שמתי לב..

שמתי לב..

למה שהפסיטבל לא יהיה במקום קרוב יותר?

מנסיוני באילת בפסיטבל: א.חם שם גיהנום. ואפילו בלילה . ב.גאז ומדבר לא מתקשרים ממש. ג.אילת זה מה זה רחוק. ולא כולם יכולים להרשות לעצמם חופש וגם מלון... אז אולי יהפכו את הפסיטבל לפסטיבל הג'אז של ירושלים? ג'אז ליד החומות.

טוב תמיד יש גם את פסטיבל ג'אז בלוז ווידאו טייפ בת"א

אני מציע פסטיבל ג'אז בבית ג'אלה. תחת הסיסמא: עוד פישול אחד של החצוצרן וצה"ל (ותזמורתו) נכנס!

The yasser arafat quintet - in the new Beit jala international

אני מציע לשלב את ההרכב העולה בשמי הג'אז: חמישית יאסר ערפאת. בביצוע ג'אז אקספירמנטלי. יאסר - תופים, אבו עלא - מרגמות , תופיק טיראוי - מקלע 0.5 וכמובן ברגותי בקטעי סולו אואנגארדים במפוחית פה ו RPG. אחלה...

אני דווקא חשבתי על Arik Sharon Orchestra

ביג בנד ענק המונה 28 נגנים. אריק מוביל ופרס קול שני.
16:28 30-08-2001|%%posterlink.510918%%

רעיון לא רע דוקא..

זה קרוב יותר למרכז הארץ. יהיה אולי קל יותר להביא אמנים מחו"ל בשם אחוות העמים, המזרח התיכון החדש והשלום הכלל עולמי. אפשר יהיה לתת לפסטיבל גוון יותר בכיוון מוסיקת עולם ואתני.. שמע, עלית על משהו :) יאללה לג'אלה!

.

טוב תמיד יש גם את פסטיבל ג'אז בלוז ווידאו טייפ בת"א

כן, מתפרסמת עכשיו בעיתונות מודעה הקוראת

להרכבים הרוצים להשתתף לשלוח חומר.

אני דווקא חשבתי על Arik Sharon Orchestra

ביג בנד ענק המונה 28 נגנים. אריק מוביל ופרס קול שני.

ואל תשכחו כמובן את הדואט גנדי+ליברמן זה כבר פרי אמיתי

למה שהפסיטבל לא יהיה במקום קרוב יותר?

מנסיוני באילת בפסיטבל: א.חם שם גיהנום. ואפילו בלילה . ב.גאז ומדבר לא מתקשרים ממש. ג.אילת זה מה זה רחוק. ולא כולם יכולים להרשות לעצמם חופש וגם מלון... אז אולי יהפכו את הפסיטבל לפסטיבל הג'אז של ירושלים? ג'אז ליד החומות.

זו באמת הוצאה גדולה והפסטיבל צריךלהיות משהו ממש מיוחד בהיצע שלו כדי

שאנשים יעשו ת'מאמץ. השנה היה עיכוב מזעזע בפירסום התוכנית. וגם - יש היצע כל כך מגוון של מופעים משך השנה ובמקומות נגישים יותר. לירושליים יש פסטיבל, ירושליים חיפה עכו כרמיאל גם. אז רוצה את פסטיבל הג'אז ב נ ה ר י ה!!!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ג'אז ובלוז
בחר
בחר