עזרה דחופה

עזרה דחופה

אנחנו עוברים בקרוב לדירה חדשה עם החתול האהוב שלנו. עד עכשיו גרנו בדירת גן גדולה בקומה 1 בה החתול היה יוצא חופשי דרך החלון ומבלה שעות ארוכות בחוץ. בדירה החדשה לא תהיה לו כלל אפשרות לצאת. מה מחכה לנו? ומה עלינו לעשות כדי להקל על התהליך? האם זה הולך להיות בלתי נסבל? השעה 5 וחצי לפנות בוקר כעת והחתול העיר אותי בייללות כי שכחתי להשאיר לו פתח של חלון עם גישה החוצה... אני מסיקה מזה שהמעבר לבית החדש יחד עם הוויתור על השהייה בחוץ הולך להיות מאוד קשה עבורו. אשמח לקבל עזרה!

הזמן עושה את שלו

להעביר חתול מבית עם יציאה לחצר לדירה סגורה מצריך הסתגלות של 2 הצדדים. אבל בסופו של דבר החתול מתרגל. כדי להקל עליו את ההסתגלות אני ממליצה לסרג ולרשת את החלונות כך שלפחות תהיה לו אפשרות לשבת על החלון בבטחה ולהשקיף החוצה.לספק לו צעצועים וגירויים בתוך הבית, מתקן גירוד גדול, ליזום יותר משחקים איתו. לפני שנים עשיתי מעבר כזה עם 5 חתולים, בהתחלה ייללו ליד הדלת וביקשו לצאת,בכל פעם שהדלת נפתחה ניסו להתפרץ החוצה. בסופו של דבר הם הבינו שהטריטוריה הצטמצמה והסתגלו לחיי בית ללא יציאות לחצר. היתרון הגדול בכך הוא שחייהם הרבה יותר מוגנים, תוחלת ואיכות החיים שלהם עולה בהרבה מאשר אצל חתולי בית/חוץ. והעיקר לא להתייאש ושיהיה בהצלחה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר