ארגז חול

ארגז חול

אני אמא לשלושה חתולים יפי תואר, מוכשרים וחביבים לבריות. הבעיה - נדמה ששלושתם פשוט גרים בארגז הצרכים שלהם - מדובר בכמויות שלא יאומנו, עד כדי החלפת החול פעמיים ביום (גם כאשר הם יוצאים לגינה כעבור זמן לא רב הם שורטים את הדלת בטירוף כדי להכנס לחרבן בבית...). ניסיתי כבר את כל סוגי החול שהצלחתי למצוא בחנויות ולצערי (סליחה על השמוש שוב באותו שורש) - כולם מחורבנים באותה מידה. יש עצה? תודה.

לשירלי, לא הבנתי בדיוק את הבעיה

את אומרת שבעצם יש לך שלושה חתולים על ארגז אחד. כל היום הארגז מלא (סליחה על הביטוי) חרא. תגידי לי משהו, שלושה חתולים על ארגז אחד, חתול מחרבן לפחות פעמיים ביום וגם זה תלוי במזון שנותנים לחתול, אז מה את רוצה שיהיה נקי. העיצה שלי אלייך היא: שימי שתי ארגזי חול, גם יהיה יותר נקי וגם נוסף לזה אני מציע לך להתייעץ לגבי המזון כי זה גם משפיע.

נכון, רוברט צודק בהחלט

להלן מספר הצעות לשיפור חייך. 1. רכשי עוד שני ארגזי חול. מומחי התנהגות ממליצים על ארגז לכל חתול ואפילו אחד מעבר למספר החתולים בבית. מה שלא יהיה אחד זה לא מספיק. 2. אם חתוליך לא אוכלים מזון פרימיום, מומלץ להעביר אותם למזון כזה. המזון עכיל מאד מה שאומר שיש הרבה פחות צואה, שכן החתול מעכל את רוב המזון. מזונות פרימיום בשוק הם: סיינס דייאט, רויאל קנין, איימס (מוחרמת לרוב ע"י אלה שנגד ניסויים בבע"ח), פורינה פרו פלאן, טכניקל ויש עוד כמה אבל פחות ידועים. 3. לאחרונה עשיתי ניסוי על חולים שונים וגיליתי שהטובים בין החולים הם אוור קלין סגול (להרבה חתולים) וטיידי קט לסביבה מרובת חתולים, לפחות לדעתי. שווה לנסות. אלון
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר