב, טיסה לטורקיה וקניית מצילות וכו'... בפעם הבאה, ניר.

דובי יש לי רכב אבל..

אני לא מכירה כלום ברעננה אני אשמח להפגש בכניסה לעיר או נקודת ציון אחרת ולנסוע בשיירה אני באה מרמה"ש וגם אני חזרתי כרגע מאבישי כהן ואני חושבת שכיף לחיות LOVE פריה

גם אני דובי... אני אתקשר לנייד שלך

דובי האם יש מצב שאני נוסע איתך?

ערן דבר איתי

דובי, מכשיר הפלאפון שלי השתנה וכך גם הזכרונות, תשלח בבקשה את המספר באימייל שלי

sababa17m@walla.co.il

דובי...איזה רכב יש לך שאתה מזמין את כל הפורום לבוא איתך? ו...

תעדכן אותי אם קורה משהו מעניין.... אני לא כל יום בבית... אני רוצה לבוא למפגשים של הפורום ואין לי מושג אף פעם מתי הם.

כולה טויוטה קורולה וחבל הייתי מת לנהוג על HONDA JAZZ

ובקשר למפגשי פורום, הם ספונטניים לחלוטין ומתהווים בתוך סצינת הג'אז בארץ לעיתים בתוך 24 שעות. אתה תמיד מוזמן לקרוא על כך בפורום ולהצטרף. היו הרבה חבר'ה בקונצרט של רון קרטר בשבוע שעבר - היה אדיר

דובי יש לי רכב אבל..

אני לא מכירה כלום ברעננה אני אשמח להפגש בכניסה לעיר או נקודת ציון אחרת ולנסוע בשיירה אני באה מרמה"ש וגם אני חזרתי כרגע מאבישי כהן ואני חושבת שכיף לחיות LOVE פריה

בשמחה אבל

גם אני אינני מכיר את המקום כלל וגם לא את האיזור אבל בחורה מאוד נחמדה בטלפון הסבירה לי איך להגיע. בכל מקרה אשמח להפגש איתך בכניסה לרעננה - צומת רעננה צפון בתחנת דלק גל (מקווה שאינני טועה בשם התחנה) דברי איתי בנייד אם תרצי ונפגש שם.

דובי, ביטלתי את הצטרפותי, מצטער ותודה רבה!

פשוט צריך לחסוך כל אגורה עכשיו בשביל כל מיני דברים שאני קונה מכספי בזמן הקרוב: מחשב, טיסה לטורקיה וקניית מצילות וכו'... בפעם הבאה, ניר.

-

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ג'אז ובלוז
בחר
בחר