דחוף

דחוף

יש לי בקשה ענקית ודחופה ביותר שזה כבר ברמה בלתי נסבלת אודה לך מאוד מאוד אם תבדקו את הנושא במהרה ותייחסו לו חשיבות גדולה. כבר כמה ימים שבשכונת "הסיטי" באשקלון נמצאים גוויות של חתולים זרוקים ברחובות לאחר שעברו התעללות קשה מאוד ע"י ילדים משועממים שלא מצאו להם פנאי בחופש חוץ מלפגוע בבע"ח חסרי ישע,שלא עשו דבר מלבד להיות במקום הלא נכון ובזמן הכי לא נכון.אני אציין מספר עדויות קשות מאוד ששמעתי מדיירי הרחוב:ילד אחד הכניס לחתול בישבן בורג,לאחר מכן טילטל אותו בחוזקה וזרק אותו מיד ליד הוא ועוד כמה חבר'ה עד שהחתול הקטן והמסכן איבד את כוחותיו ומת.עוד דוגמא מתוך עשרות:ילדים מצאו 3 גורים בני יום,לקחו אותם מאימם בזמן שלבטח הלכה לחפש אוכל וחשבו שזה בטח "צעצוע למשחק" עד שלבסוף מתו השלושה בצדי הרחוב. אי אפשר לסבול את ההתעללות המתמשכת הזו בבע"ח ובפרט בחתולים(חיה שבד"כ חיה ברחובות ונתונה להתעללות זמינה ביותר)יש לטפל בבעיה הזאת במיידיות ורק דרככם ניתן להעביר זאת הלאה.אודה לכם אם תתיחסו לנושא! בתודה,תושבת העיר שאיכפת לה.

חמור מאד:(

מישהו שיכול להעיד חייב להגיש תלונה במשטרה, אם מסרבים לרשום תלונה המתלונן חייב להתעקש, המשטרה חייבת להתיחס לכך. כמוכן צריך לכתוב לעיריה ולאתי אלטמן מתנו לחיות לחיות eti@letlive.org.il

פנית לעוד אנשים?

יש באשקלון ארגונים שדואגים לרווחת בעלי חיים, הצלת חיות אשקלון בפייסבוק, ועמותת אשקלון אוהבת חיות. נסי ליצור קשר איתם ולהעביר להם את המידע. ידוע שמצב בעלי החיים באשקלון גרוע מאד. תערבי אנשים בעיקר עדי ראיה למעשים. לכתוב בפורום חתולים זה לא מספיק, הפורום הזה בקושי פעיל. אני יודעת שאת נערה, קשה להתמודד עם הזוועות האלה, לכן אני מציעה לך לערב עוד גורמים בעיר ולכתוב גם לראש העיר ולמחלקה הוטרינרית. אני מעלה את ההודעה שלך לפייסבוק, בכל מיני מקומות בתקווה שיתייחסו לזה.

חייבים יותר פרטים! איפה זה בדיוק?

האם יש אופציה לאתר את הילדים? האם את יודעת לפחות באיזה בי"ס הם לומדים? בכל מקרה בבקשה תפני לתנו לחיות לחיות 036241776 שלוחה 2 ותדברי עם אתי אלטמן, יש להם מתנדבים באשקלון - בתקווה רבה שיוכלו לעזור!!!

פנית לעוד אנשים?

יש באשקלון ארגונים שדואגים לרווחת בעלי חיים, הצלת חיות אשקלון בפייסבוק, ועמותת אשקלון אוהבת חיות. נסי ליצור קשר איתם ולהעביר להם את המידע. ידוע שמצב בעלי החיים באשקלון גרוע מאד. תערבי אנשים בעיקר עדי ראיה למעשים. לכתוב בפורום חתולים זה לא מספיק, הפורום הזה בקושי פעיל. אני יודעת שאת נערה, קשה להתמודד עם הזוועות האלה, לכן אני מציעה לך לערב עוד גורמים בעיר ולכתוב גם לראש העיר ולמחלקה הוטרינרית. אני מעלה את ההודעה שלך לפייסבוק, בכל מיני מקומות בתקווה שיתייחסו לזה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר