הלאה

הלאה

חברים יקרים, עקב אי-תהאמה בהבטים מהותיים מסויימים עם הנהלת הפורומים של וואלה הגורמת לדיסקומפורט רב בקורלציה עם קוי היסוד הברורים אצלי, החלטתי גם אני לפרוש מניהול פורום כאן. אני לא רואה לנכון לפתוח כאן בסיכומים שלוחי רסן וסוף, מכיוון שאני לא רואה את הפרישה שלי מניהול פורום בוואלה! כסוף, אלא של ניהול הפורום בוואלה! בלבד. על רלוקציה למקום אופרטיבי חדש תבוא ידיעה בהמשך. תודה ולהתראות, מיכאל. נ.ב. בהצלחה בתקופת המבחנים לכל הסטודנטים.

תודה רבה למיכאל!

היית מנהל מצוין וחבל לנו שאתה עוזב. בכל מקרה, שיהיה לך הרבה בהצלחה בהמשך. באם מישהו מחברי הפורום רואה את עצמו כמתאים לתפקיד הניהול, הוא מוזמן לפנות לאי-מייל: assaforums@walla.com

אני לא יודע מי הפך את הפורום ללוח מודעות אבל...

בכל זאת מה שאני מציע עכשיו זה דבר ראשון להעיף את הלוח מודעות מפה לאיזה קישור למעלה ואח"כ נראה מה יהיה. ותודה למיכאל!

הלאה

חברים יקרים, עקב אי-תהאמה בהבטים מהותיים מסויימים עם הנהלת הפורומים של וואלה הגורמת לדיסקומפורט רב בקורלציה עם קוי היסוד הברורים אצלי, החלטתי גם אני לפרוש מניהול פורום כאן. אני לא רואה לנכון לפתוח כאן בסיכומים שלוחי רסן וסוף, מכיוון שאני לא רואה את הפרישה שלי מניהול פורום בוואלה! כסוף, אלא של ניהול הפורום בוואלה! בלבד. על רלוקציה למקום אופרטיבי חדש תבוא ידיעה בהמשך. תודה ולהתראות, מיכאל. נ.ב. בהצלחה בתקופת המבחנים לכל הסטודנטים.

מיכאל - בהצלחה בהמשך ו..

תודה רבה על עבודה נפלאה שעשית כאן באתר וההשקעה הרבה!... חבל שאתה עוזב... מאחלת לך המון הצלחה בהמשך!

אני לא יודע מי הפך את הפורום ללוח מודעות אבל...

בכל זאת מה שאני מציע עכשיו זה דבר ראשון להעיף את הלוח מודעות מפה לאיזה קישור למעלה ואח"כ נראה מה יהיה. ותודה למיכאל!

תודה

הלאה

למיכאל תודה על הזמן שהיקדשתה למרותת הלימדים

ועל התבונה בה ניהלתה את הפורום . צלח בדרכך ואל תזנח אותנו חובב1
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ג'אז ובלוז
בחר
בחר