רוצה לאמץ גור חתולים לאחר התאוששות ארוכה מאז מותו של פוצי :)

היי, שמי איתמר :) אני רוצה לאמץ גור חתולים גזעי, עדיפות לסיאמי / בריטי / סקוטי / ספינקס, פתוח לעוד הצעות. יש למשפחתי ניסיון בגידול חתולים, אנחנו בית חם ואוהב שאוהב חיות. כשנולדתי, פוצי החתול היה כבר חלק מהמשפחה, והוא היה כמו אח גדול בישבילי, כמו שזה נשמע ! [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/247096_212935792061615_100000355882681_758317_2041629_n.jpg[/IMG] (חתול סיאמי) לדוגמא, כששברתי את הרגל בכיתה ג' ונשארתי בבית לתקופה ארוכה, הוא תמיד שכב לצידי, וישן איתי, הוא היה חתול אוהב שתמיד היה שם בישבילי ! לצערנו, פוצי מת ממחלת הסכרת לאחר שנים של טיפולים מפרחים שהיו כרוחים בהוצאות כספיות יקרות, פוצי מת בגיל 17, שזה גיל מבוגר מאוד יחסית. המשפחה שלי לקחה את מותו של פוצי קשה מאוד, הרגיש לנו כאילו איבדנו בן אדם קרוב, כמו אח, ורק אוהבי חתולים / כלבים אמיתיים יודעים למה אני מתכוון, ולאחר 5 שנים אנחנו מתחילים להתאושש ומעוניינים לצרף עוד בן / בת למשפחתנו :) אפשרי ליצור איתי קשר [URL="http://www.facebook.com/itamarshalev"]בפייסבוק[/URL], המשך יום נעים :)

אם חשוב לך שהחתול יהיה גזעי פה זה לא המקום.

כאן תמצא חתולי רחוב מאומצים ומקסימים שצריכים עזרה, חלקם אפילו באים עם ציוד. חתול גזעי תמצא בחנות. הערכת מחיר: 1000 - 2000 ש"ח.

לא לקנות בשום אופן מחנות!!!

הם מרביעים בחוסר אחריות, גורמים לפגמים גנטיים ולבעיות בריאותיות אצל הגורים מסוגלים אף להרביע אב עם בתו - כי רק הכסף מעניין אותם בשום אופן לא לקנות מחנות! אפשר למצוא חתולים יפים לא פחות בעמותות

כמו שכבר אמרתי: בעמותות אין, פשוט אין (כלומר אין) חתולים גזעיים! - כבר אמרתי אין?

ולמרות שאני חושב שמר נקודה מבלבל את המוח בעניין החנויות. אני את החתול שלי אימצתי מהרחוב, פשוט בגלל שבחנות אין חתולים יותר חמודים- אלא רק יותר יקרים!!! אני גם ממליץ על אימוץ ולא קנייה.

אתה טועה ומטעה - בענק

חתול גיזעי = חתול עם תעודות! וחתול עם תעודות קונים בבית גידול אחראי בלבד (יש בודדים כאלו בארץ, אם בכלל... זה נעשה באופן אחראי רק בחו"ל), בעלות שמתחילה מלפחות 4,000 שקלים.... מה שאתה קונה בחנות - הוא חתול מעורב - במקרה הטוב דמוי גזעי - וכזה בדיוק ניתן גם למצוא בעמותות! כי הרבה מהם נזרקים לרחוב אחרי שהבעלים מגלים איזה בעיות יש לחתולים האלו....! מר מתחכם - מתי פעם אחרונה ביקרת בעמותה???????????? תיסע לתנו לחיות לחיות ברמלה ותמצא שם שפע של פרסים נטושים, כנ"ל צער בע"ח (ר"ג, ת"א, ב"ש...) ועוד יותר - בבית להצלת חתולים בחדרה ובעמותתת גירגורים בצפון - יש עשרות(!!!!!) רבות של חתולים "גזעיים" כאלו!!!!!!! שבמקור נקנו בחנות!!!! הצלחת לעצבן אותי עם הבורות הנחושה שלך, ילד טמבל....

לא הבנתי בכלל

אתה הולך לצער בעלי חיים ומבקש תעודות גזע? או שאת פראייר שקונה חתול במחיר של אוטו? ומאיפה בדיוק העמותות האלה מביאות לך תעודות, מה? בעלי החתולים זורקים אותם עם התעודות??? עובדה: מי שרוצה חתול גזעי רוצה תעודה! עוד עובדה: לחתול שנזרק לרחוב אין תועודות! דעה: מי שלוקח חתול מעמותה יכול באותה מידה לאמץ מהרחוב. ולסיכום: אני בכלל מסכים איתך בעניין החנויות, אבל לא מהסיבה שלך. נ.ב. מי ילד? אני לא מקלל...

רוצה לאמץ גור חתולים לאחר התאוששות ארוכה מאז מותו של פוצי :)

היי, שמי איתמר :) אני רוצה לאמץ גור חתולים גזעי, עדיפות לסיאמי / בריטי / סקוטי / ספינקס, פתוח לעוד הצעות. יש למשפחתי ניסיון בגידול חתולים, אנחנו בית חם ואוהב שאוהב חיות. כשנולדתי, פוצי החתול היה כבר חלק מהמשפחה, והוא היה כמו אח גדול בישבילי, כמו שזה נשמע ! [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/247096_212935792061615_100000355882681_758317_2041629_n.jpg[/IMG] (חתול סיאמי) לדוגמא, כששברתי את הרגל בכיתה ג' ונשארתי בבית לתקופה ארוכה, הוא תמיד שכב לצידי, וישן איתי, הוא היה חתול אוהב שתמיד היה שם בישבילי ! לצערנו, פוצי מת ממחלת הסכרת לאחר שנים של טיפולים מפרחים שהיו כרוחים בהוצאות כספיות יקרות, פוצי מת בגיל 17, שזה גיל מבוגר מאוד יחסית. המשפחה שלי לקחה את מותו של פוצי קשה מאוד, הרגיש לנו כאילו איבדנו בן אדם קרוב, כמו אח, ורק אוהבי חתולים / כלבים אמיתיים יודעים למה אני מתכוון, ולאחר 5 שנים אנחנו מתחילים להתאושש ומעוניינים לצרף עוד בן / בת למשפחתנו :) אפשרי ליצור איתי קשר [URL="http://www.facebook.com/itamarshalev"]בפייסבוק[/URL], המשך יום נעים :)

ממש מתחננת

לפניך לא לשים דגש על האם החתול גזעי או לא , וללכת לעמותות . ההתנהגות של החנויות פשוט מחרידה ועדיף לא לעודד אותה . כפי שאהבת את פוצי - אל תאחל לחתולים אחרים לעבור חיי סבל אצל סוחרים תאבי בצע שלרוב אינם מקפידים על רווחת בעלי החיים . בבקשה קח חתול אהוב מעמותה שעושה עבודת קודש בהצלת המקסימים האלו . שלך , מיכל .

לא הבנתי בכלל

אתה הולך לצער בעלי חיים ומבקש תעודות גזע? או שאת פראייר שקונה חתול במחיר של אוטו? ומאיפה בדיוק העמותות האלה מביאות לך תעודות, מה? בעלי החתולים זורקים אותם עם התעודות??? עובדה: מי שרוצה חתול גזעי רוצה תעודה! עוד עובדה: לחתול שנזרק לרחוב אין תועודות! דעה: מי שלוקח חתול מעמותה יכול באותה מידה לאמץ מהרחוב. ולסיכום: אני בכלל מסכים איתך בעניין החנויות, אבל לא מהסיבה שלך. נ.ב. מי ילד? אני לא מקלל...

לאיזה חתול בחנות יש תעודות? אתה חי בסרט... זה עבודה בעיניים

שום חנות לא מוסמכת על פי חוק למכור חתול עם תעודות!!!! גם מגדלים מורשים - ואז החתולים גדלים בתוך בית ולא בחנות!!!!

ממש מתחננת

לפניך לא לשים דגש על האם החתול גזעי או לא , וללכת לעמותות . ההתנהגות של החנויות פשוט מחרידה ועדיף לא לעודד אותה . כפי שאהבת את פוצי - אל תאחל לחתולים אחרים לעבור חיי סבל אצל סוחרים תאבי בצע שלרוב אינם מקפידים על רווחת בעלי החיים . בבקשה קח חתול אהוב מעמותה שעושה עבודת קודש בהצלת המקסימים האלו . שלך , מיכל .

מיכל, את צודקת.

אבל אני ויתרתי על המגשר, ולקחתי ישר מהרחוב (בגיל חודשיים).
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר