דיון-מהו האלבום האהוב עליכם של מיילס דיוויס?

אולי אחד האומנים הכי רבגוניים בעולם הג'אז, אין כמעט חובב ג'אז שלא האזין לו, לפחות בתקופה מסויימת. נשמח לדעת מהי ההקלטה שלו שאתם הכי אוהבים ולמה.

lift to the scaffold

הוא האלבום הצורב והמדהים ביותר של הגאון הבלתי יאומן הזה-לדעתי.. .

קצת ביקורת

אני חושב שהשאלה קצת סתמית. מיילס עשה כל כך הרבה שכיצד ניתן לבחור דיסק אחד? מן הראוי לשאול קודם איזו תקופה בקריירה שלו אהובה עליכם ביותר ואלי אחר כך לדון בדיסק אהוב מאותה תקופה. אישית יש לי חולשה מיוחדת לתקופה של מיילס עם גיל אוונס. ההופעה שלהם בקרנגי הול היא יצירת מופת מיוחדת במינה שאין דומה לה בעיני. חג שבועות שמח.

2 תקליטים אהובים עלי

In A Silent Way Amandla

קצת ביקורת

אני חושב שהשאלה קצת סתמית. מיילס עשה כל כך הרבה שכיצד ניתן לבחור דיסק אחד? מן הראוי לשאול קודם איזו תקופה בקריירה שלו אהובה עליכם ביותר ואלי אחר כך לדון בדיסק אהוב מאותה תקופה. אישית יש לי חולשה מיוחדת לתקופה של מיילס עם גיל אוונס. ההופעה שלהם בקרנגי הול היא יצירת מופת מיוחדת במינה שאין דומה לה בעיני. חג שבועות שמח.

יודוקוליס

השאלה שנשאלה היא לגבי אלבום אהוב, אין מניעה שתאהב תקופה מסויימת אבל תתחבר במיוחד דווקא לאלבום מסויים מתקופה אחרת, או לאחד מסויים מאותה תקופה אהובה, תודה על תגובתך בכל מקרה. ראינו לנכון למחוק הודעה שנשלחה אליך בתגובה וכן את תגובתך אליה שכן גם השולח וגם אתה נגררתם לצורת ביטוי לא מקובלת בפורום מסוג זה.

אולי אחד האומנים הכי רבגוניים בעולם הג'אז, אין כמעט חובב ג'אז שלא האזין לו, לפחות בתקופה מסויימת. נשמח לדעת מהי ההקלטה שלו שאתם הכי אוהבים ולמה.

נראה נסיון מאולץ, בלתי טבעי, ליצור דיון

ןמה דעתה של ההנהלה בנושא???

דעתי

יש הרבה אלבומים של מיילס שאני מאד נהנה מהם, אבל בסופו של דבר האחד שלי הוא Filles de Kilimanjaro , הקומפוזיציות והנגינה של דיוויס בפרוייקט הזה לטעמי בשיאה, וזאת למרות שבהכללה אני מעדיף את התקופה שלו בפרסטיז' של שנות החמישים. (החמישייה עם קולטריין ורד גרלנד.) אשמח לקרוא גם את הבחירה שלך.

Move אני אוהבת את זה

לגבי דיסק אני אל יודעת את כולם

דעתי

יש הרבה אלבומים של מיילס שאני מאד נהנה מהם, אבל בסופו של דבר האחד שלי הוא Filles de Kilimanjaro , הקומפוזיציות והנגינה של דיוויס בפרוייקט הזה לטעמי בשיאה, וזאת למרות שבהכללה אני מעדיף את התקופה שלו בפרסטיז' של שנות החמישים. (החמישייה עם קולטריין ורד גרלנד.) אשמח לקרוא גם את הבחירה שלך.

לדעתי...

...אין כמו החמישייה השניה של מיילס. מה שהם עשו יכול להיכלל ברשימת הדברים הגדולים של המוזיקה המתקדמת של המאה שעברה ואם נבחן את מה שהקליטה החמישייה הזו, Miles Smiles עומד מעל הרבה הקלטות אחרות שלהם. גם ההקלטות מאותו מועדון בשיקגו ב-1965 (ברח לי השם כרגע) נפלאות.

Quiet Nights

מכל האלבומים של מיילס... ההלטה הזאת מכילה שני סשנים עם גיל אוונס כשברוב הקטעים הרידמסקשן עם פול צ'ימברס, ג'ימי קוב, ווילי בובו (INVATIONS & CIMANTIONS ), ואלווין ג'ונס בפרקאשן (!!!) הסשן השני הוא עם תזמורת יותר קטנה וכאן ועם הרבי, רון קארטר וטוני ווילימס. השילוב הזה של גיל אוונס עם הרידמסקשן השני של מיילס יוצר סאונד מאוד מעניין...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ג'אז ובלוז
בחר
בחר