מכתב שכתבתי לעיריית י-ם בנוגע להשמדת החתולים

שלום לכולם , קראתי היום בבוקר את ההודעות בפורום על השמדת החתולים ופשוט הזדעזעתי . ראשית כתבתי מייל לראש העיר וחברי העירייה . גם אתם יכולים לעשות זאת : jermstr@jerusalem.muni.il אני מעוניינת לשמוע עוד פרטים על כך , האם משהו מתקדם , האם פנו כבר לבג"צ... לכבוד ראש העירייה , וחברי עיריית ירושלים . שלום , שמי גוטליב מורן , תושבת העיר רעננה . נדהמתי לקרוא בפורום של אתר "וואלה" באינטרנט כי עיריית ירושלים החלה ב"מבצע" בן חודש ימים להשמדת חתולי הרחוב , וזאת ע"י פיזור רעלים . כאדם אנושי , בעל לב ורגשות , כאוהבת בני אדם וחיות כאחד אינני מבינה , ומצפה ממכם להסבר אמיתי בנושא , מדוע יש להרוג ולחסל את חתולי הרחוב . אמת , חתולי רחוב מתרבים במהירות וישנם הרבה חתולים , אך הם מביאים תועלות רבות כמו תפיסת עברים , נחשים , והם אינם מזיקים לסביבה . במידה ותרצה עיריית ירושלים למנוע את התרבותם של החתולים , מדוע לא תפנו את המשאבים למקורות אחרים כך שבמקום להרוג אותם תוכלו לעקר ולסרס את החתולים כפי שעושות עיריות רבות בשיתוף עם עמותות שונות של בעלי חיים . אין שום הצדקה להרג - לא של בני אדם ולא של חתולים - כולנו יצירו של הבורא , הלוא כן ? באיזו הצדקה , ובאיזו רשות אתם תקחו חייהם של אחרים ? חתול אינו יכול לדבר , או להגיב על מעשיכם , אך הוא בעל רגשות ותחושות ומבין דברים ... הרי לא נעז לקחת אחריות על חיי בן אדם נכון ? עמותות רבות , ואנשים פרטיים יפנו בימים הקרובים דרך חברי כנסת שונים ודרך בג"צ ע"מ לעצור את פעולתכם . מכתב זה מופץ גם באתר וואלה וקורא לכל מי שקורא אותו לכתוב לכם ולדרוש את הפסקת ההרג הנוראי והמיותר הזה !!!!!! גוטליב מורן

טימטום חוצה גבולות

מישהו מוכן להגיד לי במה פשעו אותם חתולים שגרים בעיר הקודש של ישראל שמגיע להם סוף כזה לחיים?!? גם כך חיי החתול לא קלים. לדעתי עיריית ירושלים לוקה באטימות לב ולצערי גם בטימטום. אפילו בתקופת התנך היה צער בעלי חיים (פרק שמות אם אני לא טועה) וזו השיטה שהם מוצאים להפטר מחתולים בשנת 2003, לגרום להם סבל?! פשוט טימטום.

חוסר אנושיות

שלחתי לעיריית ירושלים אימייל, והודעתי על הדבר המזעזע הזה לכל העולם בערך. שמתי לב שלא הייתה כתובה על זה מילה אחת בעיתונים, כנראה העירייה מנסה להסתיר את המעשים שלה כמה שיותר, כך שזאת האחריות שלנו ליידע את האנשים. לפי מה ששמעתי התחילו ב"מבצע" הזה אחרי שחתולה שרטה ילדה והיא מתה. אז אני שואלת- בגלל שחתולה אחת פעלה לפי האינסטינקטים הטבעיים שלה להגן על עצמה- כי אף בעל חיים לא תוקף סתם, צריך להשמיד את כל אוכלוסיית חתולי הרחוב? צריך לעשות משהו במהרה, כי עוד ועוד עיריות מתחילות במבצע דומה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר