סוף כל סוף הבנתי את ת'לוניוס!!! :)

בואנה וויסטה - תבקש את הסרט מתנה לראש השנה. ותזכור שאני היצעתי.

מבין את מונק??? הללויה!!!

בואנה וויסטה - תבקש את הסרט מתנה לראש השנה. ותזכור שאני היצעתי.

רובן גונזלס הוציא לאחרונה דיסק חדש.

15:25 07-09-2001|%%posterlink.510139%%

הוא עדיין מאוד מאוד קשה להאזנה אבל לפחות הגעתי למצב שאני יכול לשמוע אותו... :) בכל אופן, זה היה בעקבות שיעור מוזיקה פופולרית אצלנו כשהמורה שלנו, צור בן זאב, השמיע לנו את הדיסקים החדשים שהוא קנה בחופש, ובין השאר היה הדיסק המצויין MONK ALONE. עוד דברים מעולים ששמענו היו ה-BUENA VISTA SOCIAL CLUB, שצור אמר יותר מפעם אחת שכדאי לרוץ ולראות גם את הסרט, והיה עוד זמר ערבי מעולה בשם OMAR DEYAB\DEHAB. ממש פנטסטי. זה הכל. :) שי

נושם לרווחה ומת משמחה! תורם של כל הגדדולים יגיע! מחכה למינגוס

שמו איברהים פררה.

פרר. לא פררה.

ובכלל כולם שם ענקים!

מסכים בהחלט, גם יש לציין את קומפאי סגוונדו, המעולה!

רובן גונזלס הוציא לאחרונה דיסק חדש.

'טעמתי' ממנו מהרדיו, ונראה שהוא קצת נוטה לכיוון הפופ/מוסיקת עולם.

לא אהבתי את ה'עטיפה' של המוסיקה, אבל הוא עדיין מדהים!
15:25 07-09-2001|%%posterlink.510139%%

הוא עדיין מאוד מאוד קשה להאזנה אבל לפחות הגעתי למצב שאני יכול לשמוע אותו... :) בכל אופן, זה היה בעקבות שיעור מוזיקה פופולרית אצלנו כשהמורה שלנו, צור בן זאב, השמיע לנו את הדיסקים החדשים שהוא קנה בחופש, ובין השאר היה הדיסק המצויין MONK ALONE. עוד דברים מעולים ששמענו היו ה-BUENA VISTA SOCIAL CLUB, שצור אמר יותר מפעם אחת שכדאי לרוץ ולראות גם את הסרט, והיה עוד זמר ערבי מעולה בשם OMAR DEYAB\DEHAB. ממש פנטסטי. זה הכל. :) שי

מעניין... מונק היה אומן הג'אז הראשון שנהנתי ממנו.

שמעתי אותו לראשונה באיזה תקליט אוסף, אני אפילו לא זוכר מה הוא ניגן, אבל היה משהו מסעיר לחלוטין לאוזני התמימות בדיסוננטים החריפים ובדרך שהוא טיפל בהם כל כך בעדינות. בנגינה הנקשנית-כאילו-הוא-לא-יודע-לנגן וה"פיספוסים" היפהפיים.

מונק כמו ילד בן שלוש!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ג'אז ובלוז
בחר
בחר