הפינה השבועית - אלבום ג'אז ששמעתם השבוע

Avishai Cohen- Adama

דיסק מעולה הבנאדם פשוט גאון במיוחד אהבתי את Ora ו Madrid

soul station של hank mobley

הגיע לידי רק בימים האחרונים משומש אבל אחלה! הנק מובלי -סקס טנור,ווינטון קלי-פסנתר,פול צ'מברס-בס,ארט בלייקי-תופים. שימו לב להרכב,קלי וצ'מברס אחרי מיילס ,מובלי ובלייקי-"נציגי" הג'אז מסנג'רס. ללא ספק ארבעה נגנים מהטובים בתחומם. סגנון הדיסק נע בין הרד בופ נוסח מובלי לבין בלוז ארוך ואיטי.אני אולי משוחד אבל מזכיר לי את הג'אז מסנג'רס בתקופתו(למשל-at the jazz corner of the world ) יצא בבלו -נוט 1960 1961 . דיסק מומלץ.

A Fickel Sonance

Jackie Mclean...דיסק פשוט מעולה, בלי יותר מדי דיבורים: עם sonny clark פסנתר,tommy turrentine חצוצרה,butch warren באס, billy higgins תופים... שימו לב לחבר'ה שמנגנים, וכבר תבינו שזה אלבום פשוט מצויין! נתאי...(:

השבוע הגיע אלי דיסק מאוד נחמד

Live in New York של Stanley Jordan. אלבום מעולה!!! 4 קטעים שהם בופ יפהפה בקוארטט. 3 קטעי סולו. ושני קטעי פיוז'ן-פאנק נחמד ביותר עם יוסי פיין על בס. פעם ראיתי קטע וידאו של ג'ורדן, הבנאדם פשוט מדהים! איך הוא מנגן על שתי גיטרות בו-זמנית! מומלץ מאוד מאוד!

soul station של hank mobley

הגיע לידי רק בימים האחרונים משומש אבל אחלה! הנק מובלי -סקס טנור,ווינטון קלי-פסנתר,פול צ'מברס-בס,ארט בלייקי-תופים. שימו לב להרכב,קלי וצ'מברס אחרי מיילס ,מובלי ובלייקי-"נציגי" הג'אז מסנג'רס. ללא ספק ארבעה נגנים מהטובים בתחומם. סגנון הדיסק נע בין הרד בופ נוסח מובלי לבין בלוז ארוך ואיטי.אני אולי משוחד אבל מזכיר לי את הג'אז מסנג'רס בתקופתו(למשל-at the jazz corner of the world ) יצא בבלו -נוט 1960 1961 . דיסק מומלץ.

וואי אני חייב להגיד שזה אחד הדיסקים הכי טובים ששמעתי בחיים שלי! ללא ספק.

הפינה השבועית - אלבום ג'אז ששמעתם השבוע

Dexter Gordon - Club house

דיסק יחסית לא נפוץ אבל לדעתי אחד מהטובים. יש בו קטעים מהממים כמו I'm a fool to love you ועוד כמה קטעים חביבים ביותר כמו Hanky Panky וקטע שמאוד התלהבתי ממנו (והוצאתי אותו) זה הקטע שעל שמו נקרא הדיסק Club House בדיסק מנגן הפסנתרן המהולל (מבחינתי) Sonny Clark בקיצור Need i say more? מומלץ בחום! ערן.

אבישי כהן - לילה - לא יצא מהמערכת

לקח לי כמה שמיעות לעכל ולהתרגל, ועכשיו אי אפשר לנתק אותי... שירים לכל מצב רוח וכולם מעולים.

בקשר ללילה - כנ"ל לגבי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ג'אז ובלוז
בחר
בחר