חתולה טריטוריאלית

יש לנו חתולה כבת 6 לערך שלקחנו מצער בעלי חיים כשהייתה כבת שנה. לאחרונה היא פיתחה התנהגות מאוד טריטוריאלית שמדאיגה אותנו כי אנו רוצים לאמץ חתול נוסף. היא מגרשת כלבים וחתולים מהאיזור שלנו בחמת זעם ויש לנו חברים שייש להם כלבה והיא פשוט לא נותנת לה להיכנס לחדר של הבת שלנו וממש מעמידה אותה בפינה ולא נותנת לה לזוז. מספיק שאיזה כלב או חתול יעמוד ליד האוטו וגם אז היא מתחרפנת ממש... בכלל כל ההתנהגות שלה מעשתה דיי כלבית... היא באה כשאני שורקת לי סתם, היא עומדת על המשמר ליד החלון אם מישהו מאיתנו חולה היא לא זזה ממנו כמעט, והיא נוהגת ללקק אותנו שעות. כבר היו לי חתולים אבל התנהגות כזו אצל חתולים לא מוכרת לי. אנחנו רוצים להביא גור חתולים חדש הביתה אבל חוששים. מישהו יכול להסביר לי את ההתנהגות הזו שלה ??

כמו שאמרת - התנהגות טריטוריאלית

לא מומחית בחתולים אבל כן כנראה שהחתולה פשוט פיתחה לעצמה מן אופי שכזה.. לא יודעת אם יש דבר כזה 'לאלף חתולים' אבל תבדקי יכול להיות.. אם כן תפני למישהו כזה. כי אצל כלבים בהתנהגות כזאת ניתן לטפל.

יש גם כאלה..

כבר ראיתי התנהגויות כאלה אצל חתולים, כל מי שיש לו יותר מחתול אחד יכול להעיד שהם שונים באופים ובטמפרמנט שלהם. עדיין זה לא אומר שלא תוכלו לנסות להכניס חבר חדש על 4 הביתה. היא עוד עשויה להפתיע, הענין הוא שצריך לעשות את החיברות בצורה נכונה, זה לא להכניס חתול ויאללה שיסתדרו. אם תחליטו, תתיעצו בפורומים, חפשו חומר באינטרנט או הכי טוב עם יועצת להתנהגות חתולים. ושיהיה בהצלחה:)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר