האם מותר לעירייה להענות לבקשת בית עסק לסלק חתולי רחוב?

אני עובד במוסד כלשהו בת"א, אשר כל משרדיו נמצאים בקומת קרקע עם כניסות ישר מהרחוב. באזור מסתובבים הרבה חתולי רחוב, שלטענת המנהל שלי מביאים פרעושים למשרדים, ולמרות שהוא הזמין מדביר פרעושים לרסס כבר כמה פעמים, לטענתו התופעה ממשיכה. (יש לציין שאני עובד שם כבר כמה שנים ומעולם לא ראיתי ולא סבלתי מפרעוש אחד אפילו, אבל הוא עיקש לגבי העיניין). לאחרונה הוא מדבר על כוונתו המיידית "להתקשר לעירייה שתבוא לטפל בבעיית החתולים ותיקח אותם מהאזור". אני מאוד חושש לגורלם ורציתי לדעת האם באמת העירייה עושה כזה דבר? נדמה לי שזה כבר לא חוקי ללכוד חתולים מהטריטוריה שלהם ולהעבירם השד יודע לאן...הרי זה גזר דין מוות בשבילם. האם אני יכול להיות רגוע שהעירייה תסרב ללכוד את החתולים לצמיתות ומקסימום תסכים רק לעקר ולסרס ולהחזיר למקומם? (אני גם חושש שכדי לשכנע את העירייה לבוא הוא "יינפח" את גודל המטרד ויאשים את החתולים בעוד דברים נוספים שהם כלל לא אשמים בהם). את מי אני יכול לערב בעיניין למען החתולים?

אתה צודק, העיריה יכולים רק לעקר ולהחזיר למקום

הם לא יכולים לפגוע בחתולים, החתולים מוגנים בחוק, מה גם שעיריית ת"א היא אחת העיריות הכי הומניות ביחסה הטוב לבע"ח.... בכל מקרה, ניתן לפנות לתנו לחיות לחיות 036241776

פתרון לצרכים

יש פתרון לבעיית הצרכים, ניתן לרכוש שירותים ניידים לחתולים מתאים גם לחתולים בוגרים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר