לא לשכוח: היום , כמו בכל יום ד' , תכנית ג'אז בקול המוסיקה , שעה 2 בצהריים

באסה... החמצות... לוח הזמנים מול עיני. מי היה?

לצערי לא שמעתי את כל התכנית. היו זמרים. שמעתי אל Ella Fitzgerrald

לא לשכוח: היום , כמו בכל יום ד' , תכנית ג'אז בקול המוסיקה , שעה 2 בצהריים

ברגע שראיתי את ההודעה פתחתי...

זה היה בערך ב 14:30... באסה קצת... ועד שמצאתי את הערוץ !! אם תוכל בפעם הבאה לכתוב גם את הגל של אותו ערוץ. בין אם אתה או מישהו אחר תודיעו על תוכנית בערוץ רדיו מסוים, אנא הודיעו גם על הגל שלו, זה חוסך זמן רב של חיפושים אחר הגל לאלה שלא יודעים אותו. תודה בכל אופן ! @ניר.

קול המוסיקה - חשבתי שהדבר ידוע

קליטת קול המוסיקה ברדיו בת"א : 91.40 או 94.40 FM למי שיש מקלט שניתן לחבר אליו אנטנה ( לא הסוג שמגיע עם אנטנה טלסקופית ) : ניתן לחבר את האנטנה אל השקע עליו כתוב Radio , הנמצא על הקופסא הקטנה ( זאת המוצמדת לקיר ), של כבלי הטלויזיה. הקליטה הרבה יותר טובה, ללא הפרעות קליטה. ניתן לקלוט גם את ערוץ 1 ו 2 מן הטלויזיה ( קול בלבד כמובן ), ניתן לקלוט את התחנות האזוריות השונות. ניתן לקלוט את ה BBC, את ה Europe MTV , Asia MTV , כדאי להשקיע קצת כסף בכבל קואקסיאלי ולהתחבר. קול המוסיקה בהתחברות לכבלים: 90.70 FM לא לשכוח : תכנית ג'אז בכל יום שני, 11 בלילה, קול המוסיקה . וביום רביעי, 2 בצהריים.

לא שמעתי רדיו יותר מעשור. מפסיד משהו?

רק ג'אז..

סתם. לא נכון. יש דברים טובים, תרבות וכאלו.....

קול המוסיקה - חשבתי שהדבר ידוע

קליטת קול המוסיקה ברדיו בת"א : 91.40 או 94.40 FM למי שיש מקלט שניתן לחבר אליו אנטנה ( לא הסוג שמגיע עם אנטנה טלסקופית ) : ניתן לחבר את האנטנה אל השקע עליו כתוב Radio , הנמצא על הקופסא הקטנה ( זאת המוצמדת לקיר ), של כבלי הטלויזיה. הקליטה הרבה יותר טובה, ללא הפרעות קליטה. ניתן לקלוט גם את ערוץ 1 ו 2 מן הטלויזיה ( קול בלבד כמובן ), ניתן לקלוט את התחנות האזוריות השונות. ניתן לקלוט את ה BBC, את ה Europe MTV , Asia MTV , כדאי להשקיע קצת כסף בכבל קואקסיאלי ולהתחבר. קול המוסיקה בהתחברות לכבלים: 90.70 FM לא לשכוח : תכנית ג'אז בכל יום שני, 11 בלילה, קול המוסיקה . וביום רביעי, 2 בצהריים.

קול הדרך - יום שישי בשבע בערב. גבי ינון - סקסופון

לא שמעתי רדיו יותר מעשור. מפסיד משהו?

אני חושב שב-88 אפשר למצוא דברים מאוד יפים, קצת מיינסטרימים אבל בכל זאת מעניינים.

נכון! - יותר מדי ג'אז "מעליות"... ופחות מדי שעות ג'אז בלבד. שילובים משונים....

אל תשכח שזוהי תחנה מסחרית, הדרך היחידה שערוץ ג'אז יוכל להתקיים

הוא דרך חבילת תחנות. נניח דרך הלווין או הכבלים. הם יכולים לשדר ערוץ ג'אז נטו (בטלוויזיה) ללא שיקולי רייטינג. אני אישית חושב שערוץ 88 משתדל מאוד לתת דברים יפים, ואני מבין למה לא תמיד זה מצליח לו. בכל מקרה מדובר בתופעה יפה של מוזיקה ברדיו. אבל אם תוכנית כמו שבע שמיניות מקבלת 2-3 אחוז רייטינג, תחשוב מי ירצה לפרסם תוכנית שמשמיעה דברים מחוץ למיינסטרים.

i wish

לא מזמן הייתי בקנדה, בטורונטו. יש שם תחנה מ ע ו ל ה ! שמשדרת רק ג'אז כל היום. וזה מה שצריך להפוך את 88. גם בניו יורק (שגדולה פי כמה מישראל כמובן - ידוע) יש תחנות כאלה. ולהיות שם היה ממש כיף. אני רוצה לשמוע באוטו ולא בכבלים בבית. וזו בעיה. 88 יוצר תוכניות שעטנז מטורפות. רגע אחד קולטריין ואח"כ פתאום קטע של שלמה ארצי. אני שואל את עצמי WHAT DA FUCK פה הקשר? מי זה העורך הסכיזופרן הזה? זה ממש מגוחך. שלא נדבר על זה שהמגישים שלפעמים אין להם מושג מעוותים שמות בטירוף. 88 להתקדם בבקשה. אם לא כל היום, אז לפחות שעות שמוקדשות לנושאים וז'אנרים דומים ולא מישמש.

לשמחתי יש לי מה שאני רוצה ואם אין אז יהיה. לשם מה אני צריך רדיו?

רדיו וטלוויזיה הם דרכים מצויינות לשמוע משהו לא צפוי ומעניין

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ג'אז ובלוז
בחר
בחר