דחוף!

דחוף!

שלום, החתולה שלי מקיאה משעות הערב כמה פעמים, היא צועקת ומיילת בצורה נוראית, ובוכה בלי הפסקה, התקשרתי לוטרינר והוא אמר לי שיש לה שיערות בקיבה והיא רוצה להוציא אותם, האם זה נכון? הוא אמר לי לשים לה קערה עם חלב וכפית שמן, זה הגיוני בכלל? אודה על תשובה מהירה .

שלום

אני לא ווטרינרית אבל יש לי חתולה ונדמה לי שההתנהגות וההקאות של החתולה יכולות לנבוע מכמה גורמים ולא רק שיערות במערכת העיכול . אני קצת מופתעת מהוטרינר, אני אישית הייתי דואגת ורוצה לראות אותה ולאבחן בדיוק. אם אכן הבעיה היא שיערות [מה שנקרא hairball] אז אפשר לתת לה ללקק דבש או לערבב דבש בקצת יוגורט , זה חומר לקסטיבי [משלשל, עוזר לסדר פעולת מעיים ולשחרר ...] ואפשר לקנות סירופ שמיועד לכך. בכל אופן לדעתי כדאי לבקש חוות דעת שנייה בהקדם , אפשר להתקשר למוקד של בית החולים האוניברסיטאי לחיות : 03-9688588 . בהצלחה !! שרק תהיה בריאה . ביי

תחליפי וטרינר

וקחי אותה בדחיפות למוקד חירום, את סומכת על התשובה שקיבלת בטלפון? למה את מחכה? שהחתולה תמות?

דחוף!

שלום, החתולה שלי מקיאה משעות הערב כמה פעמים, היא צועקת ומיילת בצורה נוראית, ובוכה בלי הפסקה, התקשרתי לוטרינר והוא אמר לי שיש לה שיערות בקיבה והיא רוצה להוציא אותם, האם זה נכון? הוא אמר לי לשים לה קערה עם חלב וכפית שמן, זה הגיוני בכלל? אודה על תשובה מהירה .

וטרינר אחר דחוף

תחליפי וטרינר

וקחי אותה בדחיפות למוקד חירום, את סומכת על התשובה שקיבלת בטלפון? למה את מחכה? שהחתולה תמות?

לגמרי להחליף וטרינר... ביזיון פשוט שהוא אומר דבר כזה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר