אני מרגישה שאני לא עוזרת..

תראו יש לי שתי חתולים בבית זכר ונקבה לקחתי את שתיהם מהרחוב כול ערב אני יורדת למטה ומאכילה כמה חתולים בקופסת שמנת אני פעם בשבוע תורמת שקל לעמותה שאני רואה קופסאות תרומה לחיות "ערד לחי" בחנויות אני רוב היום על החלון שומרת שאף אחד לא יגע בחתולים גורים שיוצאים מהשיחים לשחק אם אמא שלהם אבל אני בכול זאת מרגיש שאני לא תורמת...אני רוצה לתרום הרבה כסף הרבה מאוד כסף לעמותה אבל יש בעיה..אני רק בת 12 אני תמיד רוצה לגדול בגלל הרבה סיבות ואחת מהם כדאי לעבוד ולתרום סכום נכבד של כסף לעמותות של חתולים...איך אני יכולה לעזור להם בינתיים עד שאני יגדל?? ועוד משהויש לי לפעמים בעיות על הלב אני מרגישה שבגללי הכול קורא.. למשל עכשיו שדנה מהעמותה לחתולים כתבה "החתולים זועקים לכם" אני מרגישה שאני כאילו צוקחת עליהם וזה לא נכון!!! אני רוצה לעזור אבל איך? וחשוב להזכיר..אני בת 12!!!! מחכה לעזרה תמיכה או תשובה גילי...

[הסיומת bmp נחסמה ואינה ניתנת יותר לתצוגה.]

כל הכבוד לך

כל הכבוד שאת תואמת ומאכילה חתולי רחוב. תדעי לך שיש אנשים בני 20 ו-30 שלא עושים אפילו חצי ממה שאת עושה. זה יפה וטוב שאת רוצה לגדול ולתרום לחתולים יותר ממה שאת תורמת עכשיו, אבל לדעתי את כבר עכשיו עושה מעל ומעבר יחסית לילדה בגילך, ועם הזמן תגדלי ותוכלי לעשות אפילו יותר...

תרומות ועזרות

בהחלט נעים לקרוא מה שכתבת. אכן עושה רושם שכואב לך שאין את יכולה לעזור יותר ואני מבינה את מצוקתך בעניין. אין לך מה לרצות למהר לגדול.. כל דבר בעיתו. יש בחיים רק תקופה קצרה להיות ילדים אבל את כל החיים להיות מבוגרים. לכן אל חשש תגיעי גם לגיל זה. ולשאלתך לגבי מה את יכולה לעשות. הלוואי הלוואי שכל מי שייש לו חתול בארץ יתן שקל 1 בשבוע תרומה לעמותה למען החתול או לעמותה אחרת שעוזרת לחתולים. אם כך היה אני מאמינה שמצבם של החתולים בארץ והעמותות היה נראה הרבה יותר טוב. אך בנתיים לא כך המצב וכל מי שיכול לתרום תורם לפי כיסו ויכולתו. אני מבינה שקריאתה של דנה מהעמותה למען החתול אכן כאבה בליבך ותאמיני לי שבתור מתנדבת בעמותה ואוהבת חתולים מושבעת גם לי היא קרעה את הלב. אבל לצערי לא את בגילך הצעיר ולא אני שכבר תורמת מכספי ומזמני הם קהל היעד של קריאת המצוקה של דנה. דנה קוראת לכל חובבי החתולים אלה שעובדים ואלה שייש להם כסף, אלה שאוהבים רק את החתול שלהם אבל לא יטרחו להסתכל על חתול ברחוב. לאלה היא פונה בקריאת - תבואו ותתרמו. אכן מצבה של העמותה רע כפי שהוצג במכתב ולצערי אף לא טיפה הגזמה. אז מה בעצם ילדה בת 12 יכולה לעשות?? אז זהו, שהרבה גיל, הרבה מאוד. הדבר שהוא הבעיה הקשה שלנו בארץ היא חוסר חינוך והבנה בנושא בעלי חיים. את למשל יכולה להסביר לחברי כיתתך את חשיבותו של החתול יתרונותיו, הבנת החתול. אני בטוחה שאם תבקשי מהמורה שלך להעביר שיעור על חתולים היא תשמח מאוד. אפילו בקבוצת נוער (נוער עובד ולומד צופים) להסביר לילדים אחרים על חתולים. ללמד ילדים אחרים לאהוב ולכבד חתולים. וזה גיל היקרה הרבה יותר שווה מכל כסף. כי אולי את תספרי לנגיד 50 ילדים ומתוכם 3 ילכו הבייתה ויבקשו מהורים לאמץ חתול והנה גיל עזרת לשולשה חתולים בארץ לא להגיע לרחוב וזאת עזרה גדולה מאוד!!! החשוב ביותר שאת יכולה לעשות זה להתעניין ולקרוא חומר כמה שיותר על חתולים ולספר את זה לאנשים. לספר לאנשים מבוגרים מה מצבה של העמותה וכמה חשוב לעזור לה. זה מאוד מרגש שילדה בת 12 מראה כל כך הרבה האכפתיות. אני בטוחה שיתיחסו אליך. אם אכן תחליטי לעשות משהוא מזה את מוזמנת לפנות אלי ע"מ לקבל חומר קריאה בעברית (ואם את קוראת אנגלית אז באנגלית) על חתולים. ועד אז חזקי ואמצי ותזכרי, כל אחד תורם היכן וכמה שהוא יכול. החשוב ביותר הוא לתרום ולעזור לסובב אותנו. חגית

גילי את מקסימה ואני בטוחה שהחתולים שמחים..יש לי

בת דודה בת 11 מקריית אונו וגם היא מאכילה ודואגת לחתולי- רחוב מתחת לבית שלה כל אחד מאיתנו תורם את מה שיש לו וזה הרבה מאוד מה שאת נותנת תמשיכי כך :)

תרומות ועזרות

בהחלט נעים לקרוא מה שכתבת. אכן עושה רושם שכואב לך שאין את יכולה לעזור יותר ואני מבינה את מצוקתך בעניין. אין לך מה לרצות למהר לגדול.. כל דבר בעיתו. יש בחיים רק תקופה קצרה להיות ילדים אבל את כל החיים להיות מבוגרים. לכן אל חשש תגיעי גם לגיל זה. ולשאלתך לגבי מה את יכולה לעשות. הלוואי הלוואי שכל מי שייש לו חתול בארץ יתן שקל 1 בשבוע תרומה לעמותה למען החתול או לעמותה אחרת שעוזרת לחתולים. אם כך היה אני מאמינה שמצבם של החתולים בארץ והעמותות היה נראה הרבה יותר טוב. אך בנתיים לא כך המצב וכל מי שיכול לתרום תורם לפי כיסו ויכולתו. אני מבינה שקריאתה של דנה מהעמותה למען החתול אכן כאבה בליבך ותאמיני לי שבתור מתנדבת בעמותה ואוהבת חתולים מושבעת גם לי היא קרעה את הלב. אבל לצערי לא את בגילך הצעיר ולא אני שכבר תורמת מכספי ומזמני הם קהל היעד של קריאת המצוקה של דנה. דנה קוראת לכל חובבי החתולים אלה שעובדים ואלה שייש להם כסף, אלה שאוהבים רק את החתול שלהם אבל לא יטרחו להסתכל על חתול ברחוב. לאלה היא פונה בקריאת - תבואו ותתרמו. אכן מצבה של העמותה רע כפי שהוצג במכתב ולצערי אף לא טיפה הגזמה. אז מה בעצם ילדה בת 12 יכולה לעשות?? אז זהו, שהרבה גיל, הרבה מאוד. הדבר שהוא הבעיה הקשה שלנו בארץ היא חוסר חינוך והבנה בנושא בעלי חיים. את למשל יכולה להסביר לחברי כיתתך את חשיבותו של החתול יתרונותיו, הבנת החתול. אני בטוחה שאם תבקשי מהמורה שלך להעביר שיעור על חתולים היא תשמח מאוד. אפילו בקבוצת נוער (נוער עובד ולומד צופים) להסביר לילדים אחרים על חתולים. ללמד ילדים אחרים לאהוב ולכבד חתולים. וזה גיל היקרה הרבה יותר שווה מכל כסף. כי אולי את תספרי לנגיד 50 ילדים ומתוכם 3 ילכו הבייתה ויבקשו מהורים לאמץ חתול והנה גיל עזרת לשולשה חתולים בארץ לא להגיע לרחוב וזאת עזרה גדולה מאוד!!! החשוב ביותר שאת יכולה לעשות זה להתעניין ולקרוא חומר כמה שיותר על חתולים ולספר את זה לאנשים. לספר לאנשים מבוגרים מה מצבה של העמותה וכמה חשוב לעזור לה. זה מאוד מרגש שילדה בת 12 מראה כל כך הרבה האכפתיות. אני בטוחה שיתיחסו אליך. אם אכן תחליטי לעשות משהוא מזה את מוזמנת לפנות אלי ע"מ לקבל חומר קריאה בעברית (ואם את קוראת אנגלית אז באנגלית) על חתולים. ועד אז חזקי ואמצי ותזכרי, כל אחד תורם היכן וכמה שהוא יכול. החשוב ביותר הוא לתרום ולעזור לסובב אותנו. חגית

תודה על הכול....

עזרתם לי מאוד... חגית רציתי לומר לך שאני מנסה להשכיח את עניין החתולים בכיתה שלי (לשעבר) ...כי רובם לא אוהבים חתולים חוץ מילד אחד שהוא די ערס...אבל אני יכולה לומר לך שיש לי שתי חברות שלהן אני אמרתי שאני מאוד אוהבת חתולים..ומאז הם מתחילות לחבב אותם...אבל אין סיכוי שהם יאמצו קודם כול לאחת מהם יש כלבה (שזה גם טוב מאוד) ולשניה ההורים לא מרשים וגם היא מעדיפה כלבים... ועכשיו אני בידיוק עולה לכיתה ז' אולי שם הדברים השתנו....בכול מקרה תודה רבה על כול התמיכה שלכם..זה מאוד עזר לי... לפעמיים הייתי מרגישה כאילו סוגר עלי מעגל של אנשים שונאי חתולים...אבל שנכנסתי לפורום נראה כאילו מכול האנשים נפתח פתח ובאו אנשים אוהבים ועזרו לי לצאת מהמעגל הזה...טוב זה לא חשוב בכול מקרה שוב תודה... אוהבת מאוד מאוד מאוד גיל..(שמעדיפה את השם גילי..:-))
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר