המלצה על מקום לעיקור במרכז

שלום, אני מחפשת המלצה למרפאה שבה אעשה עיקור לחתולתי האהובה. האם יש מקום בו עושים את העיקור חינם או בהנחה? ניסיתי לברר דרך העירייה אך לטענתם יש רשימת המתנה של חצי שנה לפחות! אשמח לכל מידע/קישור בנושא. תודה.

יש הבדל בין חתולי-בית לחתולי-רחוב

יש עיריות שמעקרות בחינם - חתולי-רחוב בלבד. לא כל העיריות (בעיקר ת"א, גבעתיים, הרצליה, רעננה, ויש עוד כמה שעושות מבצעים תקופתיים ולא בקביעות). אם היא חתולת רחוב אז יש וטרינרים שמעקרים במחיר של כ-100 ש"ח. אם תגידי מהיכן את זה יעזור. אם היא חתולת-בית אז המחירים יקרים הרבה יותר, אבל את יכולה לעקר אותה דרך אחת העמותות במחיר של 100-200 שקלים. קחי בחשבון שהיא לא תקבל יחס אישי כמו אצל וטרינר פרטי שיעקר אותה, אבל אני אישית לא רואה בעיה בזה אם מצבך הכלכלי לא מאפשר, אז אין רע בעמותה. אני את החתולה שלי עיקרתי בתל"ל. את יכולה להתקשר לעוד פרטים לתנו לחיות לחיות - 036241776

כמובן שמדובר בחתולת רחוב

אני גרה ברמת גן, מוכנה להגיע לכל מקום שהוא באיזור המרכז. לא מעוניינת להצטרף לרשימת ההמתנה של ערים, מכיוון של פי מה שנאמר לי ההמתנה היא של חצי שנה לפחות - עד אז החתולה בטוח כבר תמליט שגר אחד. כו כן אין לי בעיה לשלם סכום סמלי אצל וטרינרים.

עיקור חתולי רחוב

אני מעקרת כבר שנים רבות באמצעות המח' הוטרינרית של ער"ג, ונכון שצריך להמתין זמן רב. הייתי מציעה לך אחת משתי חלופות: 1. לשלוח להם פקס עם כל הפרטים שהתבקשת בשעתו לשלוח ולבקש אותם לתת דחיפות, ובמקביל לדבר עם ד"ר שי מלמן באופן אישי ולהסביר לו שזה דחוף. לפעמים זה עוזר. 2. את יכולה להתקשר לד"ר בועז ארד ברח' ז'בוטינסקי בת"א (ליד כיכר המדינה), אליו מפנות גם המחלקות הוטרינריות העירוניות בגוש דן מצד אחד, ומצד שני הוא אדם יקר (לא המחירים) ואוהב מושבע של חתולים. הולך לקראת חתולי רחוב בעיקורים וסירוסים במחירי מינימום. תצטרכי כמובן ללכוב לבד את המועמדים ולהביאם אליו ולמחרת או כעבור כמה שעות להחזיר את המנותחים. בהצלחה ! זה חשוב מאוד !

תודה רבה עזרת לי מאוד!

המלצה על מקום לעיקור במרכז

שלום, אני מחפשת המלצה למרפאה שבה אעשה עיקור לחתולתי האהובה. האם יש מקום בו עושים את העיקור חינם או בהנחה? ניסיתי לברר דרך העירייה אך לטענתם יש רשימת המתנה של חצי שנה לפחות! אשמח לכל מידע/קישור בנושא. תודה.

הוטרינר שלי

הבטיח לי שיעשה עיקור במחיר מיוחד לחתולי רחוב למי שיבוא בהמלצתי. את יכולה להתקשר אלי לפרטים 0542101326
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר