להנחות אותי: כיצד רוחצים חתול? או אולי לא נחוץ?

החתולה שלי בת כ שנתיים.. אף פעם לא רחצתי אותה. שמעתי פעם שלא רוחצים חתול...אבל זה לא בהכרח מדויק. אודה לכם לעוץ לי עצה בנושא ואם אפשר גם להרחיב כי, אם נחוץ לרחוץ אותה אז באיזה תדירות? כיצד היאא תתנהג תחת זרם המים? איך להחזיק אותה תוך כדי? ואולי היא תרגיש מאוימת ותנהג בתוקפנות? איזה סבון אם בכלל? מים קרים או חמים? עם מברשת או סתם חפיפה בשמפו? אתם מבינים את הביבול שלי (או הבורות)?? תודה מכל הלב.

למעט מקרים חריגים

לא רוחצים חתולים. אין צורך ויש סכנות - אם חייבים לרחוץ חתולה, כדאי ללכת לווטרינר כדי ללמוד איך לעשות זאת בזהירות ובצורה שתהיה בריאה לחתול.

מקלחת לחתולים

זה תלוי גם איזה סוג חתול יש לך- לי יש חתול פרסי וכשקניתי אותו המליצו לי לקלח אותו בתחילת הקיץ ובסוף הקיץ- בגלל בעית הנשירה ומעוד כל מני סיבות. אישית אני מעדיפה לא לקלח חתולים כי זאת חוויה די טראומטית בשבילם, ובמילא חתולים הם חיות מאוד נקיות ומקפידים ללקק את עצמם, ואין צורך לקלח אותם. אבל אם בכל זאת אתה מעדיף לקלח את החתולה שלך מכל מני סיבות אז בשום פנים לא להשתמש בשמפו/סבון של בני אדם, כי הוא מזיק לעור של החתול-אפשר לרכוש שמפו מיוחד לחתולים. לעוד הנחיות אתה יכול לפנות לוטרינר.

תודה ורד - שיחררת לי את המצפון אבל אני בכל זאת ההההמום!

למעט מקרים חריגים

לא רוחצים חתולים. אין צורך ויש סכנות - אם חייבים לרחוץ חתולה, כדאי ללכת לווטרינר כדי ללמוד איך לעשות זאת בזהירות ובצורה שתהיה בריאה לחתול.

תודה... זה מקל עלי וזה כל כך מפתיע... והקיץ כל כך חם... ויש רק ונטילטור ומרפסת גדולה.....

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר