המותק שלי לא מרגיש טוב...

הוא כל חצי דקה נכנס לארגז חול ומנסה ומנסה ולא מצליח ומקודם הוא הקיא כל מה שאכל הוא חולה?? עצירות? (יש דבר כזה בכלל בחתולים?) הוא לא מראה סימני תשישות ופעיל כמו בכל יום אחר אגב, זה חתול בית כך שאין סיכוי לתולעים או משהו שהביא מבחוץ

חתול חסום

שירה שלום, נשמע שחתולך או חסום מבחינת דרכי השתן - מה שמהווה סכנת חיים ודורש הגעה דחופה לוטרינר או שיש לו עצירות (דרכי העיכול) ואז מדובר פחות בבעיה מסכנת חיים למעט גוף זר (חוטים לרב שנאכלים ע"י חתולים (מה שכן מהווה סכנת חיים), בקצרה - חתול אשר ניכנס לארגז החול מס' פעמים (לא אפיזודה אחת או שתיים חולפות) ולא מצליח לעשות את צרכיו - רצוי שיגיע לבדיקה וטרינרית. בהצלחה ובברכת רפואה שלמה, דר' גלית רובין vet4pet.co.il

בברכת רפואה שלמה,

ד"ר גלית רובין - וטרינרית

מרכז רפואי וטרינרי - הכי בבית בגן יבנה

שירה-תגיבי דחוף

הבעיה שאת והד"ר מתארות כאן מוכרת לי היטב, אני רוצה לחדד את דברי הד"ר! קחי אותו בדחיפות לוטרינר, אל תחכי שהבעיה תעלם מכיון שבדרך כלל היא לא נעלמת מעצמה, אם תתעכבי יותר מידי את עלולה לאחר את המועד! דחוף דחוף דחוף לוטרינר- לא לחכות לאחר הצהרים או לערב! רפואה שלמה ומהירה, שתפי אותנו, מחזיקים אצבעות!

אני מודה לשתיכן

עד שעות הערב לא אוכל לקחת אותו לוטרינר לצערי. ההתפתחויות בינתיים...הוא עדיין כל חצי דקת מנסה, וזה כבר משעות הבוקר, כלומר כמה שעות טובות. והצליח לשחרר קוביית צואה קטנה (סליחה על הבוטות). כך שנראה לי שזו לא בעיה בדרכי השתן, אלא במערכת העיכול. הוא הקיא עכשיו שוב, רק מיצי קיבה. נראה שהוא ממש סובל. נאנח ושוכב על הבטן. לפעמים כשהוא מנסה הוא מיילל מכאב. אני לא יודעת מה לעשות אני מרחמת עליו נורא. איך אני אקל עליו בינתיים? אם הוא היה בנאדם הייתי מכינה לו תה או מקסימום כדור משלשל אבל מה עושים עם חתולים מה???

תעשי למותק שלך טובה ותמצאי דרך להביא אותו לוטרינר

הרי אם זה היה ילד אמיתי כביכול היית כבר מזמן אצל הרופא

שירה, קחי אותו לוטרינר בדחיפות

חבל שהמצב ידרדר ושהחתול יזדקק לטיפול ממושך או חס וחלילה גרוע מזה. קחי אותו לוטרינר במהירות האפשרית, הדברים שתיארת לא נשמעים טוב, חבל על כל דקה, אם את יכולה איכשהו - אל תחכי אפילו לערב. מקווה שיהיה בסדר.

נשמע רע מאד

למרות שהצליח לשחרר צואה אחרי מאמץ נראה לי שבכל זאת מדובר בחסימת דרכי שתן הקאת מיצי קיבה היא בדיוק אחד התסמינים האופיניים יחד עם כל מה שאת מתארת. אם הוא כבר מקיא סימן שזה נמשך יותר מדי זמן, הוא סובל והוא בסכנת חיים אמיתית. אל תחכי עד הערב תמצאי דרך להביא אותו מיד לטיפול וטרינרי. מה בדיוק הבעיה? מדוע את לא יכולה עכשו? אם את בתל אביב וצריכה עזרה אני יכולה לעזור לך. דברי איתי, צרי קשר בפורום והשאירי פרטי התקשרות.

מהר לוטרינר!!!!!!

אני איבדתי את החתולה שלי מחסימה,וזה נשמע נורא דומה (הוא היה חתול זכר אבל מצאנו אותו מסורס אז חשבנו שהוא נקבה,והוא היה לא חברותי לווטרינר אז אף פעם עד אותו מקרה חשבנו שהוא נקבה מעוקרת),ואני עוד לקחתי במהרה לטיפול :( לדחות כל דבר שיש לך לעשות ולטוס לטיפול,זאת יכולה להיות שאלה של חיים ומוות(וגם אם זו אכן חסימה החתול נורא נורא סובל)!!!!!!

שירה, קחי אותו לוטרינר בדחיפות

חבל שהמצב ידרדר ושהחתול יזדקק לטיפול ממושך או חס וחלילה גרוע מזה. קחי אותו לוטרינר במהירות האפשרית, הדברים שתיארת לא נשמעים טוב, חבל על כל דקה, אם את יכולה איכשהו - אל תחכי אפילו לערב. מקווה שיהיה בסדר.

תודה שהלחצתן אותי

הוא בין חיים למוות אין לי זמן לפרט אנחנו בדרך לבית חולים לקבל עוד טיפול

מקווה לטוב..

בתור אחת שעברה את אותה ה"חוויה".. נעמה

מחזיקה אצבעות מקווה שיצא מזה

ג'יגר היקר שלי עבר את זה בגיל 4 אחרי 3 חסימות בטווח זמן קצר נאלצו לנתח אותו, היה קשה אבל הוא יצא מזה, הוא כבר בן 12, ולאחרונה היה לו סיפור אחר לגמרי שגם ממנו יצא בנס ותודות לוטרינר שאיבחן מיד והציל את חייו ע"י טיפול נכון. מקווה לשמוע חדשות טובות!

המותק שלי לא מרגיש טוב...

הוא כל חצי דקה נכנס לארגז חול ומנסה ומנסה ולא מצליח ומקודם הוא הקיא כל מה שאכל הוא חולה?? עצירות? (יש דבר כזה בכלל בחתולים?) הוא לא מראה סימני תשישות ופעיל כמו בכל יום אחר אגב, זה חתול בית כך שאין סיכוי לתולעים או משהו שהביא מבחוץ

שירה מה קורה?

מה מצבו של החתול..? מקווה שהכל בסדר

מה קורה איתו?

נשמח לעדכון
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר