הייי

הייי

ליפני שלושה ימים מצאתי גור חתולים מתחת לביתי .. אחרי שלא ישנתי יום וחצי לבדוק אם האמא מגיעה החלטתי לקחת אותן אליי לבית . הבאתי לו לשתות מבקבוק של תינוק כי לא היה לי משהו אחר בבית .. ליפני שהעלתי אותו קראתי מידע על איך לטפל בגור חתולים והבנתי שאסור לתת חלב אז נתתי לו מטרנה צימחית .. החתול בן 13 עד 15 ימים משהו כזה הוא נורא מקסים לבינתיים אני נותן לו לשתות כל כמה שעות והוא מקבל הרבה אהבה .. לבינתיים אין לי תמונות אני יעלה בהמשך

שיהיה בהצלחה בגידולו, וכל הכבוד...

נשמח לראות תמונות בהמשך מניסיון - זה מאוד מספק לראות את הגור הקטן הולך וגודל, ומתפתח לחתול עצמאי, ולדעת שהכל בזכותך...

חחח כן אתמול בבוקר הוא התחיל לעמודג על הרגליים :)

הוא קצת עוד רועד כזה .. וכשהוא נושך את האצבע שלי אז מרגישים כמו שיניים מתחילות לצמוח .. חחח אני יצלם אותו בהזדמנות =]

שיהיה בהצלחה בגידולו, וכל הכבוד...

נשמח לראות תמונות בהמשך מניסיון - זה מאוד מספק לראות את הגור הקטן הולך וגודל, ומתפתח לחתול עצמאי, ולדעת שהכל בזכותך...

הנה צילמתי כמה תמונות בפלאפון למרות שהאיכות מעפנה

דרך אגב חשבתי ליקרא לו צ'ארם

בדיוק דומה לחתול שלי (גם שחור)

וואו איזה פיצפון...כל הכבוד לך : )

אכן מקסים!!!! השם מתאים :)

בהצלחה בגידולו, תהנו ממנו!!!

אגב את בטוחה שהוא זכר?

פשוט מזכיר לי גורה שהיתה לי (היום היא כבר חתולה בוגרת וענקית.........)

בדיוק דומה לחתול שלי (גם שחור)

יאו אל תשאלו איזה אסון

הרגלתי את הגור לידיים ועכשיו הוא לא רוצה לישון איפה שהוא אמור לישון .. הוא רוצה רק על הידיים שלי .. אז בהתחלה שמתי לו בקבוק חם ..וכמובן שכיסיתי אותו במגבת .. וזה לא עזר ממש הוא התחיל לבכות .. ואז הרדמתי אותו עם היד שלי עליו בתוך הקופסה והוא עדיין בכה .. אבל עכשיו הכנסתי אותו לתוך שרוהל של חולה בתוך הקופסא והוא שתק אז ניראה לי שהוא נירדם חחחח נקווה .!

מאחלת לך מכל הלב שאלו יהיו הצרות שלך!!!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר