דיסק של פסנתרן מעולה

לכל מי שעדיין לא שמע, דיסק חובה : Brad Mehldau - Places פסנתרן מדהים, הרמוניות משגעות, אילתורים מהממים, מעולם הפסנתר לא נשמע כל כך מלא.. הרכב של פסנתר - באס - תופים, 13 קטעים גאוניים, שילוב של אילתורים מודרניים עם מהלכים קלאסיים. פשוט חובה לכל פסנתרן בפרט, ומוסיקאי בכלל. (ואני לא מחלק מחמאות בקלות)

אני חוזר על כל מילה שלך

לכל מי שעדיין לא שמע, דיסק חובה : Brad Mehldau - Places פסנתרן מדהים, הרמוניות משגעות, אילתורים מהממים, מעולם הפסנתר לא נשמע כל כך מלא.. הרכב של פסנתר - באס - תופים, 13 קטעים גאוניים, שילוב של אילתורים מודרניים עם מהלכים קלאסיים. פשוט חובה לכל פסנתרן בפרט, ומוסיקאי בכלל. (ואני לא מחלק מחמאות בקלות)

חחחחח, מצוין ! תודה על ההמלצות

דיסק של פסנתרן מעולה

מעולם הפסנתר לא נשמע כל כך מלא?...

אין ספק שזו הגזמה, אם כי אני מבין את ההתלהבות שלך. מדובר באמן שכאשר נחשפים אליו הוא באמת מלהיב, אבל כמי שמכיר את רוב אלבומיו, אני מוצא שהוא פחות או יותר חוזר על עצמו וכיום הוא הרבה פחות מלהיב אותי.

יש לו ירידות , אבל לא בדיסק הזה

יש לו ירידות לעיתים, לא בדיסק הזה

יש לו ירידות , אבל לא בדיסק הזה

האם "ירידות" כ'כ חשובות לפסנתרן טוב?

שני הפסנתרנים שהכי אהובים עלי אינם יורדים אף פעם על הפסנתר מדובר במונק ואוונס(כולם כבר יודעים ודאי) לדעתי "הירידה" על כלי אינה מהווה טיב אלא סגנון בלבד. או שאולי לא הבנתי את הביטוי. ססיל טילור למשל יורד על הפסנתר ללא הרף והוא מומלץ מאוד לאוהבי הירידות.

רגע, ירידות - כלומר ירידות ברמה. האם לא לכך הוא התכוון?

שהזכרתי את ססיל טילור בודאי התכונתי לרמה גבוהה!

חחחחח, מצוין ! תודה על ההמלצות

אני מסכים! - בראד הוא הפסנתרן הצעיר המשובח ביותר שיש היום עובדה!

אני מסכים עם ההמלצה הנ"ל. בתור חובב בראד, ולאחר ששמעתי את האלבומים הנ"ל מספר עצום של פעמים art of the trio 1,2,3,4 places introdcing brad elegiac cycles אני ממליץ עליו בכל לשון. הוא פשוט נפלא, אני לא רוצה להכנס לענמיין הרמוניות וכו' כי אני לא פסנתרן אבל יש לו צליל מדהים ויחודי. אמנם יש מוטיבים חוזרים באלתורים שלו, אבל למי אין? הוא משב רוח מרענן, ולדעתי האמן הצעיר הבולט בתחומו היום. אני מחכה בקותר סבלנות לאלבום הכפול החדש שלו.

מצטרפת גם להנאה, אה... להמלצה. ביצוע (חסרות לי מלים) לשיר the way you look tonight

למרות שלא מכורה לפסנתר - מתרשמת מאוד מכל הדיסק live at the village vangard רק אחד בנתיים.

האם "ירידות" כ'כ חשובות לפסנתרן טוב?

שני הפסנתרנים שהכי אהובים עלי אינם יורדים אף פעם על הפסנתר מדובר במונק ואוונס(כולם כבר יודעים ודאי) לדעתי "הירידה" על כלי אינה מהווה טיב אלא סגנון בלבד. או שאולי לא הבנתי את הביטוי. ססיל טילור למשל יורד על הפסנתר ללא הרף והוא מומלץ מאוד לאוהבי הירידות.

אני לא יודע על אילו ירידות אתה מדבר, אני בכל אופן התכוונתי לירידות מעט ברמה התחכומית.

מצטרפת גם להנאה, אה... להמלצה. ביצוע (חסרות לי מלים) לשיר the way you look tonight

למרות שלא מכורה לפסנתר - מתרשמת מאוד מכל הדיסק live at the village vangard רק אחד בנתיים.

זה הזמן להתמכר לפסנתר.. מומלץ בחום הדיסק PLACES ספציפית, שונה משאר הרפרטואר שלו

אני מסכים! - בראד הוא הפסנתרן הצעיר המשובח ביותר שיש היום עובדה!

אני מסכים עם ההמלצה הנ"ל. בתור חובב בראד, ולאחר ששמעתי את האלבומים הנ"ל מספר עצום של פעמים art of the trio 1,2,3,4 places introdcing brad elegiac cycles אני ממליץ עליו בכל לשון. הוא פשוט נפלא, אני לא רוצה להכנס לענמיין הרמוניות וכו' כי אני לא פסנתרן אבל יש לו צליל מדהים ויחודי. אמנם יש מוטיבים חוזרים באלתורים שלו, אבל למי אין? הוא משב רוח מרענן, ולדעתי האמן הצעיר הבולט בתחומו היום. אני מחכה בקותר סבלנות לאלבום הכפול החדש שלו.

כותרת שגויה מעיקרה

האם אתה מכיר את כל הפסנתרנים? האם מה שאתה קובע כעובדה ניתן למדידה? אם התשובות לשאלות הנ"ל חיוביות, אני חוזר בי...

אני ממליץ על LIVE AT THE VANGOIUARD 4

זה דיסק ממש טוב תלוי אם את אוהבת יותר בלדות או יותר קטעים מהירים. בכל מקרה, מומלץ
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ג'אז ובלוז
בחר
בחר