איך מלמדים את הגורים לעשות צרכים בארגז החול? טיפים בבקשה

הם עושים על הסמיכה והמגבת ששמתי להם הארגז שהם ישנים בו, והיום נאלצתי לזרוק הכל לזבל כי הם היו פסוגים פיפי וקקי, שמתי להם קופסא (עציץ גדול ריק) עם חול, עכשיו נותר רק ללמד אותם לעשות בו.

חינוך לארגז חול

מצוין ששמת להם ארגז חול, כשיהיו בשלים לכך את תגלי שהם משתמשים בו. זה אחד הדברים המדהימים בגורי חתולים, אין צורך לחנך אותם לשימוש בארגז. נראה כאילו זה טבוע בקוד הגנטי שלהם. בדרך כלל ה"נס" מתרחש כשמתחילים לאכול מזון מוצק, בערך בגיל 5-6 שבועות. האחרונים שראינו היו גורי המכולה, יש לנו תגובות מהמאמצים, כולם "אוטודידקטים" כפי שמצופה מהם, התחילו עוד במחסה וממשיכים להשתמש בארגז חול בלי כל חינוך לענין.

חינוך לארגז

אני דווקא לימדתי את החתול לעשות את הצרכים בארגז. כשהגיע, בערך ביומיים הראשונים עשה על הרצפה, עד שהכנסתי אותו לארגז החול והתחלתי לעשות תנועות חפירה מולו. גם כשאני קראתי את זה איפושהו זה נשמע מטומטם, אבל זה עבד.

אני עשיתי גם תנועות חפירה ושמתי את החתול בחול, זה עבד עם חתול אחד, עכשיו יש לי חתולה שלא מבינה ..

הכנסתי חתולת רחוב שמאז שנולדה אימצה אותי בהאכלה וליטופים בכניסה לבניין, עכשיו אחרי שאחיה נדרס מנסה להרגיל אותה להיות רק בבית ולעשות צרכים בארגז.....להשכיר היא רגילה כבר כמעט שנה לעשות רק בחוץ.....גם כשהיא בבית אחרי כמה שעות היא מבקשת לצאת....איך אני מלמד אותה לעשות בארגז ?

 

דרושים לעבודה בהייטק מכל הארץ בכל תחומי ההייטק, כמו פיתוח NET., פיתוח JAVA, פיתוח ++,C/C, פיתוח Mobile,פיתוח CRM,פיתוח, ,COBOL ר"צ פיתוח תוכנה, פיתוח , פיתוח WEB, בוגרי חומרה, בוגרי תוכנה, ניהול פרוייקט ניהול מוצר,QA ראש צוות, פיתוח אוטומציה QA, תוכנה QA ,WEB QA, תקשורת, JAVA, ועוד, לפניות נא לשלוח קורות חיים למייל geuslhightech@gmail.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר