שלום לכולם מהכסא החדש - מנהל חדש

עקב חוסר תפקודו של ניר (שאף הניב שאלה "מי זה ניר" על הודעה שנכתבה פה אליו..) מהיום אני מאייש את כס מנהל הפורום. מקווה לתת שירות טוב לכולכם כמו ששאפתי לקבל כמשתמש מן המניין. ייתכנו מספר עכובים אדמיניסטרטיביים (כמו לדוגמא מכתב הפתיחה שלקח לו זמן מה להתעדכן) - אבל הכל אמור להתיישב ממש בקרוב. אתם יכולים להתגאות בעצמכם, שכן לא קיים ולו פורום ג'אז/בלוז/פיוז'ן וכו' ישראלי אחד מלבד זה הניחן בקהילה כ"כ אקטיבית, פורייה ואיכותית (הייתי שולח אתכם לפורומים אחרים ע"מ להתרשם ולהיגעל - אבל אחסוך זאת מכם..) בברכת המשך פעילות פורייה וג'אזיסטית לכולנו אופיר

סליחה ?!!

ביום הראשון שלי באינטרנט לאחר תקופה ארוכה שלא התאפשר לי להיכנס לאינטרנט, זה מה שאני רואה ?! ועוד בלי שאף אחד מודיע לי על כך רשמית ?!! חברים, הסיבה שלא הייתי בפורום או באינטרנט בכלל היא תקלה במחשבי עקב חיבור לאינטרנט בכבלים, שנפתרה היום סוף סוף, ולכן מהיום אני מסוגל לחזור ולתפקד כמנהל פורום ובכלל כמשוטט באינטרנט. לפעול מאחורי גבי מבלי אפילו לבקש את רשותי, לשאול או אפילו להודיע על התמנות מנהל חדש לפורום - זה אתי ?! וזה לא שהפקרתי את הפורום - בדקתי כל הזמן עם חברים מבית ספרי שרושמים כאן בקביעות, האם הפורום מתנהל כשורה והאם אין בעיות של הצפות למיניהן וכדו'. @ניר.

אוווו

CHICK FIGHT!!!! יחי המלך החדש!

סליחה ?!!

ביום הראשון שלי באינטרנט לאחר תקופה ארוכה שלא התאפשר לי להיכנס לאינטרנט, זה מה שאני רואה ?! ועוד בלי שאף אחד מודיע לי על כך רשמית ?!! חברים, הסיבה שלא הייתי בפורום או באינטרנט בכלל היא תקלה במחשבי עקב חיבור לאינטרנט בכבלים, שנפתרה היום סוף סוף, ולכן מהיום אני מסוגל לחזור ולתפקד כמנהל פורום ובכלל כמשוטט באינטרנט. לפעול מאחורי גבי מבלי אפילו לבקש את רשותי, לשאול או אפילו להודיע על התמנות מנהל חדש לפורום - זה אתי ?! וזה לא שהפקרתי את הפורום - בדקתי כל הזמן עם חברים מבית ספרי שרושמים כאן בקביעות, האם הפורום מתנהל כשורה והאם אין בעיות של הצפות למיניהן וכדו'. @ניר.

ברוך הבא באמת!

שום דבר אישי נגדך, פשוט מנהל הקהילות ביקר לאחרונה, קיבל תגובות, וביצע חילוף. וחוץ מזה - האם היית באיזור ע"מ לקבל הודעה כלשהי?!? (לא שאני מכיר את אופי הקשר בין מנהלי הקהילות לבין מנהלי הפורומים כ"כ טוב).
16:02 07-10-2002|%%posterlink.510918%%

בסופו של דבר, זה תלוי רק בנו..

הקהילה הזו תחיה ותמות בהתאם למה שאנחנו נעשה בה. לא ממש נראה לי משנה מי "הבוס". משער שתצליחו ליישב את העניין ומישהו יצטרך לוותר. בהצלחה לשניכם.

כן חשוב מי הבוס...

כי בפורומים בהם אין מנהל פעיל (או מישהו שלוקח זמנית את תפקידו) אין גם פעילות סדירה. מישהו יצטרך לוותר. אבל זה לא מקומי להחליט מי....

ברוך הבא באמת!

שום דבר אישי נגדך, פשוט מנהל הקהילות ביקר לאחרונה, קיבל תגובות, וביצע חילוף. וחוץ מזה - האם היית באיזור ע"מ לקבל הודעה כלשהי?!? (לא שאני מכיר את אופי הקשר בין מנהלי הקהילות לבין מנהלי הפורומים כ"כ טוב).

בהצלחה אופיר.

ניר- במשך חודשים ארוכים לא תרמת דבר לפורום. יתכן ויש לך את כל הסיבות שבעולם לכך אך מבחן התוצאה קובע. אי אפשר לנהל פורום ע"י התענינות אצל אחרים. קצת מגוחך, לא???

סליחה ?!!

ניר, זה בטח מה זה מבאס לראות את השם שלך בשחור רגיל....

סליחה, זה כחול...

שלום לכולם מהכסא החדש - מנהל חדש

עקב חוסר תפקודו של ניר (שאף הניב שאלה "מי זה ניר" על הודעה שנכתבה פה אליו..) מהיום אני מאייש את כס מנהל הפורום. מקווה לתת שירות טוב לכולכם כמו ששאפתי לקבל כמשתמש מן המניין. ייתכנו מספר עכובים אדמיניסטרטיביים (כמו לדוגמא מכתב הפתיחה שלקח לו זמן מה להתעדכן) - אבל הכל אמור להתיישב ממש בקרוב. אתם יכולים להתגאות בעצמכם, שכן לא קיים ולו פורום ג'אז/בלוז/פיוז'ן וכו' ישראלי אחד מלבד זה הניחן בקהילה כ"כ אקטיבית, פורייה ואיכותית (הייתי שולח אתכם לפורומים אחרים ע"מ להתרשם ולהיגעל - אבל אחסוך זאת מכם..) בברכת המשך פעילות פורייה וג'אזיסטית לכולנו אופיר

בהצלחה לך ולניר בהמשך דרכו.

מה זה פה, עורפים ראשים ?

אם באמת חלופי הגברי נעשו שלא בידיעתו של ניר, ומאחרי גבו, אזי הדבר אינו תקין. בואו לא נלמד מהפוליטיקאים לתקוע סכינים בגב. כתבת: "...לא קיים ולו פורום ג'אז/בלוז/פיוז'ן וכו' ישראלי אחד מלבד זה הניחן בקהילה כ"כ אקטיבית, פורייה ואיכותית.." אני חושב שחלק נכבד מן המחמאות דלעיל הן לזכותו של ניר. אני מקווה שההדורים ייושרו.

הדברים נעשו לחלוטין מאחורי גבי ! ועוד דבר -

מכתב נזעם למנהל הקהילות כבר שלחתי ואני מחכה לתגובה. תכונה אחת של בני האדם תמיד מפתיעה אותי מחדש: כפיות הטובה. זכירת הרע על פני הטוב. אופיר יקירי, אכן כמו ש B Flat ציין - המחמאות האלה הן בזכותי ואני מרשה לעצמי לקחת עליהם את הקרדיט המלא: אני הוא זה שניהל את הפורום ב 3 השנים האחרונות, קיבל אותו במצב עגום וקשה ב IOL ממנהלתו הקודמת (רבים בכלל לא הכרתם את הפורום הזה אז) ששמה היה אלין. אני הוא זה שניהל את הפורום בתקופה הכי קשה שלו - המעבר מ IOL ל"וואלה!", אני יצרתי קשר עם אנשים כדי שיבואו לפורום במתכונתו החדשה ב"וואלה!", אני פרסמתי את הפורום, לא סתם אנשים כמו עופר פורטוגלי וניצן קרמר רושמים כאן. אני חושב שמגיע לי הרבה תודה, הרבה הרבה תודה, לפני המכה שאתם כל כך אוהבים לתת. ובסך הכל על מה ? שנעדרתי מסיבות טכניות נטו לפחות מחודש מהפורום ? משהו קרה בזמן הזה ? משהו התהפך ? כפיות טובה, זה כל מה שיש לי לומר. הכעיס אותי מאוד והעציב אותי עוד יותר כל הסיפור הזה. @ניר.

בואו נוריד את הדיון הזה מעל דפי הפורום - לא רלוונטי לחלוטין

ניר - דבר עם מנהל הפורומים וסגור איתו מה שטוב לדעתו לפורום ולקהילה; מנהל שלא מבקר חודשים מתקופה לתקופה - לדעתי לא מספק את הסחורה ואף מזיק לפורום (וזה ממש לא משנה מדוע הוא לא מבקר - אני לא בא לשפוט אותך פה, אבל שמת לב למחזוריות של ההיעלמויות שלך מפה) - לא מדובר ברעתך (ואני לא חושב שאתה מבין את זה) - מדובר בטובת הפורום. 1.לא לקחתי ממך אף קרדיט על על מה שכן עשית פה (אם כי אני לא ממש יודע על מה אתה מדבר) - פשוט ציינתי מצב נתון. 2.לא מדובר במהלך שדורש תיאום - אף מקום עבודה (אפילו התנדבותי) לא ייתן ברשותך אחריות אם תיעדר ממנו בקביעות ולאורך תקופות - שוב לא משנה מדוע. 3.הקהילה (ואף אני) הביעה חוסר סביעות רצון מאי נוכחותך פה - וזאת עובדה בשטח. 4.אני לא סומך על זה שלא תיעלם שוב (מהסיבה הכי מוצדקת שבעולם) - אני פה יום יום בשנים האחרונות והקרובות. את המשך ההתכתבות הזאת אין טעם להמשיך פה, דבר עם מי שאתה צריך לדבר, למנהל הקהילות יש את הדרכים ליצור איתי קשר. אופיר
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ג'אז ובלוז
בחר
בחר