*********לוח מודעות- אימוץ, בייביסיטר וכו'*******

נא לשרשר לכאן.... הוןדעות אימוץ חתולים חיפוש בייביסיטר פרסום אתרים, עצומות וכל מה שאינו נושא חדש לדיון!

מישהו יודע איפה ניתן לעקר חתולי רחוב בחינם/עלות מינמלית, באזור הצפון (קריות-חיפה-נהריה) . מאת-אלון פרידמן

אני פשוט מרחם על הגורים שיוולדו אם לא אעקר את החתולים ליד הבית. תמיד באים ומרעילים אותם מהעיריה. _________________ 14:19 :שעה 4/02/2003 :תאריך

פנסיון לחתולים. מאת-Beit-Or Mitzke

הי, האם יש לכם המלצות על פנסיון אמין וטוב לחתולים? האם אתם מכירים את הפנסיונים הבאים: הפנסיון של העמותה למען החתול הפנסיון של עמותת מגן לחתול ממושב נווה ירק הפנסיון של חוות דניאל במושב מגשימים הפנסיון של חוות בית ארז במושב משמר השיבעה תודה ___________________ 19:51 :שעה 4/02/2003

פנסיון? רק העמותה למען החתול באבן יהודה. נקודה.

וטרינר המתמחה ברפאות חתולים, כל יום, כל היום. חימום בחורף ומיזוג בקיץ. טיפול והשגחה של מי שמתמחים בחתולים.

פנסיון מומלץ מאד

שלום רב מידי שנה בשנה לפחות פעם בשנה אני נוהגת למסור את שני החתולים שלי להשגחה בפנסיון במושב בית - הלוי באזור ישובי השרון.עלי לציין, שאני מאד מרוצה מהמקום,מהמטפלים ומבעלי המקום.אשמח לעזור בעניין. בברכה צילה

*********לוח מודעות- אימוץ, בייביסיטר וכו'*******

נא לשרשר לכאן.... הוןדעות אימוץ חתולים חיפוש בייביסיטר פרסום אתרים, עצומות וכל מה שאינו נושא חדש לדיון!

חתול פרסי מחפש זיווג... . מאת-pure_melody

חתול פרסי צעיר עם תעודות בצבע אפרסק מחפש חתולה פרסית+ תעודות.להתקשר:048768643 _______________ 17:32 :שעה 7/02/2003

חתולה פרסית למכירה . מאת-ספיח לירי

לדאבוני אני נאלץ להיפרד מקיסה שלי עקב נסיעה. קיסה היא חתולה פרסית מדהימה ביופיה. היא מעוקרת ומחוסנת פלוס אביזרים 500 ש"ח החתולה תנתן רק לאחר בדיקה כי הרוכש אכן יתנהג אל קיסה בהרבה אהבה וחום! למתעניינים מור- 058986595 __________________ 13:47 :שעה 11/02/2003

אתר דרושים חדש שנקרא דרושים בחינוך

יש בו הצעות עבודה של בייביסיטר

חיפוש עבודה קל יעיל ונוח.

תהנו :)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר