חתול משתין במיטה

שלום למומחים, בדירתה של אחותי חיים 3 חתולים, שתי נקבות וזכר, כולם מסתדרים ביניהם, מעוקרים ומסורסים ואינם יוצאים מהבית. לאחרונה החלה בעיה עם החתול הזכר - כבן שנתיים. גם לפני כן נהג אחת לכמה שבועות לעשות קקי בפינה מסויימת במטבח, תופעה מעצבנת אך ההתמודדות לא מסובכת, בעיקר עקב התכיפות הנמוכה. בשבועות האחרונים החל להשתין בנקודה מסויימת בתוך המיטה, בתדירות הולכת וגוברת. בימים האחרונים זה קרה כמעט כל לילה, עד למצב שאחותי פשוט הניחה ספרים על אותה נקודה בה החליט להשתין, והפלא ופלא - המיטה נשארה יבשה. שלושת החתולים בריאים וידידותיים, מתחלקים בשני ארגזי חול (החתולה הגדולה והזכר לא הסתדרו עם ארגז אחד, לכן הובא עוד אחד, ולפני כמה חודשים הצטרפה עוד גורה למשפחה, והיא מסתדרת עם השניים הקיימים) הזכר והחתולה הקטנה גם חברים טובים, החתולה המבוגרת נוהגת לנהום על שניהם מדי פעם, אך גם היא מסתדרת איתם בסך הכל. אנא עזרו לנו!

לשרה

על פי ידיעותי ונסיוני- את חייבת שיהיו בבית מספר ארגזי צרכים לפי מספר החתולים ואחד נוסף אם יש לך ארבעה חתולים אזי חמישה ארגזי צרכים . חתול שעוה צרכיו מחוץ לארגז חול הדבר מעד בדרל כלל על מצב לחץ שלו. אני מציעה לך קודם כל לארגן את עניין הארגזים ולבדוק אם הדבר העזר . אני חושבת שההסבר הוא העובדה שהחתולם הם טריטוריאליים הדבר מאפשר לכל חתול את מקום שלו עם הריח שלו ומונע את הלחץ על הטריטוריה . הארגז הנוסף -למצב שהשירותים תפוסים .. את מבינה למה אני מתכוונת נכון ? בהצלחה מקווה שעזרתי .
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר