איך מוצאים בייביסיטר טוב ואמין לחתולים??

שלום לכולם, יש לנו שני חתולים מקסימים והמבוגר שבהם חולה סוכרת וזקוק ל2 זריקות אינסולין ביום. אנחנו רוצים לנסוע לטייל למספר ימים ומחפשים מישהו שיוכל לשהות אצלינו בבית, להאכיל את החתולים ולהזריק אינסולין (וכמובן קצת פינוק ויחס חם). האם יש לכם המלצות על מישהו אמין? תודה מראש אילת 0507308472 eh-ay@013.net eh_ay@walla.com

אפשר לשאול וטרינרים אם האסיסטנטים שלהם יהיו מוכנים לעשות את זה

www.ronenvet.com

או לנסות למצוא חבר או בן משפחה

שיבוא לגור אצלכם בימים האלה (זה רק כמה ימים). אפשר אפילו להציע תשלום סמלי. חשוב, כמובן, שזה יהיה מישהו עם גישה לחתולים. באיזה איזור בארץ אתם גרים?

חברים ומשפחה היו האופציה הראשונה שלא צלחה...אנחנו באיזור רחובות

אני גם מרחובות

כמובן עדיף אסיסטנטים של וטרינר, אם יש אפשרות אבל אם לא, אולי תוכלו להעזר בי לא חושבת שתהיה לי בעיה להזריק לו, אם יראו לי איך... תוכלו לפנות אליי במייל irisfridman@gmail.com

בית החולים הוטרינרי ברחובות

ובבית דגן, בקשי מהם לתלות מודעה שתשלחי להם בפקס, אני יודעת שהם עושים זאת ברצון. http://ksvm.agri.huji.ac.il/indexhebrew.htm

רק מבהירה שאין קשר

בין הבי"ח ברחובות, לזה בבית-דגן בכל מקרה, אני מניחה שבשניהם יעשו זאת ברצון

איך מוצאים בייביסיטר טוב ואמין לחתולים??

שלום לכולם, יש לנו שני חתולים מקסימים והמבוגר שבהם חולה סוכרת וזקוק ל2 זריקות אינסולין ביום. אנחנו רוצים לנסוע לטייל למספר ימים ומחפשים מישהו שיוכל לשהות אצלינו בבית, להאכיל את החתולים ולהזריק אינסולין (וכמובן קצת פינוק ויחס חם). האם יש לכם המלצות על מישהו אמין? תודה מראש אילת 0507308472 eh-ay@013.net eh_ay@walla.com

קטסיטר

אני מרחובות, האי מייל שלי sadju@hotmail.com שמרתי הרבה על חתולים....(קטסיטר) בקשר לאינסולין, אני יכולה לנסות לפני, לראות אם אני מצליחה, אף פעם לא עשיתי את זה.....

אתר דרושים חדש שנקרא דרושים בחינוך

יש בו הצעות עבודה של בייביסיטר

חיפוש עבודה קל יעיל ונוח.

תהנו :)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתולים
בחר
בחר