שלישיית עמית גולן בגדה!!!

ים שבת הקרוב - ה7 לספטמבר בסביבות השעה תשע וחצי-עשר תתקיים הופעה של שלישיית עמית גולן בגדה השמאלית. הטריו מעולם לא הופיע בגדה. ההרכב כולל את עמית גולן - פסנתר גלעד אברו - בס דורון תירוש - תופים את גלעד ודורון כולנו מכירים מהופעות שונות בגדה. עמית עוד לא הופיע בגדה... בואו בהמוניכם יהיה גאוני!

וואי לא שמעתי את עמית מופיע כל כך הרבה זמן....

הולכת להיות כנראה הופעה טובה. בטח ינגנו הרבה בופ. מי שבקטע של בופ כדאי לו מאוד לבוא. מי ששונא בופ כדאי גם לבוא, אפילו רק כדי לשמוע את עמית....

וואו!

לעמית יש סווינג יפהפה, אברו ותירוש ענקים, הולך להיות סופר-דופר!

הרבה בופ...?

אם תשאל אותי יהיה שם המון סוינג והארד בופ... פחות בופ.. יהיה בנזונה זה העיקר...

וואו!

לעמית יש סווינג יפהפה, אברו ותירוש ענקים, הולך להיות סופר-דופר!

עמית נראה לי באמת בקטע של הארד בופ בעיקר...

ראיתי אותו היום ואמרתי לו ששמעתי על ההופעה שלו בפורום... זה די שיעשע אותו שכתבו שזה הפעם הראשונה שהוא מופיע בגדה וכל זה... הוא אפילו אמר שאולי הוא יכנס לכאן...

באהי באהי באהי באהי באהי

אני לצערי כנראה לא אוכל להגיע אבל אני כל כך מקנא בכם שתוכלו ואני מאחל לכם מכל הלב שתהנו.

ראיתי אותו היום ואמרתי לו ששמעתי על ההופעה שלו בפורום... זה די שיעשע אותו שכתבו שזה הפעם הראשונה שהוא מופיע בגדה וכל זה... הוא אפילו אמר שאולי הוא יכנס לכאן...

איפה הגדה ?? אני רוצה לבוא

אחד העם 70 ת"א

הוא מוזמן להיכנס לפורום, והוא מנגן בעיקר תשלובת של בופ-הארדבופ......

אחד העם 70 ת"א

לוזיה, שמעתי שהיו לכם אודישנים להרכבים, איך הלך?

היה בסדר מה אני יודע...?

שובצת בהרכב טוב, או שאתה עוד לא יודע?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ג'אז ובלוז
בחר
בחר