תוצאות הסקר

תוצאות הסקר

לאחר כשלושה שבועות בהם רץ הסקר: "מהו סגנון הג'אז המדבר אליך ביותר?", להלן התוצאות: 34% - ג'אז סטנדרטי בביצועים מודרניים 21% - ג'אז קלאסי 18% - ביגבנדים 16% - אטונאלי ואוואנגארד מודרני 5% - פיוז'ן 5% - ג'אז קל באופן לא מפתיע (אותי) הג'אז הקלאסי בביצועים אותנטיים ומודרניים על צורותיהם השונות זכה ברוב הגדול של המצביעים (73%). מעניין לראות כי 16% טענו כי האוואנגארד והאטונליות נוגעת לליבם ביותר - אני אישית הופתעתי; ציפיתי שכ- 20% ייקח הפיוז'ן, ולאחריו סביב ה- 5% (יחד עם הג'אז הקל - קני ג'י וחבריו) יהיה האוואנגארד. ועכשיו משימה: מי השפיע עליכם ביותר? לאילו אומנים התכוונתם בהצבעתכם? שתפו אותנו - כתבו סגנון/אומן. מדוע דווקא הם? מה הייחודיות שלהם? נשמח לשמוע..

הממ, מעניין...

האמת היא שאני בכלל לא הצבעתי, לא הבנתי את הסקר...

מהתוצאות אפשר ללמוד גם על הפורום

מספר המשתתפים הפאסיביים גדול מהאקטיביים והם כניראה אלו שמעדיפים את הג'אז הקלאסי... השאלה בסקר - בעייתית קצת. קל לאתר מה לא שאצלי זה פיוז'ן/קל/אוונגארד ואטונאלי שבכלל לא יודעת מה זה... כל השאר מועדף. היקלקתי ביגבנד בהשפעת החומר של דיוק אלינגטון שאליו היתוודעתי לאחרונה, הרכב ביד בנד מתכוונת, לא לדיוק

אני חושב שאנשים הצביעו פעמיים ויותר, לא היגוני שיש פה 40 איש

לא ייאמן שמישהו מנסה לחבל בתוצאות הסקר הכ"כ חשוב ומכריע הזה! טרור, אני צועק, טרור!

מהתוצאות אפשר ללמוד גם על הפורום

מספר המשתתפים הפאסיביים גדול מהאקטיביים והם כניראה אלו שמעדיפים את הג'אז הקלאסי... השאלה בסקר - בעייתית קצת. קל לאתר מה לא שאצלי זה פיוז'ן/קל/אוונגארד ואטונאלי שבכלל לא יודעת מה זה... כל השאר מועדף. היקלקתי ביגבנד בהשפעת החומר של דיוק אלינגטון שאליו היתוודעתי לאחרונה, הרכב ביד בנד מתכוונת, לא לדיוק

למנאגאזת!

זוכרת פעם היה איזה אחד בפורום של IOL ובתחילה של וואלה! שניגן על חצוצרה מעפולה... אז זה אני... שמי ינון אם את זוכרת... אני נכנס כמעט כל יום לפורום אבל אני לא משאיר הודעות רק קורא פה ושם רואה מה חדש בתחום הגאז בארץ... אני כבר לא ממש בתחום של הגאז... אני יותר אוהב לשמוע עכשיו מטאל (בלאק, דאת', וכו..) ואני מנגן קלאסי כבר שנים שלא ניגנתי גאז ככה משהו טוב... אבל אני עכשיו יתחיל בגלל איזה עבודה שמצאתי בפאב (ככה משהו טוב בשביל להרוויח קצת כסף) אז מה שלומך ככה? מזמן לא דיברנו... עדיין גרה בנהריה אם אני זוכר נכון? :)) וממשיכה לנגן בחצוצרה? ביי ינון.

האמת היא שאני בכלל לא הצבעתי, לא הבנתי את הסקר...

גם אני.

לפי דעתי הייתה חסרה שם האפשרות של בחירה יותר מאפשרות אחת מתוך האפשרויות שהיו!

למנאגאזת!

זוכרת פעם היה איזה אחד בפורום של IOL ובתחילה של וואלה! שניגן על חצוצרה מעפולה... אז זה אני... שמי ינון אם את זוכרת... אני נכנס כמעט כל יום לפורום אבל אני לא משאיר הודעות רק קורא פה ושם רואה מה חדש בתחום הגאז בארץ... אני כבר לא ממש בתחום של הגאז... אני יותר אוהב לשמוע עכשיו מטאל (בלאק, דאת', וכו..) ואני מנגן קלאסי כבר שנים שלא ניגנתי גאז ככה משהו טוב... אבל אני עכשיו יתחיל בגלל איזה עבודה שמצאתי בפאב (ככה משהו טוב בשביל להרוויח קצת כסף) אז מה שלומך ככה? מזמן לא דיברנו... עדיין גרה בנהריה אם אני זוכר נכון? :)) וממשיכה לנגן בחצוצרה? ביי ינון.

שלום ינון

כן, הכל עדיין, רק ש לא עברתי למטאל... :) מנגנת הרבה מתקדמת מעט ;) הילדים מטופלים היטב (קריצה) ואפילו שומעים ג'אז גם...

גם אני.

אולי זה מסביר את 40 המשתתפים...

שלום ינון

כן, הכל עדיין, רק ש לא עברתי למטאל... :) מנגנת הרבה מתקדמת מעט ;) הילדים מטופלים היטב (קריצה) ואפילו שומעים ג'אז גם...

נחמד מאד לשמוע

טוב לא נראה ל שאני יכתוב הרבה בפורום אבל אל תאדגי אני תמיד נמצא כאן... ינון

גם אני.

אילוצים טכנולוגיים של מערכת הסקרים בוואלה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ג'אז ובלוז
בחר
בחר