בוסה

בוסה

אני בחור צעיר, די מתחיל בענין של ג'אז. אם אתם יכולים להמליץ לי בבקשה על דיסקים או אומנים של בוסה נובה. תודה, pluto

ברוך הבא לקהיליה (שים לב ל-י אחרי ה-ה). חצי גטס חצי גילספי

קודם כל הייתי ממליץ של Jazz Samba של Sten Gets&Charlie Byrd, אני חושב שדרכם ודרך אלבום זה תוכל להכיר את הבוסה-נובה מצויין וגם תפתח לשאר הזרמים בג'אז. השני שאני ממליץ עליו הוא בחפות בוסה-נובאי ויותר קובני אך מאוד דומה בסגנון - Gillespie&Machito באלבום הנושא את אותו השם. תהנה

עוד בוסה - המלצות

אני ממליץ על הדיסקים של STAN GETZ ו GILBERTO. וכמובן כל דבר שכתב אנטוניו קרלוס ג'ובים אבי הבוסה. 1.STAN GETZ\JAO GILBERTO - שמכיל את הקטעים המוכרים של ג'ובים. 2.JAZZ SAMBE ENCORE 3.GETZ\BONFA. לג'ו הנדרסון יש דיסק מצויין שנקרא DOUBLE RAINBOW והוא מכיל ביצועים ג'אזים לשיריו של ג'ובים, עם הרכב מצויין, חלקו ברזילאי וחלקו ג'אזי יותר. מקווה שזה עוזר.

משהו שכבר המלצתי עליו...

הוא האוסף של ביצועים לשיריו של ג'ובים בורוו, מדובר בביצועים מעולים של גדולי הג'אז שפעלו בתחום הבוסה: גטס, ג'ילברטו, אלה, הנדרסון, אוסקר פיטרסון ועוד רבים. שם האוסף הוא: antonio carlos jobim song book וישנם שני חלקים:wave, the girl from ipanema אני אישית מעדיף את דה גירל אך שניהם כדאיים.

בוסה

אני בחור צעיר, די מתחיל בענין של ג'אז. אם אתם יכולים להמליץ לי בבקשה על דיסקים או אומנים של בוסה נובה. תודה, pluto

ברוך הבא

משהו שכבר המלצתי עליו...

הוא האוסף של ביצועים לשיריו של ג'ובים בורוו, מדובר בביצועים מעולים של גדולי הג'אז שפעלו בתחום הבוסה: גטס, ג'ילברטו, אלה, הנדרסון, אוסקר פיטרסון ועוד רבים. שם האוסף הוא: antonio carlos jobim song book וישנם שני חלקים:wave, the girl from ipanema אני אישית מעדיף את דה גירל אך שניהם כדאיים.

מה שידוע לי על בוסה שפירושו נשיקה! חוץ מזה איני אוהב בוסות.

לא Busa , אלא Bosa

Bosa = צליל , Sound Nova = חדש

הי be bop! חייב לומר שכל פעם ת'מפתיע מחדש. מבין גם ערבית?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ג'אז ובלוז
בחר
בחר