ארגז חול - ניסיון 2

מצטערת שלא הבהרתי את עצמי כהלכה. אני באמת לא מצפה שהארגז המשמש 3 חתולים יהיה נקי וריחני. השאלה שלי היא פשוט בקשר להמלצה קונקרטית לגבי סוג חול ספציפי שאולי ניחן בכושר ספיגה/עמידות טוב יותר. חג שמח.

היי שירלי

לגבי סוגים של חול, אני הייתי ממליץ לך על חול שנקרא אוורקלין. החול סופג שתן, ברגע שהשתן נוגע בחול השתן נהףך לגוש וככה ניתן להוציא אותו כגוש אחד. ההמלצה שלי היא על חול אוורקלין עם הפס הסגול כמו שאלון הזכיר. בהצלחה

לשלישיית הצמרת שלנו אני משתמשת בחול סאני קאט פלוס ...הוא הכי יעיל שניסיתי עד עכשיו

אנו משתמשים בTIDY CATS שמיוצר ע"י פורינה

אופס - נמחק...

הוא באמת עובד טוב - אבל ככל הידוע לי פורינה מבצעת ניסויים בבע"ח... ולכן אני לפחות, לא אקנה אותו יותר... לקיצורו של עניין - מישהו יודע עם פורינה באמת מבצעת ניסויים? כי בחנות חיות אמרו שלא... שיקרו לי או שיש לי מידע שגוי????

פורינה אינם מבצעים ניסויים בבעלי חיים ככל הידוע

ישנם כל מיני קמפיינים מבלבלים מכוונים מחברת איימס, כדי שהציבור המבולבל יהיה כל כך מבולבל שיקנה גם איימס. גם כל מיני בעלי חנויות מבלבלים את הצרכנים כדי שבמידה ואין פורינה או סיינס דייאט יקנו איימס. בגדול החברה היחידה המוחרמת רשמית היא איימס. קשה לדעת מי עושה ניסויים ומי לא ב- 100%, אבל אני אומר - פרה פרה. נתחיל באיימס ואחרי שהניסויים שלהם ייפסקו, נעבור לחברות אחרות. אלון

תודה אלון - טוב לדעת

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר