וואו!

וואו!

חברים, מי שלא היה בגדה אתמול בהופעה של עמית גולן.. פיספס את אחת ההופעות היותר טובות שאני לפחות ראיתי בגדה.. יא אללה - כמה סוינג בחדר אחד.. היה פשוט בנזונה... שנה טובה

תגיד, מה דעתך על יוריה?

ויש לך מושג איך קוראים לקטע האחרון שהם ניגנו?

אני אגיד לך מה דעתי על יוריה...

הבן אדם יודע לנגן ג'ז בלי ספק. אבל הסאונד שלו לא לטעמי , (אולי אני צעיר מדי...).בקטע האחרון בכלל לא שמעו אותו! קצת עוצמה לא תזיק לאף אחד (דורון כיסה אותו לגמרי. פשוט חשב שזה הסולו שלו כנראה- טוב מותר לו, הוא פשוט ע-נ-ק!!). שמו של הקטע האחרון הוא Politely אם אני לא טועה. עמית לימד אותנו את הקטע בפסח ואני בעוונותי שכחתי אותו...

יוריה גאון

בהחלט גאון הבחור. הקטע האחרון אכן נקרא politely. אממ מיכאל, מה זה השטויות האלה? דורון חשב שזה הסולו שלו? בחייך.. דורון ניגן מה שהוא חשב שמתאים ומה שבא לו.. חבל היה שיוריה לא היה מוגבר.. חייבים היו להגביר אותו.. כשעמית ייצא מהרמקולים וגם אברו ממגבר ודורון.. דורון אכן הפציץ, אבל אם יוריה היה מוגבר הכל היה נשמע מצויין. זה לא קשור לסאונד של יוריה שלדעתי הוא פשוט בנבנזונה

איך קראו לקטע האחרון לפני ההפסקה ?

הקטע mid-up האדיר

הקטע נקרא

cilia והוא נכתב על ידי באד פאואל הגאון

יוריה גאון

בהחלט גאון הבחור. הקטע האחרון אכן נקרא politely. אממ מיכאל, מה זה השטויות האלה? דורון חשב שזה הסולו שלו? בחייך.. דורון ניגן מה שהוא חשב שמתאים ומה שבא לו.. חבל היה שיוריה לא היה מוגבר.. חייבים היו להגביר אותו.. כשעמית ייצא מהרמקולים וגם אברו ממגבר ודורון.. דורון אכן הפציץ, אבל אם יוריה היה מוגבר הכל היה נשמע מצויין. זה לא קשור לסאונד של יוריה שלדעתי הוא פשוט בנבנזונה

אל תהרוג אותי...

רשמתי את מה שאני חושב. אולי הגברה הייתה מועילה אבל את ארז הייתי שומע....ואולי גם את עמית.

אל תהרוג אותי...

רשמתי את מה שאני חושב. אולי הגברה הייתה מועילה אבל את ארז הייתי שומע....ואולי גם את עמית.

זה נכון ש..

יוריה מנגן חלש, אבל זה עיניין של סיגנון.. וההרכב צריך להתחשב בזה וללוות אותו בהתאם.

יוריה גאון

בלי קשר לעוצמה או לא, יש לי הסתייגויות מהסאונד שלו אבל...

הוא באמת נגן ע-נ-ק חוץ מזה!!!! וכל עוד הוא מרוצה מהסאונד שלו אז אין בעייה.

הקטע נקרא

cilia והוא נכתב על ידי באד פאואל הגאון

אני רואה שאתה משקיע בתולדות.... :)

יוריה גאון

אתה יודע במקרה של מי הקטע ובאיזה דיסק אני יכול למצוא אותו?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ג'אז ובלוז
בחר
בחר