שני החתולים הכי יפים, אוהבים ומקסימים שיש - למסירה בלב כבד

שלום, חברתי פיתחה אלרגיה קשה לחתולים, מה שאומר שאני צריך למצוא בית אוהב למאו ופימיקו בני החמש, שנמצאים איתי מאז שהם בני חודשיים. מדובר באח ואחות אוהבים ומקסימים ונעימים וחברותיים ואוהבי אדם עד מאוד. מאו אפילו נראה כאילו שיש בו קצת דם פרסי. אני מחפש מישהו שרוצה לקחת אליו הביתה את שניהם. מי שרוצה עוד פרטים שישלח לי בבקשה מייל - gilkid@gmail.com תודה

אתה יודע שיש פתרונות די פשוטים לאלרגיה?

מה יקרה לחתולים אם לא תמצא להם בית? קשה מאוד למצוא בית לחתולים בוגרים, אנשים מעדיפים גורים, ויש חתולים למסירה בשפע, גם למצוא בית לגור יכול לקחת המון זמן, בטח ובטח שלחתול בוגר... מה יקרה להם אז? לא יותר פשוט לטפל באלרגיה? אני מניחה שאם היא אלרגית לחתולים אז היא אלרגית לעוד דברים, שגם ככה כדאי לה לטפל בזה...

כאמור, בכל מקרה כדאי לנסות לטפל באלרגיה

כדאי לעשות טסטים אצל אלרגולוג ולנסות לטפל. זה אפשרי! רק בריאות!

שני החתולים הכי יפים, אוהבים ומקסימים שיש - למסירה בלב כבד

שלום, חברתי פיתחה אלרגיה קשה לחתולים, מה שאומר שאני צריך למצוא בית אוהב למאו ופימיקו בני החמש, שנמצאים איתי מאז שהם בני חודשיים. מדובר באח ואחות אוהבים ומקסימים ונעימים וחברותיים ואוהבי אדם עד מאוד. מאו אפילו נראה כאילו שיש בו קצת דם פרסי. אני מחפש מישהו שרוצה לקחת אליו הביתה את שניהם. מי שרוצה עוד פרטים שישלח לי בבקשה מייל - gilkid@gmail.com תודה

כדאי לנסות...

לטפל באלרגיה לפני שמוותרים, אני בטוחה שחברתך תשמח לנסות טיפול כלשהוא ובלבד שלא יגרם לך צער ושברון לב מהפרידה מהחולים. אפשר גם להתייעץ עם מומחה לאלרגיה, אני יודעת בוודאות שיש טיפול די פשוט שפותר את הבעיה, מכירה בעלי חתולים שיעשו הכל כדי לא להפרד מחתוליהם. הנה משהו שקראתי באתר של 2FOR CATS "ריבי שלום רב אני אוהבת חתולים מושבעת ואף חיה עם 2 בדירתי. הבעיה מתחילה בבן זוגי ולו אלרגיה חריפה לחתולים, אנחנו עומדים לפני חתונה ולכן הוא עובר לגור עמי אני מרגישה שעלי לבחור בינו לבין חתולי ולמרות הכל אני לא מוכנה לוותר! האם ישנו טיפול יעיל כנגד אלרגיה לחתולים בדרכי הנשימה? אם כן האם תוכלי להפנות אותי למקום הנכון תודה נגה. היי נגה, כל הכבוד שאת לא מוותרת!!! אנא קיראי באינטרנט על אלרגיות וגם במנועי חיפוש בינלאומיים תוכלי למצוא הרבה על איך חיים עם אלרגיות לחתולים. בפועל - ניתן לעשות מספר דברים: לשאוב היטב את הבית וכל מקום עליו החתולות ישנות - עם שואב אבק מיוחד לבעיות אלרגיה - בררי בכל חנות מתמחית, ותוכלי למצוא בה שואבי אבק המיועדים להפחתת גורמי האלרגיה בדירה. שנית- אם רוחצים את החתולות - אפילו עם מטלית לחה- פעם בעשרה ימים - ואני מקווה שלאט לאט תוכלי להרגיל אותן לכך - כמובן שלא בכוח - גורמי האלרגיה לא פעילים יותר. האלרגיה היא לחומר שנמצא על שערותיהן עוד דבר נוסף – קיים היום חומר מעולה , במרפאות וטרינריות מובילות , הנקרא petal cleanse, אשר מסייע מאד להתמודדות יעילה עם האלרגיה, ע"י מריחה קלה של החומר על פרוות החתולים . במקביל - כדאי לבעלך לעתיד לקחת בהתחלה, לפחות , כדורים נוגדי אלרגיה - וכאשר תעשו את כל הצעדים יחדיו - יש סיכוי מצויין שבתוך זמן מה - האלרגיה תרד לרמה מאד נמוכה וסבילה, ואולי אף תיעלם. מקווה שעזרתי ואנא היי בקשר! בהצלחה! ריבי"
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר