חתול בודד

חתול בודד

לפני כחצי שנה קיבלתי חתול בשם הנרי, בן שנה הוא היה בזמנו, מעין פרסי עם שלושה צבעים, כפןת רגליים לבנות כשלג וגוונים של שחור וכתום. כשקיבלתי אותו הוא היה מורגל לאכול אוכל יבש בלבד והתגורר בבית עם חצר. אצלי הוא נמצא בדירה ולא יוצא לעולם החיצון, אוכל כמו מלך מקופסאות שימורים, אוכל יבש ופינוקים אחרים וכיום הוא חתול מדהים ביופיו, הכי יפה שראיתי מעודי, ברצינות!! הבעיה מתחילה כשאני לא נמצא בבית, הוא מיילל כל הזמן, לא מרעב אלא משעמום.. הוא חתול אשר דורש המון תשומת לב וכאשר אני בבית הוא כל הזמן מסתובב לידיד ומנסה לקבל תשומת לב.. קניתי לו כל מני משחקים למינהם אבל הם לא השביעו את רצונו וכאשר אני חוזר הביתה מהעבודה, בד"כ בשעות הלילה המאוחרות, אני שומע אותו מיילל ביחד עם כל דיירי הבניין. מה עושים???

חתול בודד

שלום יוני גם לי יש חתולה מקסימה. היא גרה גם בבית וגם בחוץ וגם היא מייללת לתשומת לב - רב שעות היום. למשל כשאני מדברת בטלפון היא מתחילה לרוץ בכל הבית ולילל ,אם אני עובדת על המחשב היא חייבת להתיישב עלי, וכשאני מורידה אותה ממני היא שוב ושוב חוזרת ומבקשת (מיללת)לשבת לי על הברכיים.בנוסף בעיה שאתה לא צריך להתמודד איתה היא שהיא הפכה אותי לדורמן שלה. כל היום אני עסוקה בלפתוח לה את הדלת כי רוצה להכנס ולפתוח לה כי החליטה לצאת בערך כל עשרים דקות. חתולים הם בעלי חיים כמונו זקוקים לתשומת לב חיבוקים והרגשה שהם לא לבד. הם כמו תינוק שאף פעם לא גדל. תמיד מוכנים לקבל חיבוק ולהתכרבל בחיקך. בקיצור אל תשאיר את החתול שלך לבד ימים ארוכים בבית עד שאתה מגיע בערב. אם יש מישהו שיכול לעבור בדירה ולארח לו חברה שאתה לא נמצא זה יכול לפתור את בעית היללות. בהצלחה

אפשר לנסות לאמץ חתול נוסף

...טוב יותר בשניים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר