הזמנה להרצאה (ללא תשלום)

הזמנה להרצאה (ללא תשלום) ביום שני 9/8/10 תתקיים הרצאתה של לוטם אליהו בנושא "המתודה המדעית - כיצד התפתחה ומדוע היא נתפסת כשיטה הטובה ביותר כיום להערכה אובייקטיבית של המציאות." עולם הרפואה עשה את הקפיצה הגדולה ביותר שלו כאשר החלו להעמיד למבחן מדעי את הטיפולים השונים. עם השנים המבחן המדעי השתכלל עד שכיום הוא אחד הכלים המובילים להערכה אובייקטיבית של תופעות הנראות במציאות. בהרצאה זו תובא סקירה קצרה של התפתחות המבחן המדעי עד למצבו כיום. "ישנם, למעשה, שני דברים, מדע ודעה; הראשון מוליד ידיעה, השני בורות" (היפוקרטס) ההרצאה במסגרת פרוייקט "שפינוזה" ההרצאה תתקיים בפאב "מרתף 10" בחיפה, רח' ירושלים 23 שעה 20:30 משך ההרצאה והפעילות כשעתיים, כניסה ללא תשלום מצפים לראותכם פעילות דומה מתקיימת גם במרכז הארץ, נא התעדכנו באתר http://www.skeptics.org.il/ ומה הקשר לפורום הזה? בפורום הזה יש אנשים? ההרצאה מכוונת לקהל הרחב. לכולם, מילד ועד מבוגר. קידום המדע הוא לטובתנו, הבערות תכחידנו.

באמת מעניין ויפה. נתראה שם

מוזר ככול שזה יהיה, אבל נראה לי שאני אקנה בסוף שתי טבעות אירוסין לפחות! הסיפור הוא פשוט. החלטתי להציע נישואין לחברתי מזה שנתיים. עברתי כבר על כל הפרטים של איך להציע ומה בדיוק לעשות. קבעתי לנו שייט מרגש ביאכטה, השכרתי לי תוקסידו וקניתי לה שמלה אדומה מדליקה. עברתי על כול הפרטים עד לרמה של מה נאכל בארוחת הערב הרומנטית. יש רק דבר אחד שנשאר לי לסגור: איך בוחרים טבעת שתגרום לה לא לסרב? אחרי בירור קצר באינטרטנ ובכמה חנויות תכשיטים הבנתי שיש הרבה מאוד טבעות. יש טבעות יהלומים וכאלו המשובצות יהלומים. יש טבעטת מזהב, כסף וזהב לבן. יש טבעות מעוצבות בצורה מורכבת ויש כאלה פשוטות עם קווים עדינים. ולכל סוג וסוג יש אין ספור מחירים, דוגמאות, צבעים וצורות. ששאלתי את אימי ואת אימה של הכלהכל אחת המליצה לי על משהו אחר ואומרת שהשני לא יפה בכלל. זה בכלל משנה איזה טבעת לוקחים? כול טבעת ממגוון טבעות יכולה לעשות את העבודה אותו הדבר בדיוק?

אני גם בא. אם לא ירד גשם..

עד סוף החודש מתוכנן להיערך ערב צוות של החברה בעבודה. חשבתי מה אפשר לעשות השנה. עוד פעם נעשה על האש? עוד פעם ערב פיצות בבית? הפעם נעשה משהו מיוחד חשבתי לעצמי. החברה בני 29-46 לא פרועים יותר מדי... מאותו הרגע שהטילו עלי את הארגון התחלתי לברר על רעיונות איך לבדר את החברה. בשלב מסויים חשבתי לעשות שייט כלשהו עם יין וגבינות, אבל זה ירד מהפרק מסיבות תקציביות. אז מה נשאר לנו?! יום אחד שמעתי באיזה שיחת מעלית על שף פרטי שגם מבשל וגם מספר בדיחות ומצחיק. ברגע הראשון קצאת תהיתי אם זה מתאים לחברים שלי, אבל כשחזבתי על זה הבנתי שאף אחד לא יגיד לא לאוכל, במיוחד לאוכל טעים. מישהו עשה פעם אירור כזה ויכול להמליץ על אחד טוב באיזור אילת? בטח אחרי זה נצטרך טיפול של רופא שיניים מומחה.

מה אתם מקשקשים?

אני הולך לים עוד מעט. יש שם מקום ממש טוב - בר על החוף !

שירים

רוצים לשמוע מוסיקה? כנסו לwww.tgf.co.il
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ג'אז ובלוז
בחר
בחר