הודעה בדבר פרישתי מניהול הקהילה

שלום חברי קהילה יקרים, במשך 3 שנים ניהלתי את קהילת הג'אז של "וואלה!" - היו תקופות טובות של פריחה ושגשוג, היו תקופות קשות של מעברים ובעיות. עכשיו הגיע הזמן להיפרד מכם, בצורה יפה ונעימה, ולהשאיר את משרת הניהול לידידי אופיר שוורץ. לא אשקר - הימים האחרונים התישו אותי, הכעיסו אותי, העליבו אותי ועייפו אותי, עד לרגע זה בו הגעתי למסקנה שעליי לפרוש מניהול הקהילה - לטובתי ואולי גם לטובתכם, זאת אתם תחליטו במבחן הזמן. עם זאת, אמשיך לבקר כאן בקביעות ולכתוב כשיהיה לי על מה. הודעתי אליכם היא הודעתי הראשונה - לא ליאור חמודות (מנהל הקהילות) ולא אופיר שוורץ קיבלו ממני הודעה קודם להודעה זו. הודעתי אליהם תישלח בעוד מספר דקות. אז היה טוב, וטוב שהיה, ועכשיו אלך. @ניר.

ניר, כל הכבוד ובהצלחה

אני מקווה שקבלת את ההחלטה לאחר שיקול דעת ובהתחשב במה שקרה לאחרונה - ולא בבחינת "לא רוצים, לא צריך". אם כן, זו החלטה מחוייבת המציאות, לפחות איך שאני מפרש אותה, ומצביעה לכאורה על העובדה שאתה בכ"ז יודע לקחת אחריות. מכל דבר בחיים לומדים, גם מטוב וגם מרע, קח את זה בקלות (יחסית) ונתראה בקהילות הג'אז השונות (אם תרצה) כחברים מן השורה. NP: Carola Grey - The Age OF Illusions

בהצלחה ניר

אחרי כל הסערות אני מוצא בזה שאתה מעוניין להמשיך ולכתוב כאן משהו שמעיד על בגרות. אני מאמין שאת התרומה שלך במהלך השנים ידעו להוקיר ושהמקרה של הימים האחרונים ממנו תפיק דווקא תועלת במצבים הרבה יותר חשובים שתתקל בהם בעתיד. ברכות, ניצן

להתראות ניר!

כמה עצוב! Farewell old friend!!

מצטער על פרישתך, מאחל לך הצלחה בהמשך הדרך

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ג'אז ובלוז
בחר
בחר