שלום, מה שלומכם??

בחיי שעבר הרבה זמן, מעניין אם אתם עדין זוכרים את השם. מה המצב? כבר זמן רב שלא הקדשתי את מרצי לג'אז, וטיפחתי צדדים אחרים בספריית הדיסקים שלי. כמובן שלא הפסקתי לשמוע, אבל אתם יודעים איך זה, לשמוע מה שיש לך לא עולה כסף. בכל מקרה, חזרתי כדי לנצל קצת מהמידע מהטעם המיהמן שיש כאן. בתור חובב מושבע של sonny rollins רציתי לשאול אתכם, איזה מין הסטים שלו אתם מכירים ועל מה אתם יכולים להמליץ? 1. Freelance Years: The Complete Riverside and Contemporary Recordings 2. Complete Blue Note Recordings או כמובן הסט המתבקש: Complete Prestige Recordings המון תודה, ונשתמע.

לא רע, לא רע. בהצלחה עם ההרכב בדולצ'ה ויטה

אם אהיה באזור המרכז באותו זמן, אקפוץ.

שלום, מה שלומכם??

בחיי שעבר הרבה זמן, מעניין אם אתם עדין זוכרים את השם. מה המצב? כבר זמן רב שלא הקדשתי את מרצי לג'אז, וטיפחתי צדדים אחרים בספריית הדיסקים שלי. כמובן שלא הפסקתי לשמוע, אבל אתם יודעים איך זה, לשמוע מה שיש לך לא עולה כסף. בכל מקרה, חזרתי כדי לנצל קצת מהמידע מהטעם המיהמן שיש כאן. בתור חובב מושבע של sonny rollins רציתי לשאול אתכם, איזה מין הסטים שלו אתם מכירים ועל מה אתם יכולים להמליץ? 1. Freelance Years: The Complete Riverside and Contemporary Recordings 2. Complete Blue Note Recordings או כמובן הסט המתבקש: Complete Prestige Recordings המון תודה, ונשתמע.

אני דווקא חובב רולינס בלי סטים...

רק כמה דיסקים בודדים (שמהווים אחוז נכבד מהספרייה הקטנה יחסית שלי). אבל הסט של prestige אמור להיות טוב וגם הסט של blue note נשמע מבטיח... נ.ב- לא צריך להילחץ, אנחנו עוד זוכרים את השם...

חששתי שאם לא תזכרו את השם אז

לא תמליצו על סטים טובים ..... :) בכל מקרה, אני אישית מעדיף סטים על פני רכישות בודדות

שלום, מה שלומכם??

הסטים

בשום אופן לא לקנות את הסט של RIVERSIDE רובו מוקלט פשוט בשנים בהן רולינס לא היה במיטבו (בלשון המעטה) בקשר לאחד משני הסטים האחרים שאלה של טעם שניהם טובים. לטעמי האישי הסט של פרסטיג' קצת יותר טוב אבל רק במעט ועל כל מקרה, במקרה הנוכחי'עדיף לקנות רק את הדיסקים המוצלחים מכל סט (+ מה שמוצלח בRCA)

דווקא על הסט של RCA שמעתי

שהוא די אוונגארדי, ויש שם קטעים מהממים עם קולמן הוקינס מתוך האלבום sonny meets hawks שלא לדבר על האלבום the bridge שכבר שנים אני רוצה להשיגו. מה שכן, הליין של נגנים שם לא מגיע לקורסוליים של פרסטיג' נראה לי שאלך על פרסטיג'

לפעמים....

Silence is golden הנה רשימת הנגנים שלא מגיעים לקרסוליים.... Jim Hall Ben Reily Don Cherry Billy Higgins Colman Hawkins Paul Bley Thad Jones Herbie Hancock אני מכיר כמה שלא מגיעים לקרסוליים שלהם...... כולם נגנו עם רולינס ב-RCA.

חששתי שאם לא תזכרו את השם אז

לא תמליצו על סטים טובים ..... :) בכל מקרה, אני אישית מעדיף סטים על פני רכישות בודדות

יש בזה משהו, הבעייה היא המחיר...

לפעמים....

Silence is golden הנה רשימת הנגנים שלא מגיעים לקרסוליים.... Jim Hall Ben Reily Don Cherry Billy Higgins Colman Hawkins Paul Bley Thad Jones Herbie Hancock אני מכיר כמה שלא מגיעים לקרסוליים שלהם...... כולם נגנו עם רולינס ב-RCA.

לא הבנתי את התגובה

אולי בעיה שלי, אבל לא הבנתי מה רצית להגיד בתגובה (הרי אף אחד לא רמז אפילו שהתקופה ב RCA לא הייתה טובה (למעשה The Bridge הוא הדיסק של רולינס שאני הכי אוהב)

ידידי, אני רואה שלמרות שהשם הוחלף, הגישה נשארה כשהייתה.

איזה שם ומי הוחלף? אנא הסבר.

לא הבנתי את התגובה

אולי בעיה שלי, אבל לא הבנתי מה רצית להגיד בתגובה (הרי אף אחד לא רמז אפילו שהתקופה ב RCA לא הייתה טובה (למעשה The Bridge הוא הדיסק של רולינס שאני הכי אוהב)

ראיתי, במהלך חיפושי, שיש כמה אתרים שמשווקים את הסטים של

RCA ו-Riverside ביחד, ועל כן התייחסתי להמלצתך (לא לקנות את הסט של river) כאל שני הסטים יחד. סלח לי שלא הבהרתי זאת. בכל מקרה, הסט של פרסטיג' בדרך אלי... תודה, בכל אופן.

קצת באיחור אבל, אם אין אף סט כדאי קודם פרסטיז'

קצת באיחור אבל, אם אין אף סט כדאי קודם פרסטיז'

יוסי, אני לא כ"כ מקבל את ההגדרות של סט שעדיף.

הסט של Prestige עדיף אם אתה רוצה לראות את ההתפתחות של רולינס לאורך השנים. יש שם באמת סשנים מדהימים. הסט של RCA גם הוא מדהים ושם רולינס כבר נגן מסוג אחר ובעל סגנון שאיתו הלך לאורך שנים. כדי להשלים את התמונה יש את הסשנים של Blue Note מסוף שנות החמישים שגם בהם יש הרבה פנינים. שלושתם (הסטים) ביחד נותנים תמונה מדויקת של אמן ענק בשנותיו הגדולות. אחר כך רולינס עשה הרבה הפסקות ממוזיקה, נסע להודו, חזר וכו'. רולינס היום (ולמען האמת כבר הרבה שנים) כבר לא מנגן כמו לפני 40 שנה.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ג'אז ובלוז
בחר
בחר