מתעלל בחתולים שוחרר בלי עונש

אמין אסלנוב, צעיר בן 20 מאשדוד, תיעד עצמו בפייסבוק שלו מתעלל בחתול.
ברשת לא סלחו לו. תוך זמן קצר התמונה זכתה למאות שיתופים וגינויים קשים, והועלתה גם לדף הפייסבוק של משטרת ישראל.
בעקבות זאת, הוא נעצר ע"י המשטרה, נחקר, ושוחרר למעצר בית לשלושה ימים.

זהו?? זה העונש??
אם ההתעללות היתה בבן אדם זה היה נגמר בעונש חמור יותר. מתי יבינו שגם חתולים וכלבים הם יצורים בעלי רגשות בדיוק כמו בני אדם והענישה צריכה להיות בהתאם.
איזה עונש הייתם נותנים לו??

אויייי נורא! צריך להעניש בחומרה כאילו פגע בבן אדם

הייתי מתעללת בו בחזרה!!

עלייה של קווקז להחזיר להרי הקווקז תרבות אלימה !

הייתי תופס לו ,את הזנב הקטן שלו ומנענע אותו .. ולא מפסיק לצחוק למצלמה ...כשמסביבו להקות חתולים נוהמות

הייתי תופס לו ,את הזנב הקטן שלו ומנענע אותו .. ולא מפסיק לצחוק למצלמה ...כשמסביבו להקות חתולים נוהמות

הייתי דואג לשפוט את כל המעורבים בדבר ( נראה שיש עוד שניים לפחות) למעורבות בארוע פלילי, הייתי קורא לזה ארוע פלילי, ומכניס אותם לכלא או נותן להם מאסר על תנאי. לצערינו גם על התעללות בבני אדם לא נותנים יותר ממאסר על תנאי או עבודות שירות בארצינו הנהדרת וחסרת החוקה. ואומר את זה בנאדם שיותר מפריע לו לראות התעללות בבע"ח מאשר כזו בבני אדם. 

העונש שמתאים לו: לתפוס אותו בדיוק באותו אופן ב"זנב" שלו....

והמבין יבין!

לא כל דבר צריך להיגמר בעונש,אפשר פשוט להסביר לו שהוא עשה מעשה שלא יעשה,איך להגיד לו,ממש כמו מה שעכשיו אנחנו עושים,כותבים על זה מדברים על זה,אני כמעט בטוח שעד היום הוא לא הבין שהוא עושה מעשה לא טוב (אני בכוונה לא משתמש במילים שכולם מישתמשים חמור התעללות וכדומה)אגב אם היה נשאר במצב הזה עוד כמה שניות (מחזיק את החתול בזנב) הוא היה חוטף שריטה מהחתול שהוא לא היה שוכח הרבה זמן

הייתי מענישה אותו בתלייה של שעה מהרגליים, כדי שיבין מהו חוסר אונים מוחלט...

לתפוס תשמן הזה מהזנב הקטן שלו למשך 24 שעות תלוי על עץ

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר