שאלות לגבי גידולו של גור קטנטן

תמיד גידלתי ואימצתי חתולים בוגרים. כעת הכנסתי גורון בן 5-6 שבועות כי אמא שלו זרקה אותו.(החתול שלי בן 14) . הוא חיוני ולומד מהר וחמוד אולם כמה בעיות שאיני מצליחה להשתלט: 1. הוא לא לומד ללכת לחול. שמתי לו עיתונים + חול הוא עושה שם אבל אם הוא נמצא במקון אחר בבית הוא כנראה לא זוכר...והוא מחרבן לי כבר ב 3 פינות בבית וכמובן חוזר אליהן. אתמול ישן בחדר שינה ופתאום היה צריך אז הלך לפינת השטיח וחירבן שם. עוד מקום שהוא חוזר אליו. מה לעשות? למה הוא לא לומד לעשות במקום אחד? הוא חושב שהחול זה משחק... 2. הוא אוהב את האוכל של החתול המבוגר שאוכל סניור. נותנת לו גם לחוד אולם הוא גילה את האוכל של הזקן...והוא מת על זה. כמו כן גם הקשיש אוכל את שלו- מה שלא לגמרי בריא. קשה להפריד מה גם שנתתי לזקן לאכול ולשתות מהתינוק כדי שלא ירגיש מאוים. הניסיון לאחד- לא ממש צלח כי אני צריכה שיאכל אוכל גורים. שנית הקשיש מחסל לו את האוכל הרטוב. התינוק מתעב את האוכל היבש שהבאתי לו (לגורים) ומת על אוכל הסניור היבש. מלבד זאת הגורון מלא חיים, משתולל ומתפנק ויש לו אופי חיובי ביותר. החתול שלי מתוק כהרגלו יש לו אופי מדהים, מצטערת שהכנסתי לו גור בשלב זה של חייו, רק האופציה הייתה לתת לגור למות בחצר... הוא לא מסוכן לצעיר רק נוזף בו לעיתים, כללית הם שומרים מרחק סביר של חיה ותן לחיות. תודה מראש

באיזה אוכל את מאכילה אותם?

תנסי לתת לגור אוכל עם טעימות גבוהה יותר ואז לא ירצה את הסניור... תתני לו במקום גבוה שהבוגר לא מגיע לשם במקרה הכי גרוע את יכולה לתת לשניהם אוכל רגיל של בוגרים, אותו אוכל לשניהם. זה יהיה פחות גרוע מהבוגר שאוכל גורים ומהגור שאוכל סניור...

לגבי ארגז החול

הכי מומלץ בשלב הזה עד שהוא גודל מעט ולומד, לפזר מספר ארגזים בבית, רצוי באותם מקומות בהם הוא כבר עשה צרכים... זה לא חייב להיות ארגז ממש - אפשר לקחת תבנית אלומיניום חד פעמית ובכל אופן, אם רוצים להעלים את הריח, יש לנקות את האיזור עם אבקת כביסה ביו מדוללת במים... בשום אופן לא אקונומיקה כי הריח שלה מזכיר לחתולים את ריח השתן ואז הם עושים שם שוב...

אתה לא צריך לקנות מספר ארגזים...

תדאג שיהיה לו ארגז נקי, תפוס אותו בעדינות ותניח אותו בארגז. תן לו להתרחק ממנו, ותחזור על התהליך. לי הספיקו 3 נסיונות. תן כמה שצריך.

באיזה אוכל את מאכילה אותם?

תנסי לתת לגור אוכל עם טעימות גבוהה יותר ואז לא ירצה את הסניור... תתני לו במקום גבוה שהבוגר לא מגיע לשם במקרה הכי גרוע את יכולה לתת לשניהם אוכל רגיל של בוגרים, אותו אוכל לשניהם. זה יהיה פחות גרוע מהבוגר שאוכל גורים ומהגור שאוכל סניור...

צודק \ ת - אני אף פעם לא יודע אם "." זה זכר או נקבה...

בכל מקרה אם הגור רוצה אוכל של בוגרים- -ב-ת-א-ב-ו-ן- !!! איפה הבעיה? שימי שני כלים עם אותו אוכל.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר