גארפילדון מקנא.

גארפילדון מקנא.

יש לנו חתול כבן שנה וחצי אהוב ומפונק. לפני מספר ימים הגיע אלינו גור חתולים נוסף (כמובן שהתחלנו לטפל גם בו) הבעיה היא שהחתול הבוגר אינו מקבל אותו. מה לעשות על מנת שהחתול הבוגר יקבלו והם יוכלו לחיות בהרמוניה זה לצד זה ? תודה רבה רבה מראש :)

בד"כ זה רק עניין של זמן...

אבל חשוב כמובן להראות לגדול שאתם לא מזניחים אותו וממשיכים להתייחס אליו אותו דבר... אפשר לנסות לשתף אותם ביחד במשחקים (כדור וכו') ולתת להם צ'ופרים כמו שימורים ביחד... אם הגדול קצת מכפכף אותו זה נורמלי, זו הדרך שלו להראות שהוא הבוס בבית.. אבל בד"כ זה עובר אחרי כמה שבועות ואפילו פחות, במיוחד שהחתול הגדול יחסית צעיר. בהצלחה

הבעיה היא שהחתול הבוגר מפחד מפני הגור החדש, הוא מתקמר ובורח כל פעם שהגור בא לקראתו

החתול הבוגר מרגיש מאויים מפניו ומפחד מימנו למרות שכל בני הבית כל היום מחבקים אותו ומתייחסים אליו ולשניה לא נותנים לו להרגיש מקופח ובנוסף, החתול הבוגר בערך פי חמש מימנו בגודל, אז איך זה הגיוני שהוא מפחד מימנו?

זה הגיוני וזה יעבור לו

גם אצלי החתולה הגדולה (שכבר היתה הרבה יותר מבוגרת מהחתול שלכם) נורא נלחצה בהתחלה כשהבאתי גורה הביתה. אפילו שעשיתי בינהן היכרות בהדרגה, בהתחלה היא כל הזמן נשפה עליה ואז ברחה... לא נראה לי שזה הולך לפי הגודל, אלא פשוט חתול שכבר לא זוכר מזה חתולים אחרים, שלא ראה חתול אחר מאז שהוא גור, נלחץ מזה, רק כי זה משהו חדש... חתולים לא אוהבים שינויים. אבל הוא יסתגל עם הזמן.

גארפילדון מקנא.

יש לנו חתול כבן שנה וחצי אהוב ומפונק. לפני מספר ימים הגיע אלינו גור חתולים נוסף (כמובן שהתחלנו לטפל גם בו) הבעיה היא שהחתול הבוגר אינו מקבל אותו. מה לעשות על מנת שהחתול הבוגר יקבלו והם יוכלו לחיות בהרמוניה זה לצד זה ? תודה רבה רבה מראש :)

חמודים

נראה לי שזה יעבור לו בקרוב

זה הגיוני וזה יעבור לו

גם אצלי החתולה הגדולה (שכבר היתה הרבה יותר מבוגרת מהחתול שלכם) נורא נלחצה בהתחלה כשהבאתי גורה הביתה. אפילו שעשיתי בינהן היכרות בהדרגה, בהתחלה היא כל הזמן נשפה עליה ואז ברחה... לא נראה לי שזה הולך לפי הגודל, אלא פשוט חתול שכבר לא זוכר מזה חתולים אחרים, שלא ראה חתול אחר מאז שהוא גור, נלחץ מזה, רק כי זה משהו חדש... חתולים לא אוהבים שינויים. אבל הוא יסתגל עם הזמן.

יעבור + תתני אהבה ותשומת לב לשניהם ובעיקר לבוגר- הם יהפכו לחברים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר