למישהו יש הסבר למה אני לא אוהבת חתולים ? אחרי הכל אלה חיות חמודות

אבל משום מה אני מתרחקת מהם ונלחצת ואולי גם קצת נגעלת האם יש משהו שניתן לעשות כדי להתמודד עם זה ? אולי לנסות לגדל חתול ????

תתחילי מלהחשף לגורים, קשה שלא להתאהב בהם...

הרתיעה יכולה להיות כתוצאה מסטיגמות על חתולים שנחשפת אליהם בשלב כזה או אחר.

בן אדם שנלחץ או יותר

גרוע נגעל,ממש לא רצוי שינסה לגדל חתולים.רצוי לגדל חתול מחרסינה וגם זה רק אם יש דבק בסביבה.גברת תותי,או שיש לך אהבה כלפי בעלי חיים,ביחוד חתולים ,רק אז רצוי לאמץ.אל תתמודדי עם זה.הניחי לזה וזהו.לא ממש הבנתי איך אפשר להלחץ מחתול..התכוונת לטיגריס?גם זו חתול :-)

זה לא נכון

יש מספיק אוהבי חתולים גדולים שאני מכירה, כאלו שמגדלים באהבה גדולה חתול או שניים או אפילו יותר - שבעברם נרתעו או אפילו "לא סבלו" חתולים. האמת היא שהם פשוט לא הכירו אותם מספיק...

למישהו יש הסבר למה אני לא אוהבת חתולים ? אחרי הכל אלה חיות חמודות

אבל משום מה אני מתרחקת מהם ונלחצת ואולי גם קצת נגעלת האם יש משהו שניתן לעשות כדי להתמודד עם זה ? אולי לנסות לגדל חתול ????

תנסי להיזכר במפגש הראשון שלך עם חתולים

אולי תוכלי להבין את הרתיעה שלך. כשתביני את הרתיעה הכל יהפוך לפשוט יותר. גם- מומלץ לנסות "חוויה מתקנת" מול חתולים של חברים וכו', אני בעבר לא אהבתי כלבים, אך אחרי היכרות קרובה איתם המצב השתנה.

זה לא נכון

יש מספיק אוהבי חתולים גדולים שאני מכירה, כאלו שמגדלים באהבה גדולה חתול או שניים או אפילו יותר - שבעברם נרתעו או אפילו "לא סבלו" חתולים. האמת היא שהם פשוט לא הכירו אותם מספיק...

זה מאוד יפה בתור

סיפור.הבעיה שאת זה אמורים להתחיל מגיל צעיר.ואם הבנתי נכון הגברת מתקרבת לגיל ה-50.אדם שנגעל מחתול לא צריך לגדל אותם.אפילו לא בתור ניסיון!חתול זה לא משחק ,כמו כל בעלי חיים גם לא.ואם לא הולך אז מה?זוקרים אותו?ומחזירים אותו לאותו מקום אומלל שמפוצץ כבר עכישו בהמוני חתולים נטושים או רחוב?רצוי מאוד שבכדי לגדל בעלי חיים קודם צריך לפתח רגש אוהד ולא גועל כמו הגברת.

המלצתי לה להחשף לגורים, לא ישר לאמץ...

כמובן שלאמץ בע"ח זו החלטה שצריך לחשוב עליה בכובד ראש, כי מדובר על אחריות על חיים של מישהו אחר, למשך הרבה שנים. אין שום סתירה בין זה לבין זה שהיא תיחשף לחתולים. היא לא חייבת בכלל לאמץ. אם תהיה לה גישה חיובית כלפיי חתולים אז זה כבר משהו... ואף פעם לא מאוחר מדיי לפתח חמלה טבעית כלפיי החלש יותר והנזקק יותר.

גורי בעלי חיים תמיד מושכים.

אבל הם גודלים ומגור חמוד הופך לחתול בוגר שונה להחלוטין מחתול קטן.קשה לי להאמין שבן אדם בוגר יכול להשתנות פתאום לאוהב חתולים מושבע..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר